Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2013

Polecane posty

Alone in the Dark ... film ma średnią ocen 8/100 , tak przy okazji :D Co do gry...jako że za dwa dni spodziewam się Far Cry 3 na moim PC , nie zamierzam zagrać w żadnego z pełniaka w nadchodzącym numerze. Słabo trochę z nimi. Spójrzcie na recenzje Shanka , Gry o Tron:Początek i peniaka "numer jeden". Wysokich ocen to one nie zbierają ... Na dodatek żadna z tych produkcji nie jest z gatunku , który lubię , więc odpuszczam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alone in the Dark - no cóż, 55% na metacriticu sugeruje, że raczej nie ma co się spodziewać hicioru, ale jeśli znajdę chwilę to jak najbardziej zobaczę cóż to za twór.. Jeśli mój sprzęt da radę, bo słyszałem, ze z optymalizacją cieniutko..

BTW, aż chętnie bym zobaczył ten film :D 9/100, no no.. Chyba jeszcze takiego nie widziałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shank - Ciekawe, zagram na pewno!

Gra o tron: Początek - F* Yeah! Jako fanowi serii, tylko tego mi jeszcze brakowało :D

Alone in the Dark - Byłoby super, gdybym już tego nie miał ;)

Czyli ogólnie pełniaki rewelacyjne, a ja jestem bardzo zadowolony! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem po "Shanku" że strach się bać jaki może być "namber łan" a tu z dużej chmury, mały deszcz. Gra jak się popatrzy zbiera dość mieszane oceny, a po grze z 2008 roku spodziewałbym się jakiegoś głośniejszego tytułu. Choć muzyka z AitD co pamiętam- na najwyższym poziomie.

@down: W ogóle nie czytałem tego fragmentu że tak to wygląda w tym numerze, więc zielonego pojęcia nie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem po "Shanku" że strach się bać jaki może być "namber łan" a tu z dużej chmury, mały deszcz.

Przecież było zaznaczone że gry będą się pojawiać w kolejności odwrotnie alfabetycznej, a nie pod względem "zacności". Ale niektórym choćby 100 razy powtarzał to i tak nie załapią.

Alone in the Dark to naprawdę fajna i niedoceniona gra. Problem w tym że IMO lekko wyprzedzała swoje czasy, zarówno pod względem wymagań (kiedyś były ogromne, dzisiaj netbooki mają lepsze parametry) jak i niektórych rozwiązań (chociażby forma serialu, z openingiem, napisami itd.). Polecam zagrać, bo gra jest naprawdę fajna i daje sporo frajdy (zwłaszcza mieszanie przedmiotów, np. możesz rzucić butelką z benzyną, strzelić nią i wywołać wybuch, ale też włożyć tam kawałek szmaty i mieć molotova). No i ten fenomenalny soundtrack.

Grę o Tron sprawdzę, żeby zobaczyć jak wiele skopali względem książek. Może trochę dłużej pogram, może nie, zobaczymy.

A Shanka mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numeru tym razem jednak nie kupię, mimo, iż byłem wierny od dawien dawna nie instalując żadnej gry. Po prostu po chłodnych kalkulacjach doszedłem do wniosku że cena jaką sobie życzycie za pismo jest nieco zbyt wygórowana biorąc pod uwagę, że całą treść łykam w przeciągu dwóch dni. Kiedy były po dwie gry steam w miarę mi się to opłacało tylko i wyłącznie przez możliwość podbicia sobie statystyk i mojego ego. Kryzys idzie, czas oszczędzać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja polska mentalność bierze jednak góre nad rozsądkiem.

Co więcej, przystosujmy ceny do naszego rynku, bo to mocno przeciętny argument. Do zarobków, możliwości finansowych i cen innych produktów. Na jedno w sumie wychodzi. A i pełniaki nie zachęcają, bo Shank był w bundlach, Alone in the Dark wyrwałem u siebie w mieście za złotówkę w avansie. Gra o tron jest podobno bardzo słaba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja polska mentalność bierze jednak góre nad rozsądkiem.

Co więcej, przystosujmy ceny do naszego rynku, bo to mocno przeciętny argument. Do zarobków, możliwości finansowych i cen innych produktów. Na jedno w sumie wychodzi. A i pełniaki nie zachęcają, bo Shank był w bundlach, Alone in the Dark wyrwałem u siebie w mieście za złotówkę w avansie. Gra o tron jest podobno bardzo słaba.

Dlatego miałem na myśli Czechy gdzie poziom życia i zarobków jest porównywalny, a pisma Level i Score kosztują ponad 30 zł, a mają tylko jedną pełną wersję. smile_prosty.gif Podobnie jest na Węgrzech i w innych krajach byłego bloku wschodniego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego miałem na myśli Czechy gdzie poziom życia i zarobków jest porównywalny, a pisma Level i Score kosztują ponad 30 zł, a mają tylko jedną pełną wersję. smile_prosty.gif Podobnie jest na Węgrzech i w innych krajach byłego bloku wschodniego.

W takim razie po części zwracam honor, nie interesuje się zagraniczną konkurencją cda :D Mimo jednak wszystko, gdyby wam się to kalkulowało, z przyjemnością ujrzałbym nakład CDA pozbawiony gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...