Skocz do zawartości
wies.niak

Propozycje zmian na Forum Actionum

Polecane posty

@Darcon: Musiałeś przypadkiem kliknąć przycisk "Opcje" przy pierwszym poście na stronie.

Tam będziesz miał do wyboru tryby wyświetlania: "Drzewo" <- to, co teraz masz ustawione,

"Standardowy" <- ten, który miałeś zawsze i

"Linearny", jakiś inny. Kliknij na Standardowy i wszystko wróci do normy :]

A tak w ogóle, to rzuć okiem na temat http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=13365

//Kolega Xandi, wygląda na to, że nie miał świadomości o stanowisku administracji na temat shoutbox'a - stąd mój post. Ale ok, przepraszam i więcej już nie będę się na ten temat wypowiadał. Od statsiarstwa jestem nie mniej jednak daleki.

Edytowano przez .::Fester 3ooo::.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał, czy może macie lub nie macie tego w planach, aby po najechaniu na tytuł wątku pojawił się podgląd pierwszego i ostatniego postu lub coś w tym stylu. Spotkałem się z tym na kilku forach i znacząco podnosiło to komfort użytkowania. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze troche marudze ale ogolnie w poprzedniej wersji forum, temat Programowanie byl w OT, teraz za cholere go nie umialem znalezc dopiero w Softwarze w pomocnej Dloni znalazlem. Moze i tam jako tako pasuje, no ale jednak troche tam zdycha, bo wiadomo ze tam sie pojawiaja raczej problemy szczegolowe dotyczace konkretnych porgramow a ten topic jest nieco ogolniejszy i bardziej dydaktyczny. Wydaje mi sie ze lepiej by sie komponowal w OT, chocby w dziale Inne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Hrabula -> Temat podpiąlem w programach. A co do jego zdychania, to cóż - nie ma nim wielkiego zainteresowania to zdycha, takie życie.

M@TH3V -> Jak będzie nowa skórka (jest w produkcji), to wtedy będzie można zweryfikować, czy ciągle jest "źle", a przy okazji może obecna skórka zaliczy parę poprawek (jeśli ona zostanie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do linków to polecam do Firefoksa dorzucić sobie dodatek 'stylish' i skrobnąć jakiegoś user-css który naprawia różne niedoróbki, ja na przykład z całej góry zostawiłem tylko pasek z szukajką i ten zaczynający się od "zalogowany jako", bez loga, linków do www czasopisma... bo zajmowały niepotrzebnie miejsce na ekranie. na dole też wywaliłem statystyki i stopkę. Zmiana koloru linków to też nie problem.

TAK w operze też jest podobny mechanizm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już o tym wspominał, ale chodzi mi o to logo CDA na górze po lewej stronie. Chodzi o to, że na starym forum jego naciśnięcie = przejście do strony głównej forum, a teraz wywala nas na stronę główną, ale CDA, a nie forum. No i ciągle naciska się to odruchowo jak chce się wejść na stronę główną. No i właśnie - nie dałoby się czegoś z tym zrobić? Np. żeby to duże logo z powrotem było jako odnośnik do forum, a do strony jakieś inne logo, np. po drugiej stronie? Wiem, że to drobiazgi, ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Przecież tam są dwa loga. Jedno przypięte do belki identycznej z tą na stronie www, drugie z napisem "Forum actionum". Jedno prowadzi do strony, drugie do forum. IMO bardziej intuicyjnie się nie da. Chyba, że proponujesz zlikwidowanie tego, co prowadzi do strony www, ale na to nie licz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczę jeszcze jedno pytanie o shoutbox, zacznę wnioskować o ustawienie wyszukiwarki, jako strony startowej po wejściu na forum z przymusem skorzystania co najmniej pięć razy zanim otworzy się normalne forum...

SB N-I-E B-Ę-D-Z-I-E-!-!-!

Kolejne pytania o SB będę wywalał.

Wywalaj, trzymam za słowo :P //slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Możecie rozwinąć dyskusję na tematy ogólne ? Przecież w cały cda oprócz gier jest też dużo dyskusji na inne tematy niż gra. Stwórzcie działy - Humor oraz info z sieci , Sport , Filmy i książki , Muzyka , Tematy ogólne tylko proszę nie w formie Hyde Parku bo stworzy się totalny spam !!!!!!!!!

