Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników gier akcji

Polecane posty

Moim zdaniem na pieca to nie ma zbyt dobrycha gier akcj xD,no ale na ps2 Devil May Cry,God of War na PC jest PoP ale przy GoW niestety wysiada no i jescze Shadow of the Colossus, A jęsli maił bym wybrać z tych najlepsza no to oczywiście GoW i GoW II chciąż by za Kratosa ten koleś wie co robi bezwzgledny , mroczny nie to co Książe hehe no i od hu... miodu w tej grze a o klimacie mitologi greckiejk nie wspomne :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b ) rozwalił mnie jego opis w Twoim wykonaniu :lol:

Szczerze to mnie też :D . Natchnienie przyszło. Po prostu powiedz, czy to jest trzymetrowe człekokształtne coś w czarnej zbroi z białymi oczkami i mackami.

Tak to jest takie coś z mackami wielkie.

PS: God! jak dawno mnie tu nie było (za dużo roboty w budzie). Na szczęście jest informatyka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak god of war to jest to... (przeszedłem obie, GoWII na każdym poziomie trudności w GoW został mi tylko Very Hard).

To nie tylko krojenie ludzi, zombiaków, cyklopów czy innego mitologicznego badziewia ale także coś troszkę głębszego. Na PC najbardziej podobał mi się Devil May Cry 3: SE (mimo baboli i drop'ów framerateu) ponieważ DMC to klasa sama w sobie. Prince of Persia też jest dobry ale nieco inny od wyżej wymienionych. PoP: Sands of Time; ciekawy i bajkowy, remake doskonały. PoP: Warrior Within; rozbudowany system walki, mroczny klimat i ostra muza w sam raz na "skrojenie" kilku gości. PoP: Two Thrones; Podwójny książe (Dark Prince o tak), uproszczenia w arsenale samego księcia (tego nie mogłem przeboleć...) i stealth kille; jeden krok w tył i trzy kroki w przód pod kątem serii xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa mojego nick'u i Avatar a la Dwa Trony wskazują na to, że jestem maniakiem Prince of Persia. I tak jest.

Zacząłem w tą serię grać od... Dwóch Tronów. Poważnie! Przyciągnął mnie dwulicowy Książę, SpeedKille (mła, mła, mła!), jazda na rydwanach i tylko jedna przejażdżka na potworze, a moim zdaniem, rewelacyjna. Później pod wpływem tego, że Dwa trony stały się i do dzisiaj są dla mnie najlepszą grą, zainteresowałem się poprzednimi częściami, i też okazały się świetne. Dusza Wojownika miała świetną ścieżkę dźwiękową (bodajże GodSmack ją tworzył), a Piaski Czasu ten Baśniowy klimat, jednak najfajniejszą grą akcji dla mnie pozostają Dwa Trony.

Co do konsolowych, God Of War to miód na wszystko. Jatki, grafika no i małe co nieco, po którym zawsze spadał dzbanek sprawiły, że zakochałem się w tym także. A przygotowują wersję na PS3. Boże, to skoro tak rewelacyjnie wyglądała i była grywalna, to co dopiero God Of Wart 3 next-gen?! Oooo....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muahaha, i nowy Prince of Persia, i Mirror's Edge są świetne.

Zagram na pewno, tylko ludzie, odpowiedzcie mi, czy na karcie 6600 pójdą obie gry, chodzi mi o praktykę, nie teorię.

Co ja zrobię z tym, że wszędzie o tym mówię, ale jestem fanem PoP i nic na to nie poradzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GeForce 6600 GT ? Niedawno ją wymieniałem na 8800 GT. Jeżeli pójdzie to na styk. ta karta przypomina mi poczciwego GeForca 2 :D Chodziły na nim gry, które chodzic nie powinny... :P TO sao z 6600 GT ale teraz już chyba niedługo nie będa gry chodziły na niej. Ale jeżeli chodzi i PoP-a powinno pójść co do ME ojj to nie wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nigdy nie mogłem pochwalic sie mocnym kompem...no moze w 2001 kiedy to 1Ghz i 256MB RAM to bylo coś. AvP 2 zawsze mi sie kojarzył z tamtymi czasami. no i w 2004 mogłem na tym złomie bez przeszkód grać w FarCry'a, H-L2 i DooMa 3... Moja swieta trójca tamtych czasow. Teraz mam celerona 2,4Ghz, 768MB RAM i radeona9550 128MB i Crysis daje rade...Zawsze kochalem strzelaniny w gestym gaszczu i nieskrepowanej sfobodzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam najnowszą część Prince of Persia. Nie będę nic o niej mówił, bo świetne i efektowne kombosy, bajkową grafikę, klimatyczną muzykę, postacie Eliki i Prince'a, akrobacje - to trzeba wszystko samemu zobaczyć. I w dodatku gra nie ma wcale takich dużych wymagań - na moim AMD Athlon 64 3000+, 1GB RAM i Geforce 6600 chodzi na teksturach HighRES, niskich detalach w rozdzielczości 800x600 i się nie tnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...