Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Hello!

Mam taki nietypowy problem, w sumie dwa problemy. Pewnie niektórzy uznają to za trochę idiotyczne, no ale trudno :tongue:.

A więc:

1.Dlaczego jak odwiedzę czyjś profil lub blog to się nie pojawia, że byłem tam "w tym i tym" dniu o "tej i o tej godzinie"? Albo jak przeglądam forum to prawie na samym dole każdej strony zawsze jest coś takiego, np.teraz:

1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (0 gości i 1 anonimowych użytkowników)

0 Użytkownicy:

Czyli mnie tak jakby nie ma teraz na tym forum, albo raczej jestem tylko jako anonimowy użytkownik. Ale czemu tak się dzieje? Jeszcze niedawno wszystko było ok i byłem widoczny, a teraz tak jakby nie istnieję.

2.Co tak właściwie oznacza ta ikonka obok nicka? Np, mamy tu zaraz nade mną pana o nicku tauri i zaraz obok jego nicka jest taka ikonka jakby gościa, ta ikonka jest szara. A zaraz nad panem tauri jest pan Stillborn i przy nim ta ikonka jest pomarańczowa. Co to oznacza? Ja dobrze pamiętam, że jeszcze nie dawno też miałem tą ikonkę pomarańczową a teraz jest szara.

No wiem, że to idiotyczne problemy, ale naprawdę chciałbym się dowiedzieć o co chodzi :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyt 2.: W zależności od koloru: kolor szary obok nicku użytkownika oznacza, iż jest on niedostępny na forum. Pomarańczowy zaś kolor oznacza jego obecność online.

A więc dobrze myślałem co to oznacza, ale w taki razie czemu jestem niedostępny na forum skoro właśnie tu jestem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gerbilos

Wciśnij kilkukrotnie ctrl+F5. Ja tak zrobiłem i mi się zmienił Twój avatar na nowy.

@Firestone

Każdy ma takie problemy. Możemy się tylko domyślać, co jest tego przyczyną. Być może duży ruch na stronie, czy forum. Być może ludzie z interii coś przy serwerach kombinują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety i ja mam problem ze zmianą avatara, niestety kombinacja ctrl+F5 nie pomaga :(

męczę się już z tym od kilku dni i nic, cały czas pozostaje stary wizerunek

Widzę ze problem już rozwiązany :)

Wielkie dzięki dobry skrzacie :)

Edytowano przez tauri
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...