Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników gier akcji

Polecane posty

@ patryk13

Te filmy są bez sensu, gdyż tam jeden człowiek, może wybić tyle ludzi, że dowódcy wojskowemu włosy dęba stają. Ok, wiem, że w gry cierpią na podobną dolegliwość, ale gry mają ciekawą fabułę (vide Kane & Lynch), a moim zdaniem (nie obrażając fanów w/w filmów) filmy te są wyprane z tego klimatu. Sorry, że to mówię ale dla mnie to porażka, chociaż nie wątpię, że kiedyś to robiło duże wrażenie.

A może taki jest właśnie jest sens tych filmów :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szybko przerzuciłem się z PoPa na AC. Tzn. Grałem w AC, potem w prince a potem znowu w AC. Prince najnowszy mi się nie podoba i tyle. No, może poza grafiką.

Po prostu PoP wg. mnie ma jeden schemat ( AC też ma, ale o wiele ciekawszy ) który się nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najlepszą grę jaką dotąd grałem to Call of Duty 4 Modern Warfare (singleplayer, jaki i multiplayer są kapitalne)... Bardzo dobrymi grami (według mnie oczywiście ;)) są Prince of Persia Warrior Witthin , GTA San Andreas (bardzo często wracam do tej gry, cały czas mam ją zainstalowaną na komputerze;)) oraz Assassin's Creed... Ale teraz zastanawiam się nad kupnem Mirror's Edge. Gra zapowiada się ciekawie, więc jestem pewien, że dołączy do tej mojej krótkiej listy najlepszych gier... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy wyjdzie SPLINTER CELL CONVICTION?

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

październik 2009 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )

Tak przynajmniej twierdzi www.gry-online.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mógłby mi ktoś wyjaśnić o co biega w zakończeniu Advent Rising? :D Bo ok, pokonali złych, ale całej akcji po napisach końcowych nie czaje. Ten ufok ma taki głos, że nic nie zrozumiałem. Może ktoś to wyjaśnić, jak to się naprawdę zakończyło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gagarj oto nazwy wszystkich misji :D, całkiem sporo więc trochę zajmnie przejście :).

Ghost Rider

Adder

Cobalt

Blacklight

OFF Certification

Glass Hammer

Backfire

Ulysees

Stiletto

Red Eagle

Torchlight

Iron Arrow

Typhoon

Backhand

Thunderbolt

Wildhorse

Javelin

Twilight

Monarch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W COD 4 też było całkiem dużo misji a gra była krótka.

A co do najlepszych gier: Assassin's Creed (dzisiaj przeszedłem-polecam), CoD 4 (wiadomo) , Far Cry 2 , Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay, Crysis, S.T.A.L.K.E.R. No i zapomnialem o GTA: SA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Do mojej listy najlepszych gier akcji dorzucam dwie:

1.Stranglehold- niedawno kupiłem i okazało się, że to kawał porządnej strzelaniny. Mechanik gry przypomina Total Overdose- grę, którą przeszedłem cztery razy :P. Do Stranglehold zachęciła mnie też jej polonizacja, nowy pomysł, który mi się podoba (wiem, że coś takiego było też w Stalkerze).

2.Saints Row 2- gra jest moim zdaniem lepsza niż GTA, które z każdą odsłoną staje się coraz bardziej realistyczne. W SR2 jest duża swoboda i fajny klimat (podobny do GTA SA, tak jak i grafika :/), który dużo bardziej mi się podoba niż ten z GTA IV. Szkoda tylko, że gra działa tak słabo, u mnie wyciąga 19 fps... A w GTA IV mam nawet w porywach do 24, przy med. Najbardziej w SR2 podoba mi się akcja pod nazwą Przekręt z ubezpieczeniem, kto grał ten wie o czym mówię. hehe :tongue: To i tak szczęście, że na moim GF 8600gt mogę zagrać i w GTA i w SR2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho, ale mnie tu dawno nie było...

No ale witam wszystkich, i...

Chciałbym się wypowiedzieć na temat gry Kane & Lynch: Dead Man... otóż gra otrzymała ocenę 9 w CDA (w moim ulubionym numerze), i muszę powiedzieć, że nie słusznie. Moim zdaniem powinno to być 8. Albo i nawet 7+. Ale po kolei.

NAJWIĘKSZY MINUS: czas trwania gry. No przepraszam bardzo, ale wydając ~50zł chcę pograć troszkę dłużej niż trzy wieczorne sesje po niecałe 2 godziny. Fakt, nie jestem żółtodziobem jeśli chodzi o strzelaniny (każdą przechodzę na najwyższym poziomie trudności - również S.T.A.L.K.E.R.a co zobowiązuje), ale ludzie no - taka krótka gra!!!

W plusach było napisane, że są to dwaj najbardziej charakterystyczni (lub podobnie) bohaterowie ostatnich lat. Z tym również się nie zgodzę. Dla mnie oczywiście najlepszymi bohaterami są bohaterzy z Gears of War - no co tu dużo mówić - Marcus i Dom + Baird i Cole to po prostu mistrzostwo!

Fajne zjazdy na linie, chociaż do dzisiaj się zastanawiam, gdzie ci panowie to liny przywiązywali :)

Poza tym jest raczej OK, plus, fakt, bardzo dobra fabuła. I muszę przejść ją jeszcze raz, od ostatniego momentu, bo teraz

uciekłem

helikopterem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Kane and Lynch jest bardzo dobrą grą, nie zgadzam się z opinią mackOO. Gra ma świetną fabułę i klimat, a trwa tyle co dłuższy film, fundując tyle emocji, których nie dostarcza niejeden film. Polecam tą grę. A co do jej grafiki, to nie jest tragiczna, może wygląda gorzej od GTA IV, ale przy akcji towarzyszącej tej grze, grafika nie jest najważniejsza. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry akcji to mój ulubiony gatunek i troche głupio by było wymieniac wszystkie tytuły, które przypadły mi do gustu. Więc powiem te najlepsze: Mafia, Hitman BM, GTA, Prince of Persia, STALKER, Kameleon i Just Cause. W Prince of Persia cenie sobie najbardziej. Zawsze po ukończeniu każdej części ciągnie mnie dalej do grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz. Mowta co chceta, ale dla mnie GTA 4 rzadzi zaraz przed CoD 4: Modern Warfare.

Zaleta najnowszej czesci gry Rockstara jest tak specyficznie nazwany przeze mnie aspekt - REALNOŚĆ. :happy: (Nie myslic z realizmem, bo ta gra go nie ma.)

Realnosc to dla mnie wierne odzwierciedlenie swiata gry. Sprawia, ze nie mimo wielu uproszczen (ktore to maja na celu podniesienie grywalnosci, np. bohater nie ginacy od pierwszej napotkanej kuli) gra wydaje sie byc prawdziwym, wiernym odzwierciedleniem danej rzeczywistosci, ktora przedstawia, nie naruszajac przy tym miodnosci plynacej z gry.

To cos co sprawia, ze doslownie chwile zajmuje Ci wejscie w swiat po drugiej stronie monitora.

Taka realnosc posiada wg mnie rowniez najnowszy Prince of Persia i wlasnie Modern Warfare.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...