Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników gier akcji

Polecane posty

oj mi się wydaje, że pomimo Gearsomanii na całym świecie, pomimo tego jak gigantyczną fororę zrobi druga część to... gdy pojawi się Resident Evil 5 to nie wezmie jeńców i zamiecie całą półkę z konkurencją

chyba, że nareszcie zapowiedzą JAKa 4.... :zakochany:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra akcji to Gears of War. :D Ostatnio też ukończyłem i S.T.A.L.K.E.R.A Ćień czarnobyla i bardzo podobałmi się ten czarnobylski klimat. :D Grafa też była na wysokim poziomie. Czekam na premierą Clear sky.

Mnie ta gra nie zachwyciła, ukończyłem ją dosłownie pare dni temu i jestem rozczarowany. Stalker jest nudny, misje proste i mało ciekawe. W szczególności czegoś więcej spodziewałem się po pobocznych questach ale były one mało odkrycze i nieciekawe więc sobie darowałem. Główna fabuła jest bardzo krótka. Zaledwie 4 dni grania (dziennie dosłownie po 3 godzinki). Szkoda ... troszkę spóźniona, gdyby wyszła parę lat temu to może byłoby to coś ale teraz ... myślę, że na rynku jest sporo lepszych gierek. Miały byc też elementy rpg ... pod tym względem Stalker jeszcze gorzej wypada :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak elementów RPG w Stalekrze są jego największą wadą. Sam przeszedłem całą grę, ale szczerze powiedziawszy żałuję tego zakupu. Na początku gra jest rewelacyjna ale z czasem robi się nudna. Nie ma co robić z kasą, bo większość broni i pancerzy znajduje się na mapie. Denerwujący jest też brak pojazdów, przez co musimy wędrować przez Zonę nawet przez parę minut.

Ale wydaje mie się że rozmowa o Stalkerze bardziej pasowałaby do działu z FPS'ami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem Outcasta.

Co by tu rzec? Cudny klimat, świetna fabuła (z zwrotami akcji z prawdziwego zdarzenia), prawdziwa nieliniowość, nastrojowa muzyka... Voxelowy silnik prawie się nie zestarzał, tylko czasem sterowanie leciutko szwankuje. Prawdziwa perełka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzątając mój pokoik, znalazłem Blood Rayne, Gra TPP, Co sporo jest strzelania, złaszcza fajne jest wyssywanie krwi z wrogów aby odnowić pasek energi, złaszcza znudziło mnie strzelanie, włączyłem kod na natychmiastowe napełnienie Bloodlustu (szał bojowy) i wszystkich kroiłem na kawałeczki hahahaahah, tak więc można powiedzieć żadnych wad, poza brakiem Multiplayera i nudnawa walka z ostanim przedostanim bossem w grze, aby go pokonać trzeba, wystrzelać wszystkie bronie jak leżą na ziemi, bo Ostrza nie działają na niego, z najfajnieszych Bossów są dla mnie Komando, jak sama nazwa wskazuje Komandos, który NIE wymawia ani jednego słowa, pewnie wzorowany na Snakeeyesie co też nic nie mówi, a walczy jak komandos, tyle że Snakeeyes to Ninja, a drugi a raczej Dwaj :D Bracia Blizniacy Simon i Sigmund, tchórze chowają się za filarami i rzucają w nas Shurikenami, w krzytałcie Nazistkwoskiego krzyrza, oczywyście jeden chowa i rzuca a drugi strzela, co ciekawe, Jak np zabijemy Simona Sigmund, też zginie, i vice versa z Sigmundem, pewnie w

zorowaniu na Crimson twinsach Tomaxie i Xamotcie.

http://www.filmdetail.com/wp-content/uploa...nake-eyes-1.jpg Snakeeyes,

http://www.violentfix.com/cobra/tx6.jpg Tu Akurat Figurki :D Tomaxa i Xamota

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano napewno na glownej pojawi sie news z ta wspaniala nowina ;)

Jak chcecie podyskutować na temat GTA IV to stosowny i właściwszy temat jest już w komentarzach. Zwracam uwagę, by to była dyskusja, a nie czat, bo w przeciwnym razie będę bezlitośnie kasował wszelkie głupie posty.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zaczerpnąć od was informacji co sądzicie an temat gry Enemy Territory: Quake Wars? czy warto ją kupić? czy to kolejne zrąbane fpp prosze o wasze opinie

IMO tą kasę lepiej wydać na CoD4 albo nawet Frontlines bo są one dużo lepsze.

