Skocz do zawartości

Polecane posty

Jak Pan ocenia SM Web of Shadows? Jest Pan zwolennikiem pełnej czy kinowej polonizacji? Czy może angielskiej wersji? Jacy są Pana ulubieni bohaterowie komiksów? Ma Pan jakąkolwiek konsolę?

SM Web of Shadows - jak widziałem na prezentacji podobało mi się, ale potem Hut (który też jest miłośnikiem komiksów) pograł w to i jak sie okazało już nie jest tak fajnie.

Wolę kinowe polonizacje, szybciej się robi i mam wrażenie, że lepiej zdać się na podłożenie głosów jakie oferuje producent bo ich zamiana nie zawsze dobrze wpływa na grę.

Mimo wszystko polonizacja. Gra ma być dla mnie rozrywką i odpoczynkiem, a nie mój angielski jest słabszy niż chłopaków i nie zawsze mam chęć przerywać grę, żeby sięgnąć po słownik i sprawdzać o co kamman.

Generalnie lubię komiksy ogólnie, a jeśli chodzi o konkretnych bohaterów to lubię: Spidermana, Lobo, Batmana, Gambita, Wolverina, Pająka Jeruzalema, Bobę Fetta, Kida Paddle, Garfielda, Calvina, oraz jeszcze wielu innych.

Nie mam. Brakuje mi czasu na gry pecetowe, na książki, komiksy, filmy, więc jakbym sobie sprawił konsolę to pogrążyłbym się jeszcze bardziej z brakiem czasu.

Duszku mam ogromna prośbę możesz powrócić do jednego wieczornego przecieku a nie rozkładać go na trzy części wiem ze robisz to aby jak najwięcej ludzi wzięło w nich udział ale czy na pewno tak jest jeden wieczorny był najlepszy

Prosiłbym aby wziąć pod uwagę, że przygotowanie przecieków zajmuje mi sporo czasu, potem ich nadzorowanie też wymaga czasu, więc jak kończę prace to chciałbym pójść do domu i wypocząć a nie spędzać kolejne godziny przed komputerem pracując, czyli robiąc kolejne przecieki i nadzorując ich rozwiązywanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Oki rozumiem czyli jak dobrze kumam tak będzie już zawsze z drugiej strony każdy ma prawo do wypoczynku a ty nie lubisz przenosić pracy do domu dobra nie zawracam już gitary bo pewnie masz masę pracy z kolejnym przeciekiem (:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy przeciek kończyłem już w domu, dzisiejszy pewnie też, ale czy dam radę wytrwać aż do godzin późnowieczornych? W tej chwili ciężko mi powiedzieć. Zależy ile sił pochłoną te przecieki. Jeśli mnie mocno zmęczą w pracy (a należy pamiętać, że mam też inne obowiązki) to pewnie z domu zrobię tylko jeden kawałek przecieku, jeśli nie, to postaram się coś z siebie jeszcze wykrzesać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Będę dalej drążył na ten sam temat chyba cię nie nudzę ciekawi mnie jak np coś by ci sie stało oczywiście odpukać dłuższy pobyt w szpitalu takie tam to masz zastępstwo kogoś kto cię zastąpi w przeciekach.

Jak nie odpowiesz na jakieś moje pytanie to mam rozumieć ze to pytanie już padło.

Aha jeszcze jedno zdarzyło ci sie już rozdawać autografy na ulicy w tramwaju bo jakiś czytelnik cię rozpoznał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc powrót do jednego przecieku wieczornego jak na razie nie jest przewidziany.

Gdyby coś to myślę, że Smuggler coś by wymyślił, na początku to on właśnie wymyślał zagadki przeciekowe.

