Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Nie da się :]. Jest to praktycznie comiesięczny problem związany z premierą nowego nr CD-Action. Wtedy na forum panuje straszny ruch, więc i strony potrafią się nie wczytywać. Przynajmniej ja tak miałem, gdy byłem przeszczęśliwym posiadaczem wolniejszego neta, niż teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja z subskrypcji

-------------------------------------

Chcesz zrezygnować z subskrypcji? Zwariowałeś?! No dobrze... Wejdź na stronę (http://forum.cdaction.pl/index.php?act=UserCP&CODE=02), znajdź opcję ?Wysyłaj mi informacje administratora? i wyłącz ją.

Cytat z wiadomości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien problem. Mianowicie jak chcę do jakiejś piosenki wkleić link tak że jak klikasz tytuł to wchodzisz na ten link to wyskakuje mi że jest wadliwy. Próbowałem w post link i topic link ale nie wychodzi na obydwu.To polskie forum a informacje jak to zrobić są po angielsku-_- Mam nadzieję że ktoś coś z tym zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w dobrym miejscu, ale zaryzykuję. Mianowicie przed chwilą chcąc wejść na stronę www.cdaction.pl zostałem przekierowany na tą stronę: http://www.era.pl/pl/blueconnect_limit?n=4...ebcb5634f696df4.

Nie wiem czemu, czy to jakiś wirus, który zagnieździł mi się na dysku? Teraz próbowałem parędziesiąt razy jeszcze raz wbić na stronkę, ale już wszystko jest ok. Dodam, że korzystam z Chrome'a i wchodzę na cdaction.pl za pomocą kliknięcia miniaturki "najczęściej odwiedzane".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam sprawę odnośnie wyszukiwania (dość denerwującą). Otóż myk jest taki , że wpisuję sobie w wyszukiwarce (forumowej, oczywiście) słowo "Frontlines" , klikam enter.

I co się pojawia ? Nic, tylko jakiś komunikat i jak poprawnie wyszukiwać dane słowa.

Próba druga, wpisuje to samo ("Frontlines") i tematy się o dziwo pojawiają.

Jest to dość denerwujące, że trzeba wpisywać te wyrazy po dwa razy.

Czy da się coś z tym zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w dobrym miejscu, ale zaryzykuję. Mianowicie przed chwilą chcąc wejść na stronę www.cdaction.pl zostałem przekierowany na tą stronę: http://www.era.pl/pl/blueconnect_limit?n=4...ebcb5634f696df4.

Nie wiem czemu, czy to jakiś wirus, który zagnieździł mi się na dysku? Teraz próbowałem parędziesiąt razy jeszcze raz wbić na stronkę, ale już wszystko jest ok. Dodam, że korzystam z Chrome'a i wchodzę na cdaction.pl za pomocą kliknięcia miniaturki "najczęściej odwiedzane".

Podejrzewam, że ręka Ci się omskła i kliknąłeś na banerek reklamowy Ery zanim stronka CD-Action skończyła się ładować i dlatego Cie przeniosło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, niby korzystam z BC, lecz niby co to tłumaczy? Jakaś hamska reklama, czy co? Wersja Ghosta, że ręka mi się omskła jest mało prawdopodobna, bo na długo po całym zajściu pod obrazkiem-miniaturką cdaction.pl widniał podpis: "Era.pl Myśl eko-logicznie" - tak, jakby stronka o adresie cdaction.pl zmieniła się w Era.pl.

Dobra, koniec tematu, sytuacja się nie powtórzyła, więc nie mam powodu do narzekań ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...