Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Tak, inne strony mają obraki. Tutaj jedynymi grafikami są... reklamy :)

EDIT - Już zrobione. Musiałem wejść w zakładkę "Strony WWW", zobaczyć, że jest zaznaczone pole "Wyświetlaj Obrazki" i kliknąć "Zastosuj". Ach ta nowa Opera...

Edytowano przez HammerHead
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy nie mogę ustawić daty wpisu na blogu na rok 2010,mam tylko 2006,2007,2008,2009 a 2010 nie mam :(

@Down wcześniej tego nie było inaczej bym nie płakał :wub:

Wcześniej nie było wielkiego, czerwonego napisu dla osób takich jak Ty.

[wies.niak]

To było trzeba tak od razu,Kj5 pytał o szkice,czyli nie o to samo co ja :O

Edytowano przez dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zmianą awatara: wchodzę w panel kontrolny, zmieniam obrazek, a tu surprajs, bo niby mam nowego avatara, a przy postach pokazuje się tylko przeskalowany stary. Jest to wina jakiegoś błędu, który popełniłem (wątpię, bo to jpeg., a waży dużo mniej niż 50 kb), czy może coś się schrzaniło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem trochę i nie znalazłem wiem że nie temat na to ale w blogach przy edytowaniu i nawet pisaniu data jest tylko do 2009 i w wpisy które są z 2010 nie można edytować bo, kiedy je się edytuje już dodane to wypadają na 2006-09 rok i przestawiają się na całym blogu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze szybko rozwieję mity związane z avatarem. Nie chodzi tu o skrypt ani o "kilka godzin", a o cache przeglądarki. W skrócie firefox i każda inna przeglądarka zapamiętuje sobie często wyświetlane elementy strony (np. powtarzające się obrazki, np. avatary :P) i zamiast za każdym razem ściągać z serwera oszczędza nam transfer i wrzuca zapamiętany. Efektem jest, że czasem obrazek się zmienił, ale przeglądarka myśli, że może wyświetlić stary. Odświeżenie strony (f5 lub ctrl+f5) zwykle wymusza ściągnięcie wszystkiego od nowa i obrazek się zmienia. Czasem trzeba odświeżyć kilka razy. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie masz racji P_aul. Obrazek musi najpierw zostać wrzucony na serwer. I to trwa nieraz kilka godzin. :) Wiem, bo zmieniałem awatar nawet ostatnio.

EDIT - Ależ testowałem to ostatnio. Kilka razy klikałem "Odśwież obrazek" albo "Otwórz obrazek" i nie pomagało. Dopiero po jakimś czasie (kilka godzin?) metody te okazały się skuteczne.

Edytowano przez HammerHead
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...