Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2013

Polecane posty

Dziwna logika - dziekowac, ze ci numer nie pasuje? To jakbym sie cieszyl, ze w knajpie daja zle jesc, wiec nie musze tam isc. Ale widac sa tacy, ktorych jara, ze czegos nie kupia, nie zjedza itd. Coz, szanujemy i takich ludzi, acz wolimy nie stac przy nich za blisko. {smg]

Jak już doczekałem się odpowiedzi kogoś z redakcji to w uzupełnieniu (lepiej późno niż wcale): Trzymając się knajpianej logiki to owszem - tak samo jak jestem wdzięczny, że [tu proszę wstawić sobie dowolną sieć junk-food] serwuje swoje jedzenie tak obrzydliwe, że nie chce się tych smieci jeść nawet, jeśli ktoś nie dba o zdrowie :P

Nie oszukujmy się - pismo jest dla większości dodatkiem do pełnych wersji gier, a nie odwrotnie niezależnie od tego jak redakcja zaklinałaby rzeczywistość.

A przytyk o nie staniu za blisko jest po prostu niegrzeczny - czegoś takiego można spodziewać się po szczeniaku z forum, a nie po redkaktorze naczelnym sporego pisma. Jak widać styl odpowiedzi adekwatny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co twierdzą że wersja PC Alone in the Dark to gniot, nie grali widać w wersje PS2. Ta wersja to normalna, regularna tragedia :P Kwestię grafiki pominę, bo ona tu nie jest tak istotna, chociaż różnica jest. Ale w stosunku do wersji PC gra jest tak wyobcinana, uproszczona i poprzestawiana, że to zupełnie inna gra. Nie ma eksploracji parku, łączenia przedmiotów, model strzelania nie istnieje, a przez całą grę sprayu leczniczego użyłem 2 razy, z czego raz gdy gra to na mnie wymusiła. Samego sprayu używałem właściwie tylko jako miotacza ognia, skoro przez całą gre ma sie jedną buteleczke doładowywaną apteczkami, bo strzelanie nie ma sensu. Wątki fabularne w kółko sie urywają, nie ma wiekszości wydarzeń fabularnych, nie ma to sensu itd. Nawet ta babka co za nami łazi, wygląda inaczej, zrobili z niej jakąś ufarbowane na białawo czupiradło, kojarzące się zwredną babką z dziekanatu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...