Nie. Nie zdarzyło się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

A właśnie wyleciało mi z głowy ze Smuggler tez maczał w tym palce Ghost zauważyłeś ze jesteś bardzo oryginalny już pisze do czego zmierzam otóż ludzie w twoim wieku oczywiście bez urazy nie kreci ich tak granie mowę technologie mój ojciec ma 40 na karku a ledwo umie kompa włączyć a o graniu nie wspomnę. Jeszcze jeden przeciek i będziesz miał trochę spokoju ode mnie to już też ostatnie pytanie bo pewnie już cię denerwuje do następnych przecieków Duszku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle to taki dziecinny jestem. :D

Mam w domu mnóstwo komiksów, oglądam kreskówki, gram w gry komputerowe, czytam dużo fantastyki.

P.S. Popracuj nad interpunkcją, bo to co napisałeś jest trudne do ogarnięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o komiksach Dona Rosy i czy w ogóle masz/miałeś do czynienia z komiksami z Donaldem i spółką?

2. Podobało Ci się "Z archiwum X"? Jak oceniasz ten serial?

Don Ros/Ross - nie kojarzę. Jakiś autor? Rysownik?

Donaldy? Mam wszystkie Giganty/MegaGiga/Mamuty jakie wyszły w Polsce. Czy taka odpowiedź wystarczy? ;)

Pierwszy sezon Z archiwum X podobał mi się bardzo, głównie dlatego, że do skonstruowania odcinków autorzy scenariusza użyli autentycznych przypadków tajemniczych wydarzeń jakie wydarzyły się w USA. Później zaczęli bawić się w wymyślanie różnych cudactw. Zaczęli tworzyć jakieś teorie spiskowe itd. I strasznie je czasem rozwlekali. Brali jakiś pomysł spiskowy, ciągnęli przez 5 odcinków, coraz bardziej go gmatwając, a potem nagle ciach zostawiali niewyjaśniony i brali sie za następny pomysł spiskowy. W pewnym momencie stwierdziłem, że za dużo rzeczy pozostawiają bez wyjaśniania i dałem sobie spokój z serialem.

Ghost jedno pytanie czy ktoś kiedykolwiek prowadził za ciebie przecieki?

Na samym początku Smuggler robił niektóre przecieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donaldy? Mam wszystkie Giganty/MegaGiga/Mamuty jakie wyszły w Polsce. Czy taka odpowiedź wystarczy? ;)

W zupełności wystarczy ;)

Czy według Ciebie komiksy te z biegiem lat zmieniły się? Pytam, bo według mnie kiedyś miały o wiele lepszy humor i ciekawszy coloring. Obecne nie są złe, ale o wiele milej czyta mi się starsze.

Pochwalę się :P. Tuż po egzaminach gimnazjalnych, poszedłem do antykwariatu, a tam leżały Giganty z lat 92-94 bez pierwszego numeru. Łącznie zapłaciłem 13 zł. "Chyba" sporo zaoszczędziłem :tongue: (są w bardzo dobrym stanie)

Don Ros/Ross - nie kojarzę. Jakiś autor? Rysownik?

Facet, który narysował "Życie i czasy Sknerusa Mckwacza", a także wiele komiksów "historycznych" tzn. o Templariuszach, staraozytnej Grecji itp. Ma bardzo charakterystyczny styl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś ostatnio do forum " O cd-action"?

Otóż w podtemacie przecieki do najnowszego Cda (o grach), odezwali się spamerzy.

Ciągle dzięki nim można poczytać posty mniejwięcej o treści "W svena nie zagram bo zbok nie jestem, za to w speedballa 2 oczywiście!" i 2 rodzaj postów "ja tam w svena zagram i w spidbola też".

Dziwne ale przez całe 2 strony pierwsze (tyle przeczytałem) nie zobaczyłem innego postu. o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Cześć czy w najbliższym czasie w CDA pojawi sie jakiś FPS bo jak sięgam pamięcią długo nie było tego gatunku możesz chyba napisać Tak lub Nie.

Masz w domu kino domowe na pewno wiec jak masz chwile wolną to jaki typ muzy zespól lubisz sobie najczęściej posłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnych chwilach najważniejsze jest dla Ciebie czytanie, oglądanie czy może granie w zaległości? Co stawiasz na 1. miejscu? Film/książkę/komiks/grę?

