Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2013

Polecane posty

Zestaw ciekawy, i chociaż aż 2 z 3 pełnych wersji wymagają jakiegoś konta (to Steam, to Uplay) to się chyba skuszę.

A swoją drogą i Smuggler i Morphine mają trochę racji. Kiedy dzieci ze szkół mają wakacje to nie muszą się uczyć i mają więcej czasu na granie. Z drugiej strony nie każdy w wakacje chce siedzieć w domu i jak ma pieniądze (albo rodzice mu zafundują) to jedzie gdzies na wycieczkę, wczasy i wtedy z grania nici. Chyba, ze na smartfonie w Poe albo Angry Birds.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djmati

Może 8GB videorelacji z E3 w FullHD smile_prosty.gif A tak na serio, to było gdzieś napisane, że będą 3 pełniaki - pytam, bo może jeszcze jutro chapnie się coś ciekawego? smile_prosty.gif

Jeśli nie będzie czwartej pełnej wersji, to dodadzą pewnie jakieś grubsze dema lub klienta do jakiegoś MMO smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To the Moon - przygodówka, musiałbym być naprawdę zdesperowany, by w to grać

Back in Action - hm, strategia! Szkoda, że o klimacie wojennym

From Dust - nie no, fajno, ładnie się zapowiada.

W angielskiej wersji językowej - dobani.gifdobani.gifdobani.gif

Czyli podsumowując, nie ma nic dla mnie!

Do From Dust jest nieoficjalne spolszczenie, jak ci zalezy to sobie poszukaj w sieci, ja znalazlem (z ciekawosci) w pare chwil.

Swoja droga straszne, macie angielski w szkole przez lata i FOCH, bo trzeba po angielsku troszke poczytac. Ja sie uczylem francuskiego i gralem ze slownikiem w lapie, bo o polskich wersjach to moglem tylko pomarzyc,

PS. NIE grajac w TtM DUZO tracisz. Gre te nazwano "przygodowka" zeby jakos ja sklasyfikowac, ale tak naprawde to jest to po prostu "multimedialne przezycie". Jesli sam z siebie rezygnujesz z jednej z tych produkcji, ktore pokazuja, ze gry moga byc czyms wiecej niz prostackim wduszaniem klawiszy - coz, twoja strata.

[smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

From Dust to całkiem fajna gra. Problem w tym ze jest strasznie zbugowana. A przynajmniej była, na tyle że była chyba pierwszą grą w historii Steama za którą zwracali pieniądze (tym którzy zamówili pre-ordera, czyli między innymi mi). Gra cięła praktycznie na każdym kompie, sterowanie myszą było katorgą a grafika wyglądała gorzej niż na konsolach. Jeśli to poprawili to super, jeśli nie to gra jest praktycznie niegrywalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To the Moon-chyba główny pełniak

JA BIA-hm, uszami mi wychodzą strategie, a ta ma średnie oceny

From Dust-kurde, ponoć dobre, a God Game zawsze w cenie. :D Tylko dlaczego Ubisoft wpadł na Uplay?!?

Hm, miałem oszczędzać, jeśli nie zagram w dwie. Cóż, chyba będę musiał przetrwać. Przegapiłem Mass Effect, to też mogę "przegapić". ;)

Ale ogółem good job. :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To the Moon -- Wysokie recenzje gra niby zbiera, ale w moim rankingu dla niej nie ma miejsca 5+/10

Jagged Alliance: Back in Action -- Głupia a nawet beznadziejna gra która dla mnie nie istnieje 3/10

From Dust -- Główny pełniak miał dla mnie być podwierdzeniem że kupię w tym miesiącu CD-Action. Niestety tego nie zrobił. Kolejna strategia (ocb) . Ileż można w to samo grać. 2+/10

Na pocieszenie zostało mi to że Smuggler powiedźiał iż za miesiąc szykuje się jakaś bomba, za co Wujka Smugglera pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler info dla ciebie tylko nie wiem czy redakcja już grała ? a może za miesiąc w dniu premiery w Polsce

Mortal Kombat data premiery gry na PC:

03 lipca 2013 ( światowa data premiery )

02 sierpnia 2013 ( data wydania w Polsce )

03 lipca 2013 ( premiera w USA )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powinna narobic troszke halasu wsrod graczy" Tetris cheesy.gif

Okładka nast. numeru bedzie z:

grytrollface.gif

Co do pełnych wersji:

To the Moon-Wystarczy ze widzialem na yt :P

Jagged Alliance-ok.gif Nie grałem ale z checia sprobuje

From Dust-ok.gifok.gif Podoba mi sie motyw przewodni(Tylko wlasnie jak jest z ymi rzekomymi bugami,sa czy ich nie ma?:P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skoro wszyscy robią podsumowanie tego, co będzie w CDA też zrobie

To the Moon- Jestem neutralnie nastawiony do tej gry, ani katastrofa ani rewolucja

Jagged Alliance- Czy może wreszcie będzie jakieś CDA bez strategii wojennej? Ostatnio tylko one się pokazują

From Dust- Jak najbardziej na plus, dla mnie pełniak numeru. Zabawa w Boga w sandbox'ie zawsze u mnie była najlepszą rzeczą w grach. I zawsze to kolejna gra do biblioteki U-play ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do okładki nadchodzącego numeru obstawiam art z The Last of Us lub hit E3 - Titanfall (CDA w tym roku na 7 okładek, 6 dało z zapowiedzi). Ostatecznie będzie coś innego czyli jakaś niespodzianka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

From Dust - Będzie coś w Uplay oprócz Assassin's Creed :D A poza tym podobno bardzo fajna gierka, na pewno zagram

To the Moon - Gdyby nie recenzje to pewnie bym nie ruszył

Jagged Alliance BiA - Nie dla mnie ale i tak: 3 gry za 16 zł - Jak tu marudzić???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler - Swoja droga straszne, macie angielski w szkole przez lata i FOCH, bo trzeba po angielsku troszke poczytac. Ja sie uczylem francuskiego i gralem ze slownikiem w lapie, bo o polskich wersjach to moglem tylko pomarzyc,

Czemu ty zawsze robisz takie analogie prawie, że do średniowiecza? Kiedyś nie było tez samochodów i wszędzie trzeba było konno, furmanką albo na piechotę docierać. Jeszcze 30 lat temu nie było komórek a na telefon stacjonarny w Polsce trzeba było czekać do 10 lat z podłączeniem. I czy to znaczy, że nie powinnyśmy się domagać polskiej wersji językowej systemów w naszych smartfonach, bo 20 lat temu nawet o czymś takim nie marzono? Proszę ciebie tylko o zmianę rodzaju metafor (choćby, że angielski to jeden z 3 głównych/roboczych języków UE i zdecydowanie lepiej go znać) a nie powtórki typu że "ty miałeś do szkoły daleko i pod górkę a dzisiejsze dzieci są rozwydrzone/rozpieszczone bo dowożone autobusem pod same drzwi". Świat się zmienia i to co kiedyś było ekstrawagancją dziś jest normą (smartfony, tablety, spolszczenia wszystkiego itp.).

@daveNWN

Ja bym chciał jakąś okładkę o grze recenzowanej a nie zapowiadanej. Bo takie okładki z zapowiedziami to mnie denerwują. Później człowiek będzie szukał recenzji by poczytać o grze co była na cover dvd, a w danym numerze jest tylko zapowiedź - błeeee. Np w tym roku, czy nie mogliście poczekać te 8 tygodni na okładkę z Bioshockiem 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...