Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Ja mam pewien problem, który pojawił się dosłownie kilka minut temu. Szczegóły na obrazku:

http://img266.imageshack.us/img266/3629/agrh.png

Naciskam sobie na "ostatni post", i zamiast wszystkich postów na stronie, do czego się przyzwyczaiłem wita mnie coś, co przypomina raczej listę odpowiedzi na grupie mailingowej.

Z pewnością nowe rozwiązanie tez ma swoich zwolenników, ale ja chciałbym móc przeglądać tematy "po staremu", i tu wychodzi moje pytanie - jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, a teraz może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z zegarem, że raz wyświetla czas letni, a raz zimowy?

Coby nie męczyć modków przestawiłem sobie strefę czasową o godzinę, by czas na forum zgadzał mi się z rzeczywistym, jednak patrzę, a tu czas sam się przestawił i znów jest godzina różnicy... Wróciłem do poprzednich ustawień, ale po jakimś czasie znów coś kopło zegar. Nie byłoby to takie irytujące gdybym nie musiał przestawiać już czwraty raz... :x

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to moja wina, ale nie mogę zmienić avka. Tzn. zmieniłem, zrestartowałem przeglądarkę i wszystko pięknie, nowy, cudowny avatar pięknie się prezentuje. Wracam po jakiejś godzinie, żeby zajrzeć co się dzieje na forum, a tu wita mnie stary avek :sad: Pomoże ktoś?

Edytowano przez rav10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już to jest ze skryptem na forum. Potrzebuje trochę czasu na zmianę obrazka. Powinien od razu, jednak czasami zmieni się dopiero po kilku godzinach :D Jednak to działa tylko u ciebie, a my zapewne widzimy nowy avek ;]

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaker - herezję szerzysz. Co prawda skryptu forum nie lubię i tego nie ukrywam, ale akurat za wracający jak bumerang problem ze zmianą avatara nie jest odpowiedzialny. Pisaliśmy to już zresztą chyba tysiąc razy - przeglądarki internetowe cache'ują informacje o stronach (na przykład obrazki), żeby przy kolejnym wczytaniu strona pokazywała się szybciej. Jak zmienisz avatara to TWOJEJ PRZEGLĄDARCE wydaje się, że to wciąż ten sam obrazek i nie pobiera nowego zamiast tego pokazując stary. Kombinacja ctrl+f5 wymusza odświeżenie wszystkich informacji o stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A wpisujesz jakąś treść wpisu oprócz sondy? Samej sondy się nie da wstawić, musi być jakaś treść. Teraz dodałem u siebie sondę i działa.

2. Czy wpisałeś pytanie? Tytuł sondy to nie to samo, co pytanie, pytanie wpisuje się w drugim polu. Wpisałem tytuł, ale nie wpisałem pytania i wpis dodał się bez sondy (test :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dość dziwny problem i nie wiem czy to forum odbija czy mojej przeglądarce(Chrome 8), ale jak dzisiaj wszedłem w Nowe posty to zobaczyłem coś takiego KLIK, co jest dość dziwne.

Do tego nie widzę swojego avatara i avatara Sevarda, a inne już widzę.

Wie ktoś o co może chodzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...