Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2013

Polecane posty

Witam, od dawna mnie to. można powiedzieć, denerwowało ale dopieró teraz zdecydowałem się o tym napisać.....heh

Otóz, na głowniej stronie zawsze pojawiają się przecieki co do pełnych wersji, tylko skoro przecieki, to powinny być jakies zagadki, podpowiedzi, czy naporwadzenie na tytł gry. Tymczasem zawsze jak jest przeciek to od razu podany jest tytuł. I tu moje pytanie, czy gdzies trzeba wejśc na fotum, czy moze jest jakas oddzielna zakładka gdzie są jakies podpowiedzi co do tytułu pełniaka ???? Bo zawsze chciałbym poodgadywać a zawsze juz jest podany tytuł. MOze mi ktoś to wyjaścnic jak to się odbywa ??

Pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale macie mnie już w całości kupionego Shankiem - genialna gra. Cokolwiek będzie w kolejnych przeciekach, to i tak dla mnie jest to "jedynka" :) Jestem mega content :)

PS Mistrz przecieków męczył się dziś w pracy, jutro też :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shank to fajna gra napewno w nią zagram. Smuggler na podanego batmana w poście wyraźnie powiedział żeby nie liczyć, ale o wspomnianym AC nie wspomniał. Być może któryś z pełniakó to właśnie bedzie AC...

No jasne, nie wymienilem tez Bioshocka Infinity wiec moze bedzie...krecka_dostal.gifpuknijsie.gifale AC było w tym samym poście co batman......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. Pierwsza gra i od razu taka bomba klaszcze.gif

Grałem w demo na steamie i wrażenia świetnie, tylko najlepiej się gra padem, klawiaturą ciężko jest te wszystkie ciosy/combosy ogarnąć.

Pierwsza gra z mojego posta w temacie "Koncert życzeń" zamieszczona. Oby kolejne trafiały w przyszłych wydaniach.

Odwrócona kolejność alfabetyczna... liczę, że główny pełniak będzie na literę "D" - wiecie dlaczego icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bordersów bym nie liczył, bo ( z tego co wiem) 2K nie daje licencji czasopismom. Co do Shanka, jak dla mnie bomba, szkoda tylko, że nie na steama, ale ważne, że jest :D Co do strzelania na następnego pełniaka, to się nie podejmę, gdyż z S do A wiele możliwości jest :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaly dwie gry obie po polsku jedna na plytce druga na steam .Tytul niszowy jutro najlepsze w czwartek a tajemny klucz do jakies waluty premium w piatek

Z gory przepraszam za bledy ale moj telefon nie uwzglednia polskich znakow.

Smugler co to za rudo wlosa dziewoja byla na zdjeciu calej redakcji z podpisem ,,Awatar Smugglera'' zdjecie bylo w 200 cd action

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak długo. Teraz każdy kto nie ma (a są tu tacy? :)) CDA 9/2010 może sobie zerknąć na reckę Shanka i upewnić się, że to świetna gra.

Szkoda, że kod nie będzie do LoLa. Teraz dostaniemy jakąś mniej popularną w Polsce grę - te Runes of Magic czy Aion. No chyba żeby rzeczywiście przywalili nam SWOTORa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shank ! Jak ja na ciebie długo czekałem ! Jestem BARDZO zadowolony z tego że pijawi się w następnym numerze CD-A .... A co do następnej gry to : RAGE lub Risen (mam takie przeczucie)

Na Rage bym nie liczył, bo to diabelstwo się mieści na trzech DVD, jeśli dobrze pamiętam :P A na poważnie to dajcie spokój z tym wymienianiem swoich wymarzonych tytułów. Cierpliwości, wszyscy się dowiemy co będzie ^_^

@8azyliszek

W Aiona swego czasu trochę grałem, jak przeszedł na free-to-play i nawet mi się podobał. Nie grałem długo, bo po paru tygodniach mi się znudziło, ale to i tak dobry wynik, bo zwykle gry MMO wylatywały z mojego dysku tego samego dnia, co były instalowane :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać że co by nie było w tym numerze i tak będzie gorsze od Far Cry 2. Więc skąd nagle Bioshock, Assassin's creed i Borderlands ?

Dobrze mowi. Jakbysmy mieli jakas "siekiere" (nie mylic z Eugeniuszem Siekiera) tobysmy ja wrzucili do numeru urodzinowego, a jakby sie nie dalo, to raczej zachowalibysmy ja na jakis lepszy czas. Pelniaki, ktore damy w tym miesiacu beda po prostu najlepszymi, jakie mielismy (i moglismy dac) w danym momencie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...