Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2013

Polecane posty

Na razie słowo o pełniakach, na resztę przyjdzie czas później:

Shank - demko było świetne, więc na pełną wersję jak najbardziej czekam.

Gra o Tron - nie lubię tego uniwersum i RTSów, więc nie dla mnie.

Alone In The Dark - mam już, ukończyłem i nie mam ochoty do tego powracać. Kiepska gra z ledwie poprawną fabułą i przekombinowaną mechaniką (sterowanie jest straszliwie niewygodne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja polska mentalność bierze jednak góre nad rozsądkiem.

Co więcej, przystosujmy ceny do naszego rynku, bo to mocno przeciętny argument. Do zarobków, możliwości finansowych i cen innych produktów. Na jedno w sumie wychodzi. A i pełniaki nie zachęcają, bo Shank był w bundlach, Alone in the Dark wyrwałem u siebie w mieście za złotówkę w avansie. Gra o tron jest podobno bardzo słaba.

Dlatego miałem na myśli Czechy gdzie poziom życia i zarobków jest porównywalny, a pisma Level i Score kosztują ponad 30 zł, a mają tylko jedną pełną wersję. smile_prosty.gif Podobnie jest na Węgrzech i w innych krajach byłego bloku wschodniego.

Akurat Score od kilku numerów na baaaaaardzo przyzwoite pełniaki, i to po kilka sztuk. Żeby nie być gołosłowny (za markolf.pl):

nr 231

Singularity

- SpellForce 2 Gold

- SpellForce Platinum

- Reign: Conflict of Nations

- Jungle Kartz.

nr 230

Hitman: Blood Money

Tomb Raider: Underworld

Blur

nr 229

Deus Ex: Human Revolution

Panzer Elite: Complete Collection

Be a King 3: Golden Empire

nr 228

Lara Croft and the Guardian of Light

Arcania Gothic 4+ Fall of Setarrif

Painkiller Resurrection

Neighboors from Hell 1+2

nr 227

Cities XL 2012

Confrontation

Blood Bowl Legendary Edition

Painkiller Black Edition

Painkiller Overdose

nr 226

Game of Thrones: Genesis

Legendary

American Racing Games Collection

Men of War

nr225

Gothic Complete Collection (Gothic 1-3 + wszystkie dodatki)

Torchlight

Rig'n'Roll: Truck Tycoon

Theatre of War 3: Korea

nr 224

Wolfenstein

Off-Road Drive

A.I.M. 2: Clan Wars

Theatre of War 2: Africa 1943

Kulivocko

Od razu widać, że płacą może i więcej, ale dostają też więcej. Żeby już nie napisać o niemieckim Computer Bild Spiele, bo przy ich cenach (5,5EUR to tak jak dla nas 5,5 PLN, a może i mniej) dostają takie hity Driver: San Francisco + COJ 2 (w jednym numerze!) albo Napoleon:TW + GRAW2+Botanicula. Tak więc drogi panie Tomaszu, nie ma co bronić CDA, bo lata świetności pełniakowej mieliście w 2009, 2010 i 2011, rok 2012 był słaby, rok 2013 zapowiada się nie lepiej. Ale zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje z artbookiem gra ma jedną wadę nie wiem może ja mam płytke zepsutą gra instaluje się o zgrozo minimum 1 godzinę Artbook jest świetny ale gra kiepska najlepszy rozdział to ten z taksówką ale jest strasznie krótki .Gra jest dla ludzi lubiących łamigłówki jest ich całkiem sporo minimum 1 na poziom różnią się stopniem trudności niektóre rozwiazuję się w minute a inne bez poradnika ani rusz ogólnie gra średnia ale ciekawa fabularnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatni pełniak nie dla mnie. sad_prosty.gif Pozostaje tylko Shank i oczywiście ponad sto stron tekstu do przyswojenia smile_prosty.gif

Wiadomo po numerze urodzinowym musiał przyjść lekki dołek jeśli chodzi o pełne wersje, ale jeszcze nie raz będziemy mieli powód do radości smile_prosty.gif

Ciekawe o czym będzie tegoroczny Tipsomaniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pełniaki są całkiem niezłe. Co prawda miałem trochę inne nadzieje, ale może w kolejnym miesiącu trafi się to co chciałem.

Podsumowując aktualne:

Shank-słyszałem o grze pozytywne opinie, więc może okazać się całkiem fajna.

Gra o Tron-mimo iż nie czytałem serii książek ani nie oglądałem serialu to jestem grą bardzo zainteresowany, lubię strategie więc tytuł na pewno przetestuję.

Alone in the Dark-sama koncepcja gry wydaje się interesująca, zobaczymy jak będzie od strony technicznej.

Podsumowując może nie są to hity, ale z doświadczenia wiem że niedoceniane produkcje potrafią zapewnić sporo zabawy.

Na koniec mam jeszcze prośbę do użytkowników którzy nie kupią tego numeru by dołożyli troszkę i kupili sobie w końcu BioShock, AC, Batmana czy Oblivion o które tak co miesiąc błagają. wink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zestaw pełniaków nawet pomimo braku "hiciorów", jest całkiem spoko. Są to gry których z takich czy innych powodów bym nie kupił, a tak jeżeli czasu starczy może przetestuję.

