Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników gier akcji

Polecane posty

Jedną z najciekawszych gier akcji jaką mialem przyjemnosc poznac byl THE CLUB. Naprawdę oryginalny shooter i widac ze byl robiony przez tworcow scigalek. Gra sie dobrze. Jedynym problemem moze byc nieciekawy dzwiek. Poziomy są dopracowane i nastawione głównie na multi. Jedna z pozytywnych niespodzianek tego roku. Gdy po raz pierwszy uslyszalem o The Club pomyslalem ze tworcy natawili sie na multum opcji i gracz sie nie polapie. Na szczescie tak nie jest. The Club ma takze wiele innych zalet np.bohaterowie są dopracowani w najdrobniejszych szegolach. Kilka naprawde fajnych broni. Jak juz mowilem jedynie dzwiek tu nawala. Konczac The Club jest godna polecenia grą akcji ale moze sie nie spodobac fanom spokojnych gierek, w ktorych czas sie nie liczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z najciekawszych gier akcji jaką mialem przyjemnosc poznac byl THE CLUB. Naprawdę oryginalny shooter i widac ze byl robiony przez tworcow scigalek. Gra sie dobrze. Jedynym problemem moze byc nieciekawy dzwiek. Poziomy są dopracowane i nastawione głównie na multi. Jedna z pozytywnych niespodzianek tego roku. Gdy po raz pierwszy uslyszalem o The Club pomyslalem ze tworcy natawili sie na multum opcji i gracz sie nie polapie. Na szczescie tak nie jest. The Club ma takze wiele innych zalet np.bohaterowie są dopracowani w najdrobniejszych szegolach. Kilka naprawde fajnych broni. Jak juz mowilem jedynie dzwiek tu nawala. Konczac The Club jest godna polecenia grą akcji ale moze sie nie spodobac fanom spokojnych gierek, w ktorych czas sie nie liczy.

Grałem w demko, fajna giera ale trochę na moim kompie tnie się ale da się grać, tak co mogę powiedzieć o tej grze, na grafę dam wielki plus wygląda ładnie, otoczenie też taka odrzucona wybuchem skrzynka lub pachołek, niestety nasza postać trochę porusza ociążale na dodatek nie może przy kucnąć a tym bardziej przykleić do ściany i strzelać za rogu jak w kill switch.

A właśnie kill switch tą grę sobie gram może krótka to polecam zagrać na najtrudniejszym poziomie trudnosci, nie ma muliti ale zabawa przednia, w tej grze zgrywanie rambo nie ma sensu prare kulek jub jeden zamach z kolby i nasz hero jest martwy, więc trzeba chować się na ścianami , wrakiem rozwalnego wozu , można wykonać blind fire, czyli nasza postać strzela nie wychlając się za osłony, bronie może nie za durzo ale wystarczy M4 z grantnkiem M203 Ak47 Ak74 su Ak74 su s granatkiem nie pamiętam nazywy ale to jest Karabin Snajperski M249 Mp5 Mp5 Sup i strzelba, i do tego rużne rodzaje granatów , Flash He Mini i mój ulubiony Sticky, który przykleja się do ścian lub przyciwników, są też stacjonarne M60 i Minigun, a AI wrogów świetne też się chowają wycofują się rzucają granaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Highlandera. Na screenach wyglada niezle. Trzymam kciuki aby grywalnosc byla na wysokim poziomie. Highlander przypomina mi trochę Prince of Persia. Licze na mocne kombosy bo przeciez to jest najwazniejsze w grach takiego typu. Czekam na Highlandera z niecierpliwoscią

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry akcji ?

Hmm... Spodobała mi się ''Mafia'' bardzo mi się podobał ten klimat starych lat, samochody/ludzie. Jednak na moją ulubioną grę akcji stawiam zdecydowanie na ''Grand Thef Auto'' zawsze byłem , jestem i będe przy tej serii.

Zgadzam się co do Mafii gra ma bardzo gangsterski klimat.Czekam na dwojke

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię Tomb Raidera, GTA... Czekam of course na "Tomb Raider Underworld" oraz "GTA IV". Dotychczas moją ulubioną częścią z GTA było Vice City, natomiast z serii Tomb Raider warta uwagi jest Legenda... No, to tyle. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gier akcji czekam na Devil May Cry 4. Na screenach wygląda niezle i mam nadzieje ze bedzie tak wygladac gdy wyjdzie. Licze glownie na liczne kombosy bo to cenie najbardziej w typowych siekaninach

Co do gier akcji czekam na Devil May Cry 4. Na screenach wygląda niezle i mam nadzieje ze bedzie tak wygladac gdy wyjdzie. Licze glownie na liczne kombosy bo to cenie najbardziej w typowych siekaninach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuurdeee, jak dzis w newsach na www.cdaction.pl przeczytalem o tym, ze " ruszyly prace nad doomem 4" to normalnie mi geba oipadla ;D

ale pewnei beda go robic kolejne 8 lat czy tam 7 ( jak robili doom 3) ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuurdeee, jak dzis w newsach na www.cdaction.pl przeczytalem o tym, ze " ruszyly prace nad doomem 4" to normalnie mi geba oipadla ;D

ale pewnei beda go robic kolejne 8 lat czy tam 7 ( jak robili doom 3) ;/

Eeeee to już popłuczyny :)