Myślę że twórcy ET liczyli że głośnym i znanym tytułem zdobędą wiele kupców na swój,bądź co bądź niedopracowany produkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zaczerpnąć od was informacji co sądzicie an temat gry Enemy Territory: Quake Wars? czy warto ją kupić? czy to kolejne zrąbane fpp prosze o wasze opinie

Najlpepiej ściągnij darmowe ET, jest ogólnie lepsze, pójdzie na każdym sprzęcie i z tego co widze na xfire.com gra w niego wiecej osób niż w Quake Wars.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nikogo to nie zdziwi, ale ja również uwielbiam serie GTA, najlepszym tytułem z serii był oczywiscie GTA III. Lubie Tomb Raidera, na uwage zasługuje Legenda, Anniversary mi się nie podobało, ponieważ to taki klon Legendy, czekam z upragnieniem na GTA IV i Underworlda. W multi pykam także w Kane and Lynch Dead Man, tez bardzo klimatyczna gierka i polecam każdemu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anniversary to nawet nie jest gra akcji, to przygodowka, w ktorej od czasu do czasu masz rozwalić tygrysa czy inne zwierzątko.

Zgadzam się z kolegą. A już na pewno nie jest to klon Legendy. Jedyna rzecz jaka łączy te dwie części to silnik graficzny i główna bohaterka. Poza tym Anniversary to remake jedynki. I dlatego postawiono w nim na eksploracje jaskiń, a nie na walkę (jak w Legendzie).

A tak przy okazji to nie wiem czy zauważyliście, ale potwornie trudno dostać grę Devil May Cry 3. Nie ważne czy z Superseller czy wydanie premierowe - nie ma. Nie ma jej w Empiku, Media Markt ani w żadnym sklepie z grami (a nie mieszkam w jakimś zaścianku żeby gry były dowożone z 10-cio letnim opóźnieniem). Patrzałem też na Allegro, Wirtus i sklep Cenegi ale też pustka (co jak co, ale w sklepie wydawcy to chyba powinna być). Znalazłem tylko na gram.pl, ale nie mam zaufania do tego sklepu (po tym jak przysłano mi nie tą grę co zamówiłem, a potem bezczelnie wpierano że zamówiłem właśnie to. Dawno to było ale niesmak pozostaje). Dziwna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, DMC to też kawałek świetnej akcji :D Wygląda na to że trójki JUŻ nie ma... Chyba z pół roku temu kupiłem w empiku. Niestety, gier nie sprzedaje się w nieskończoność, aż wszyscy chętni kupią.

"Czwórka" to jedna z trzech gier (do tego Heavenly Sword i MGS4) dla których chcę kupić PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem Outcasta.

Udało mi się to odpalić, ale tylko raz; teraz na XP nie chce odpalić za żadne skarby, stąd wniosek, że udało mi się to tylko na starym systemie, do którego wrócę tylko pod groźbą okaleczenia i/lub śmierci, WinME. Wrażeń z grania nie mam prawie żadnych, oprócz bardzo ciekawej grafiki, przedziwnego, wciągającego od pierwszych sekund zarówno samym wyglądem, jak i jego mieszkańcami świata, sporą wolnością (duży obszar naraz do zwiedzenia)... Niestety żadnego całościowego spojrzenia na grę nie mam, zresztą pewnie jesteś jedną z niewielu osób na świecie, które tę grę ukończyły :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, mi pod XP działał w zasadzie bez zarzutu (wykrzaczył się tylko raz, chociaż bolało bo ostatni zapis robiłem z 4 godziny wcześniej). Zainstaluj ostatniego patcha (jak by były problemy ze znalezieniem - mam u siebie w zbiorach) i ewentualnie ustaw kompatybilność na 98/ME.

[edit]

Kompatybilność trzeba ustawić na wszystkich plikach wykonywalnych. A co do samej gry - najlepszym początkiem jest najpierw wykonać wszystkie misje w Shamazaar, tam jest najłatwiej i można przy tym uzbierać trochę kasy, a następnie zakupić uzbrojenie w Talanzaar: polecam UZA (poziom 2, 3 jest do kitu), FT-X (miotacz ognia), no i wykupić wszystkie upgrade'y do HK. Swoją drogą, długi czas nie wiedziałem że gra ma całkiem rozległe intro bo żeby je zobaczyć, trzeba odpalić grę z płyty 1, podczas gdy do grania potrzebna jest płyta 2 <.<.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że instalowałem patch do grania pod XP, tryb zgodności też raczej na pewno ustawiałem. Gra po wybraniu "start game" z menu nie chciała odpalić, filmik się nie pokazywał itd. Może przyczyna jest prozaiczna, brak jakichś kodeków albo inna zaleta grania na PC. Musiałbym zainstalować jakiś starszy system i tak próbować, a na to nie mam czasu i ochoty. Zresztą i tak mam szereg innych gier do grania, choćby Kuzunoha Raidou vs. The Soulless Army, to troszkę też pod grę akcji podpada :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...