Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

proponuję wrócić do starego układu forum. Albo zmienić obecne na inne. Bo czarno - niebieskie jest okropnie szkaradne. Aż oczy bolą sad_prosty.gif

Na samym dole możesz zmienić skórkę na jasną. Szaro-białą.

Dzięki, jest o niebo lepiej. Ale to dalej nie to, zgadzam się z powyższymi, że teraz wygląda jak każde inne generowane losowo forum.

BTW. też mam problemy z wyświetlaniem niektórych elementów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

O nowa szata graficzna, wcześniej takiej nie było. Bardzo mi się ona podoba teraz jest bardziej przejrzyście. Dobra robota droga administracjo wielkie brawa brawa.gif

Edytowano przez frycek42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niebieskie przyciski powodują, że forum wygląda tak jakby... plastikowo.

Machnij sobie na różowo. Forum od razu nabierze poważnego wyglądu.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby dodanie opcji wyboru między starym i nowym wyglądem, jeśli to w ogóle możliwe smile_prosty.gif

Tak by było najlepiej, ale jak wcześniej pisali: nie będzie wyboru. Jedyny wybór to kolor belek i przycisków ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe forum ssie tak bardzo, ze az urywa.

Zamiast zmuszac do uzywania takiego kitu, czy nie mozna zostawic skorek poprzednich? Jesli ktos bedzie chcial, to niech sobie uzywa. Takie cos jest na world of tanks, world of war planes, skyrim, tyle pamietam.

Co gorsze, prywatne profile tez zostaly zmienione, wczesniej byl jakis porzadek, duzo rzeczy widocznych, teraz wiekszosc zostala usunieta, jest strasznie wyczyszczone, poprzesuwane w miejsca takie, gdzie np. nie rzuca sie w oczy od razu, tylko trzeba szukac.

Widze, ze nawet awatary wcielo.

Wole rozbudowane witryny, z multum opcji, gdzie mozna sobie wszystko ustawic jak sie podoba.

Edytowano przez ema
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zmuszac do uzywania takiego kitu, czy nie mozna zostawic skorek poprzednich?

Nie można bo został zaktualizowany skrypt, przez co np. podniosło się bezpieczeństwo forum.

teraz wiekszosc zostala usunieta

Np. co zostało usunięte?

Edytowano przez JamesVoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zmuszac do uzywania takiego kitu, czy nie mozna zostawic skorek poprzednich? Jesli ktos bedzie chcial, to niech sobie uzywa. Takie cos jest na world of tanks, world of war planes, skyrim, tyle pamietam.
Nie można było zostawić, bo stare skórki nie są kompatybilne z nowym skryptem forum.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nowe forum mnie nie przekonywało, było dużo bugów. Teraz sporo naprawiono np. znowu są blogi. Idzie się przyzwyczaić, jeszcze z pewnością będą jakieś poprawki, ale ogólnie zmiany mi się podobają. Widać, że FA idzie w dobrą stronę. Oby tak dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nawet awatary wcielo.

To wina przejścia bazy na nowy skrypt, który nie obsługuje już osobno zdjęcia profilowego i avatara, wszystko traktuje jako jedno. Dlatego najlepiej ustawić sobie jeszcze raz obrazek ręcznie.

Wole rozbudowane witryny, z multum opcji, gdzie mozna sobie wszystko ustawic jak sie podoba.

Pisząc to zdanie jednocześnie narzekając na zmianę skryptu sam sobie przeczysz. Nowy silnik jest świetny, ma masę usprawnień względem poprzedniego Trzeba tylko na chwilę zacisnąć zęby i odrzucić stare przyzwyczajenia, a wszystko będzie lepiej. Dla mnie, jako moderatora to najlepsze co się mogło na tym forum zdarzyć, bo pracować się będzie o wiele łatwiej i przyjemniej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. co zostało usunięte?

Na profilu byl tekst powitalny 1, nie ma go. Nie ma widocznego zdjecia osobistego 2, nie ma awatara (awatar teraz to zdjecie) 3. Komentarze do profilu, ktore nie sa widoczne tak jak byly, w takiej formie jakie byly 4. Sa one obecnie nazywane "aktualizacje statusu". 5tka to ostrzezenie, rowniez po czesci zostalo usuniete. Niby jest, ale nawet nie wiadomo za co. Powod "inny + brak notki".

Dane kontaktowe, byly Gadu Gadu i reszta komunikatorow tego typu (edit, jest w profilu ukryte).

