Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2013

Polecane posty

"Królestwo za dobrą grę w czerwcu!!!"

"Jezu [OMG!], w końcu jakaś gra z oceną wyższą niż 6. Alleluja!"

by Smuggler

AitD 2008 to taka sobie gra. Dobra założenia zostały zepsute przez szczegóły, przez co nie można się tym rozkoszować bezstresowo. Poczytajcie z resztą reckę Siekiery. Ogólnie - rzeczywiście najlepszy w tym numerze jest Shank.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne pełniaki- Shank to chyba najlepsza z nich, ma ciekawy klimat i może się podobać; Gra o tron: Początek -tej gry jakoś nie kojarzę, bo to chyba ta wersja RPG-owa GoT została mocno skrytykowana; Alone in the Dark-hmm, nie gustuję w horrorach, po prostu nie lubię się bać; mimo iż bywało lepiej, to myślę, że cda trzyma poziom w dodawanych grach-przynajmniej są to tytuły dobre-mimo swoich błędów nie są to kaszanki i pewnie warto je wypróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję CD Action - kolejny miesiac gdy z czystym sumieniem zaoszczędzę 16 zł nie kupując pisma smile_prosty.gif

Shank i Shanr 2 wraz z workiem innych gier były w bundlach do kupenia za 4 grosze (1cent) bo to wersje DRM Free, a nie steamowe.

Alone in the Dark W WERSJI PL - litości - to jest książkowy przykład jak NIE ROBIĆ PL dubbingu., Popełniłem błąd i kupiłem PL wersję premierową (srebrna tłoczona okłądka z poradnikami, dodatkami, mapą i plakatem chyba w środku, bo ważyła ~0,5 kg) i jak zobaczyłem trailer z PL dubbingiem wystawiłem bez zdejmowania folii na Allegro i kupiłem w sdystrybucji elektronicznej na zachodzie. Męczyłem się ze sprzedażą tego na Allegro za 5 zł przez około 1,5 miesiąca - nkt tego PL badziewia (edycja premierowa blisko 2 lata temu) nie chciał kupić.

Gra o Tron - na szczęście nie moje klimaty i nie interesuje mnie.

Dziwna logika - dziekowac, ze ci numer nie pasuje? To jakbym sie cieszyl, ze w knajpie daja zle jesc, wiec nie musze tam isc. Ale widac sa tacy, ktorych jara, ze czegos nie kupia, nie zjedza itd. Coz, szanujemy i takich ludzi, acz wolimy nie stac przy nich za blisko. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shank - wygląda ciekawie jak znajdę czas to zagram :)

Gra o tron: Początek - niestety to zupełnie nie moja bajka, nie przepadam za strategiami ( no chyba że SimCity :D )

Alone in the Dark - z tej gry jestem zadowolony zawsze chciałem w nią zagrać ale jakoś tak się zbierałem na kupienie jej jak sójka za morze ale teraz będzie w CDA to w końcu zagram :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno żadnego plakatu niebyło ? Byscie cos dali zeby brudne sciany zasłonic ;D Dalibyscie jakąs strzelanke na steama ;) W poprzednim numerze była Magicka. Całe moje miasto kupiło cda zeby pograc multiplayer. Pozdro dla redakcji :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...