Pewnie część z Was nie pamięta szoku w światku graczy komputerowych jaki spowodowało ukazanie się pierwszego "DooM"-a. Zachwyty nad "realizmem", sugestywnością i klimatem mieszały się z oskarżeniami o brutalność i satanizm. To "DooM" był taką prawdziwą 'grową' rewolucją (Wolf 3d był tylko "strażą przednią"). Dziś większość z Was nie pograłaby w tego pierwszego "DooM" pewnie nawet pół minuty, odstraszają piksele na pół ekranu, archaiczne sterowanie (strzałki + ctrl - żadnych tam WSAD-ów), ograniczenia techniczne engine'u itp :) Ale to jest klasyka, gdyby nie było "DooM"a - świat gier wyglądałby inaczej a taki Crysis - nawiasem mówiąc również świetna gierka - być może wyglądałby jak platformówka, czy jeszcze inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry akcji, w które najprzyjemniej mi się grało to GTA SA (puste jak wydmuszka, ale nieźle relaksuje), Blood Ryan (fajnie gdyby cda dalo dwójkę na płycie), i oczywiście... FC - fps, jednak kojarzy mi się bardzo z serią gta ( wielkie przestrzenie, swoboda, duże zróżnicowanie). Czekam na FC 2, choć na pewno nie pogram (chyba, że u kolegi), ale miło będzie poczytać mi o tym cudeńku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Prince of Persie to jeden z moich ulubionych cykli, TRy trawię średnio na jeża, czekam na DMC 4, bo lubię takiew arcadowe gierki, choć i tak u mnie nie pójdzie.

A jaką lubisz najbardziej czesc Prince'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dwójka. Najlepsza fabuła, fatale (w trójce je wycięli, choć też była od 16 lat [nie jestem świrem, po prostu fatale były odbiciami naszej potęgi]), zagadki (nie były trudne, ale jakieś tam było widać, bo trójkę skończyłem z rozbiegu-jakby polegała tylko na biegnięciu przed siebie, choć zagadkę z pomnikiem ojca czy czymś takim pamiętam) no i główny bohater-cyniczny rzeźnik. A system walki jest jednym z najlepszych na PC do dziś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry akcji... Niedawno ukończyłem Max Payne'a 1 i 2, obie są świetne. Poza tym każdy powinien zagrać w Blade of Darkness (czy też Severance tudzież Severance: Blade of Darkness ;) ), PoP: SoT, i niezapomniany Outcast.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą gra akcji dla fanów wszystkich opowieści o piratach jest Black Buccaneer. Plusami tej gry jest nawet spora grywalność i przyjemna dla oka grafika(przypomina trochę Prince of Persia) W grze wcielamy sie gościa, który chce odnależć jakiś artefakt. Fabula nie jest mocną stroną gry, ale przeciez to nie RPG. Ciekawe systemy kombosów. Ciekawostką jest fakt ze mozna uzywac magii Voodo. Kolejnym atutem gry jest niska cena( na dodatek mozna ją kupić w najnowszym Clicku!) A tu link do informacjii o grze black bucanner

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą gra akcji dla fanów wszystkich opowieści o piratach jest Black Buccaneer. Plusami tej gry jest nawet spora grywalność i przyjemna dla oka grafika(przypomina trochę Prince of Persia) W grze wcielamy sie gościa, który chce odnależć jakiś artefakt. Fabula nie jest mocną stroną gry, ale przeciez to nie RPG. Ciekawe systemy kombosów. Ciekawostką jest fakt ze mozna uzywac magii Voodo. Kolejnym atutem gry jest niska cena( na dodatek mozna ją kupić w najnowszym Clicku!) A tu link do informacjii o grze black bucanner

W sumie to Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły nie byli także tacy źli. Mnie grało się w to bardzo przyjemnie, klimatycznie, choć bardzo brakowało kwestii mówionych (albo był to jakiś bug...). Pomimo tego jednak przygoda była warta świeczki; dobrze rozwiązano największą atrakcję, czyli bitwy morskie, choć nie pozostawiono w tyle pojedynków na szable. Te ostatnie to nie trywialne "kto pierwszy wciśnie myszkę do blatu biurka", ale całkiem niezły system. Także też polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze gry dynamicznej akcji ? Oczywiście GTA, napewno III, VC i SA. W 4-ke nie grałem. Oczywiście akrobatyka czyli Prince of Persia, narazie mam tylko Piaski Czasu, ale zamierzam kupić Duszę Wojownika. Niedawno zakupiłem obydwie części Maxa Payna. Musze stwierdzić że gra należy do lepszych w które grałem, te zwolnione ruchy Maxa żądzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A graliscie moze w Beyond Good&Evil? Wg. mnie najlepsza gra akcji (podkreślam według mnie) grafika, muzyka, grywalność a przede wszystkim klimat... Poprostu MIUT! MIUT! MIUT!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...