Różnie. Mam coś takiego jak fazy zainteresowań. Tak jak teraz, od kilku tygodni nadrabiam zaległości w czytaniu komiksów, a kilka tygodni wcześniej nadrabiałem zaległości książkowe, no i staram się w weekend obejrzeć jeden czy dwa zaległe filmy. Za jakiś czas pewnie dopadnie mnie faza na nadrabianie zaległości gierkowych. Tak, że zmiennie u mnie jest.

Adminie jaki komputer najbardziej opłaca się kupić do 2000 zł?

Nie jestem na bieżąco z cenami.

Najlepiej zapytaj tu:

http://forum.cdaction.pl/Sprzet-f11.html

I od razu podaj do czego ma być ten komputer wykorzystywany i na czym Ci w nim najbardziej zależy.

Cześć czy w najbliższym czasie w CDA pojawi sie jakiś FPS bo jak sięgam pamięcią długo nie było tego gatunku możesz chyba napisać Tak lub Nie.

Niestety nie mogę.

Masz w domu kino domowe na pewno wiec jak masz chwile wolną to jaki typ muzy zespól lubisz sobie najczęściej posłuchać.

Słucham rożnej muzyki. Elektroniczna, filmowa, rock klasyczny, pop te zwykle a dorywczo zdarza mi się sięgnąć po muzykę klasyczną, operową, disco, rock gotycki, muzykę celtycką, musicale oraz mieszanki tych gatunków. Np. muzykę klasyczną, ale graną na instrumentach elektronicznych itp.

Ostatnio odświeżyłem sobie musical "War of the Worlds" (bardzo dobrze myje się nam okna przy nim ;)). Gorąco polecam wszystkim wielbicielom klasycznego rocka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś miłośnikiem komiksów (więc rozumiem, że od ich ekranizacji też nie stronisz), w związku z tym: widzialeś już najnowszego Wolverine'a? Jeśli tak, to co o nim sądzisz? :)

Widziałem. To co o nim sądzę, to mam nadzieję będziecie mogli przeczytać w czerwcowym CD-Action. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Piszę w sprawie tzw ograniczenia cytatów. Otóż bardzo często zdarza się iż owe ograniczenie po prostu ogranicza użytkownika w jego wypowiedzi a tym samym utrudnia wymianę poglądów. Mam teraz takie pytanie a zarazem prośbę. Czy nie dałoby rady znieść owe ograniczenie bądź ustawić je tak aby było mniej uciążliwe dla użytkowników? Np zwiększając limit cytatów? Oto link do naszej dyskusji dotyczącej tegoż zagadnienia:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...1844&st=760

Bardzo prosimy o wypowiedz w tej kwestii. Argumenty za są następujące. Taki zabieg po prostu pomógłby utrzymać pewien porządek w dyskusji. Pozdrawiam.

Edytowano przez wwl1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam pytanie do Szanownego Ghosta, czy jako fan Gwiezdnych Wojen bywasz na konwentach z nimi związanymi, czy raczej Cię takie imprezy nie interesują?

PS.

Jeśli pytanie już się przewinęło, to z góry przepraszam, ale nie mogłem znaleźć :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt cżesto, ale czasem bywam.

Byłem na konwencie jaki parę ładnych lat temu odbył się w Warszawie, byłem na konwencie w Łodzi, gdzie miała być orkiestra symfoniczna, a w 2007 byłem na oficjalnym europejskim konwencie w Londynie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego dałeś sobie nick "Ghost" ? Niektórzy mogą pomyśleć, że jesteś starym dziadkiem (bez urazy ):D

A i jeszcze jedno : Skoro Ty i SmG często jesteście robieni na tego samego gościa, to czy ty też lubisz fotografować ?

I dlaczego nie dostałeś swojego kawałka strony w podsumowaniu roku w lutowym numerze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem stary. Zerknij na zdjęcia w piśmie, jestem już mocno siwy. :)

Lubię. Mam dni, że potrafię i 400 fotek w jeden dzionek zrobić.

Za mało grałem w zeszłym roku i stwierdziłem, że tak naprawdę nie mam o czym pisać w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...