Tyle kojarze. Rozmieszczenie elementow, wiadomo inne, gorzej. Dobrze bylo miec te rzeczy po bokach, nie wszystko po srodku.

Edytowano przez ema
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na profilu byl tekst powitalny, nie ma go.

To byli ludzie którzy zwracali na to uwagę? Nawet nie zauważyłem że tego nie ma o_O

Nie ma widocznego zdjecia osobistego, nie ma awatara (awatar teraz to zdjecie).

Tak jak pisałem, avatar i zdjęcie tot teraz jedno i to samo. Co w sumie ma sens, bo kto mi wytłumaczy po co dwa obrazki, osobny dla profilu i osobny dla postów?

ktore nie sa widoczne tak jak byly, w takiej formie jakie byly. Sa one obecnie nazywane "aktualizacje statusu".

Ale ich obecna forma też jest wygodniejsza, bo wszystkie komentarze masz w jednym miejscu. Nie musisz skakać po profilach żeby sprawdzić co pisałeś/czytałeś godzinę temu, wszystko masz na miejscu.

Niby jest, ale nawet nie wiadomo dlaczego. Powod "inny + brak notki".

Ostrzeżenia wystawia się trochę inaczej na nowym forum, może dlatego niektóre osty ze starej bazy nie przeniosły się tak jak powinny.

Czyli z tego co napisałeś to nic specjalnie dramatycznego się nie stało. Albo usunięto i tak niepotrzebne elementy, albo po prostu jesteś przyzwyczajony do starszych rozwiązań i potrzebujesz czasu żeby przestawić się na nowe. Dajcie nowemu forum trochę czasu, a może się wam spodoba, nie skreślajcie tego na starcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b3rt

Exactly. W sumie nie rozumiem np. co złego jest w nowym systemie komentarzy, gdzie teraz mogę prowadzić dyskusję tylko i wyłącznie z poziomu własnego profilu , który pokazuje mi jednocześnie to, co ktoś napisał w moim profilu oraz to, co ja napisałem do niego. Podobnie jest z prywatnym komunikatorem, który tworzy wątki i wymiana wiadomości jest teraz przyjemna, bo wszystkie odpowiedzi na jeden temat mam w postaci wygodnej listy.

@ema Tekst powitalny też jest...jeśli najedziesz na forum na nick jakiegoś użytkownika, zobaczysz na zielonym tle jakiś tekst. Wiekszość go sobie nie ustawiła i wskoczyly tam losowe komentarze profilowe, ale nie mniej jednak przed wejściem na dany profil możesz coś takiego zobaczyć.

O tym, jak się praca moderatorska usprawni dzięki niektórym zmianom, nie wspominając :]

@ema

nie trolluj. jeśli nie masz nic do powiedzenia - nie pisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt nie odpowie, co z tymi zdjęciami? Odpowiadacie, że wszystko jest wygodniejsze i blablabla, ale chyba nie wmówicie mi, że zdjęcie wchodzące pod blok jest w jakiś sposób wygodniejsze?

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ema - Dużo lepszy tekst powitalny możesz ustawić jako "Aktualizacja statusu", przynajmniej jest widoczne.

Komentarzy zmieniła się forma, a nie zostały usunięte.

Jeśli chcesz sobie przypomnieć za co dostałeś ostrzeżenie klikasz "Więcej szczegółów" i tam masz przydatne informację.

Informacje kontaktowe masz na samym dole na stronie głównej profilu.

EDIT:@RIP - Ten tekst na zielonym tle to jest aktualizacja profilu którą sam sobie możesz ustawić. Ja mam to usunięte, więc nie pojawia się nic smile_prosty.gif

Dzięki za info :) - RIPi

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt W OGÓLE nie odpowiedział jeszcze na Twój post, więc dlaczego sugerujesz, że ktoś coś chce Ci wmówić? a?

Miałem na myśli to, że reszcie odpowiadacie, że teraz jest lepiej, a mnie olaliście.

I jeszcze coś: zniknęła opcja ukrywania komentarzy na swoim profilu, ale to już pewnie wiecie.

I jeszcze reputacja dość dziwnie jest zliczana. Widzę, że dostałem 2+ i 2-, więc całość wynosi... -4. Dobrze wiedzieć. Można tę opcję w ogóle wyłączyć?

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serwus

statystyki reputacji pokazywane są z opóźnieniem. Jeśli masz np. -4 oznacza to, że faktycznie tyle za dany post jest, tylko lista osób, których oceny się na to złożyły, jest aktualizowana z lekkim opóźnieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...