Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

Ja mam pomysł, żeby w dziale pomocy zrobić jeden temat o danej grze tak jak w dyskusjach i nie byłoby spamu, że 50 tematów o jednej grze i ktoś ma problem a drugi mówi że gdzieś był już o tym temat i teraz szukaj wiatru w polu. Byłby jeden temat, byłoby ładnie i przejrzyście oraz nie byłyby zamykane, tylko każdy, który o czymś zapomniał się zapytać może spokojnie pisać w temacie a nie tworzyć nowy. Przemyślcie to, bo to rozwiązałoby wiele problemów. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już było. Już nie jest, bo obecna forma jest pod pewnymi względami wygodniejsza - nie ma bałaganu gdy kilka osób ma różne problemy z grą oraz jest coś takiego jak wyszukiwarka tematów, i to dla niej tematy mają być odpowiednio nazywane - żeby łatwo można było sprawdzić czy ktoś już nie miał podobnych problemów i czy nie zostały one rozwiązane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie zmiana a info:

Czytając właśnie FAQ z nudów :happy: zauważyłem, że fragment:

* Przyślijcie mi emailem solucje, tipsy albo...

No way. Nie jesteśmy świętym Mikołajem / helpline / biurem obsługi klienta. Jak masz dostęp do netu, to większość z tego, co szukasz znajdziesz w Internecie, a resztę w Tipsomaniaku.

* Podajcie mi mail/adres autora listu, jego nazwisko itd.

Nigdy! __Nie wolno nam__ udostępniać adresów i danych autorów listów osobom trzecim. No chyba, że sam autor zaznaczy, żeby w liście podać jego namiary, to co innego.

* Jaki jest email do AR?

cdaction@cdaction.pl - to było trudne do zgadnięcia, co? :)

jest w FAQ dwukrotnie. :wink: Po co? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem teraz listę użytkowników na dole strony i był redaktor, ale przez kolor jego nicku nie było widać, dopiero po zbliżeniu głowy do monitora na odległość 10 cm rozczytałem. Zmieńcie koniecznie kolor redaktora. :wink: Może na jaśniejszy fiolet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zlikwidować tzw. ikony postu. Raz, że nie wygląda to estetycznie (przy jednych tematach jest, przy drugich nie ma), a po drugie i najważniejsze komplikuje to trochę tematy. W końcu przez tego typu ikony ktoś wyraża swoją opinię o czymś. Może i na początku istnienia tematu to się sprawdza (daje początek dyskusji), ale później już nie. Na przykład temat ma ileś tam stron i nikt już przecież nie wraca do pierwszych postów. Zresztą nie wszyscy wyrażaję tę samą opinię o czyms co założyciel tematu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że sprawa już trochę przedawniona ale niekiedy mnie to irytuje. Przechodzę do meritum sprawy; nie można by posklejać tematu filozoficznego z tematem religijnym? Naprawdę ciężko dyskutować o tych dwóch tematach w odosobnieniu, one się w niektórych miejscach splatają. Dlatego sądzę, że jeden temat byłby lepszym rozwiązaniem.

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wchodzę na forum i patrzę, że tak jakby nieco więcej tekstu pisanego znajduję się pod moim awatarem. W końcu doszedłem do wniosku, że został dodany dzień w którym dany użytkownik zarejestrował się na forum. Nie wiem jak to wygląda na innych monitorach, ale na rozdzielce 1680x1050 niefajnie, aczkolwiek pomiędzy "Dołączył" a "Skąd" jedyne co się znajduje, to dwucyfrowa liczba roku, u mnie np. "08". Głównie chodzi mi o to, że niezbyt potrzebny taki dodatek, a jednocześnie dla mnie wygląda to mniej estetycznie.

Edytowano przez Breados
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast pytanko trochę innej natury, ale też w związku z datami. Chodzi mianowicie o format pokazywanej daty. Zauważyłem dziś, że zamiast "pisanej" nazwy miesiąca jest rzymska cyferka. Teraz znowu nazwa. Jak będzie to wyglądało ostatecznie. Bo jak dla mnie rzymskie oznaczenia są mniej czytelne. Jakoś tak lepiej wygląda normalnie nazwany miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...