Tylko nie mówcie że są już tematy. To nie tyle co działy i nie można porządnie rozwinąć dyskusji a tematów jak na lekarstwo.

Edytowano przez Radekwlochaty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na forum od niecałej godziny. Ani jeden z Twoich postów (a napisałeś ich de facto 4, bo 12 jest takich samych) nie znajduje się w tematach, które wymieniłeś. Więc najpierw zacznij korzystać w ogóle z tego co jest, a nie dopominaj się o więcej.

A Twój temat "Szukam gier na mój sprzęt" wylądował tu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...st&p=673534.

>>no co za bot... znowu szybszy -.-" [k0n]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Możecie rozwinąć dyskusję na tematy ogólne ? Przecież w cały cda oprócz gier jest też dużo dyskusji na inne tematy niż gra. Stwórzcie działy - Humor oraz info z sieci , Sport , Filmy i książki , Muzyka , Tematy ogólne tylko proszę nie w formie Hyde Parku bo stworzy się totalny spam !!!!!!!!!

Tylko nie mówcie że są już tematy. To nie tyle co działy i nie można porządnie rozwinąć dyskusji a tematów jak na lekarstwo.

Jeśli zobaczę, że w każdym z tematów, poświęconych wymienionym przez ciebie tematom, przybywa dziennie po 5+ stron odpowiedzi, sam poprę twój wniosek. Do tego czasu - sugeruję grzecznie puknąć się delikatnie w czoło. Zapewniam cię - do rozwinięcia gorącej dyskusji na jakiś - zwłaszcza wąski - temat w danej dziedzinie, nie potrzeba osobnego topicu w specjalnym dziale. Potrzeba chętnych do dyskusji...

Radzę też powstrzymać się od używania wyrzykników i innych znaków interpunkcyjnych w ilościach większych niż 1 obok siebie*, oraz trybu rozkazującego. Tutaj się proponuje i prosi, a nie żąda i wymaga.

*)wielokropek to jeden znak interpunkcyjny, żeby nie bylo 'wątów' ze strony jakichś smart-assów. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zobaczę, że w każdym z tematów, poświęconych wymienionym przez ciebie tematom, przybywa dziennie po 5+ stron odpowiedzi, sam poprę twój wniosek. Do tego czasu - sugeruję grzecznie puknąć się delikatnie w czoło. Zapewniam cię - do rozwinięcia gorącej dyskusji na jakiś - zwłaszcza wąski - temat w danej dziedzinie, nie potrzeba osobnego topicu w specjalnym dziale. Potrzeba chętnych do dyskusji...

Radzę też powstrzymać się od używania wyrzykników i innych znaków interpunkcyjnych w ilościach większych niż 1 obok siebie*, oraz trybu rozkazującego. Tutaj się proponuje i prosi, a nie żąda i wymaga.

*)wielokropek to jeden znak interpunkcyjny, żeby nie bylo 'wątów' ze strony jakichś smart-assów. ;]

Sorki to faktycznie glupio.

Edytowano przez Radekwlochaty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można dodać opcję "ignoruj temat"? Bo z tego co widzę w opcjach to można bez problemu śledzić temat, ale o ignorowaniu nic nie znalazłem. Chciałbym zaznaczyć te tematy, których nie chcę widzieć w "zobacz nowe posty". Gdy wyskakuje mi 700 nowych postów to z tych wszystkich przeglądam góra 10-20 tematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal zabawe typu mistrz przeciekow. Osoba, ktora odgadnie najwiecej zagadek w ciagu roku dostaje range mistrza na forum. Co da taka ranga? Satysfakcje :P

Ta i przy okazji można zrobić coś takiego: kto najwięcej razy napisze w "Przeciekach" i nie trafi w tytuł gry, która się ukaże dostaje tytuł mistrza statsiarzy miesiąca i wylatuje z forum, ok??? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram ten pomysł z mistrzem statsu :D Poza tym, obserwując przecieki uważam, że rozwiązanie zagadki to w znacznej mierze praca grupowa i trochę nie fair byłoby w tym momencie nagradzanie jednej osoby, a ranga dla 50 osób to co to za frajda. Od ilu trafień byłaby ta ranga - od 10? Nikłe szanse by ktoś odgadł względnie szybko tyle przecieków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...