Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2013

Polecane posty

@roofi Zignoruj?

Dokładnie 9 kwietnia br., dzień przed rocznicą... ogłaszam wszem i wobec, że Shank jest moim głównym faworytem do gry roku dodanej do pisma w 2013 roku. Jestem już pod koniec tejże produkcji i miód wraz z posoką został wylany na moje serce wink_prosty.gif Deal roku, CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na coverze masz napisane.

Aby zmienic ustawienia graficzne gry, najpierw należy ustawic w jej opcjach rozdzielczosc, zrestartowac grę i dopiero wtedy zmieniac pozostałe parametry graficzne. Na niektórych komputerach konieczne będzie ustawienie gry w trybie zgodności z Widows XP oraz uruchamianie jej z uprawnieniami administratora.

Nie pisałem na PW w razie gdyby ktoś jeszcze miał taki problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w tym roku nie było słabego pełniaka (nie licząc Snipera, na którym się bardzo zawiodłem). Alone to klimatyczna i piękna gra, niestety najeżona błędami i na dodatek to niewygodne sterowanie (polecam zagrać na WII, tam ta gra ma mało bugów), ale tak czy siak gra mi się świetnie. Dodatkowo na płycie mamy Shanka, bardzo fajną gierkę z odjechanym klimatem, rodem z filmów Quentina Tarantino. Bardzo dobry numer :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alone in The Dark już przeszedłem. Pomimo błędów- bardzo przyjemnie się grało.

Niestety Gra o Tron nie spodobała się mojemu bratu. Po 3 godzinach gra została odinstalowana

Shank- nie spodobał mi się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...