Co do "genialnego" pomysłu na CDA bez pełniaków za 8 - 9 zeta, to takowe omijałbym naprawdę szerokim łukiem.

Chociaż może dla kogoś więcej sensu ma wydanie 8 - 9 złociszy za samą przyjemność poczytania drukowanego pisma, niż 16 złotych w wersji z pełniakami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horrorów nie trawię (to "nie trafię" kilka lat temu było jeszcze dosłowne :/), Gra o Tron mnie nie interesuje, w sumie najciekawszy jest Shank z tych trzech pełniaków. Mam nadzieję, że przynajmniej teksty będą lepsze, bo pierwszy raz od roku mogę wybrać, czy numer kupić, czy też nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AITD: mam grałem, nie przeszedłem. Fabuła nie najgorsza chociaż temat oklepany, graficznie- średniawo, sterowanie- wezwijcie Święte Officjum. Po prostu jest to MA-SA-KRA. Niemożliwe jest korzystanie z przedmiotów w pierwszej osobie, a w trzeciej nie da się poruszać.

Tak więc jedynie instaluję sobie Shanka i ewentualnie GOT: Początek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec mam jeszcze prośbę do użytkowników którzy nie kupią tego numeru by dołożyli troszkę i kupili sobie w końcu BioShock, AC, Batmana czy Oblivion o które tak co miesiąc błagają. wink_prosty2.gif

Oni odłożą, ale na coś innego... :trollface:

Cóż, nadchodzący numer, jeżeli chodzi o pełne wersje - trzymający standardy. Z gier (jeżeli znajdzie się kiedyś czas) to obadam A Game Of Thrones: Genesis. Shank jest też ponoć dobry, ale mam go od około roku w bibliotece Steama i jeszcze go nawet nigdy nie instalowałem. Po prostu jest tyle innych gier do ogrania, że człowiek nie ma na to wszystko czasu.

Ale ma za to czas, żeby co miesiąc kupić nowy CD-Action i poczytać zapowiedzi oraz recenzje nadchodzących przedstawicieli moich ulubionych gatunków.

Smuggler? Jutro ujawnicie zawartość czasopisma. Myślę, że na 99.9 % na okładce pojawi się motyw z BioShock: Infinite, a być może nawet i sama Elizabeth :) . Ciekawe, jaką ocenę przyznaliście...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja nie zainstalowałem gry z CD- ACTION już od jakiś 8 miesięcy.

Oczywiście nie z powodu gier ( które były fajne) tylko z powodu mojego super laptopa i zepsutej stacji DVD.

To dobrze że dodaliście Alana. Chętnie pobawię się i powciskam do stacji płytę z 20 razy , aby zagrać ;)

Dobre gry otaczają magazyn!

Z dość małą kasą do wydania ( 15 zł kosztuje magazyn) wiadomo że nie dacie Crysisa 3 czy Bioshocka.

Lecz moim zdaniem i tak jak na magazyn za 15 złotych to i tak gry stoją na bardzo wysokim szczeblu.

Pożyjemy , poczekamy a może będzie jakiś AC czy coś takiego.

Użytkownicy którzy pragną Fallouta.Mam dla was dobrą wiadomość ostatnio kupiłem Fallouta za 20 zł ( nowy w Biedronka)

Jest pewna seria z której zauważyłem że CD-ACTION lubi dać gry. Mianowicie mam na rzeczy : Pomarańczową Kolekcję Klasyki

Pozdrawiam

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978 Według mnie to będzie dyszka jak nic dla nowego BioShocka. No, w ostateczności dziewiątka z plusem. :) Okładki nie typuję, bo jeszcze mam "focha" na okładki za to, że ostatnio nie było Lary. Taka okazja na pannę na okładce była, dobrze że chociaż mam plakat z autografem Karoliny Gorczycy to mam na co popatrzeć :P

A tak jeśli chodzi jeszcze o pełniaki.. Wydaje mi się, że chyba co roku mniej więcej o tej porze jest taki okres, w którym pełniaki są zazwyczaj średnie. Nie mówię, że to reguła, no ale ludzie.. Przynajmniej jest różnorodnie, a czasami te średniaki okazują się dla kogoś dużo przyjemniejsze od wielkich hiciorów. Choćby ten Far Cry 2 z ostatniego CDA.. Niby taka wielka produkcja, a jakoś mnie nie porywa. Zainstalowałem, czasem sobie postrzelam, ale to wszystko.. Zresztą nawet nie mam na tyle wolnego czasu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oezu! AitD mam z Carrefourowego kosza, który aż krzyczał "wszystko za 5 zł - bierz i ciesz się". Gra jest średnia i po jakiś 2h odrzuciło mnie beznadziejne sterowanie, więc gra ląduje po raz drugi w koszu "jak już będziesz tak znudzony, że szok to zagraj" smile_prosty.gif

Reasumując:

Dla mnie I - Shank

II - Alone in the Dark

III - Grą o Trą smile_prosty.gif

Czekam na jutrzejszą zapowiedź i do poczytania we wtorek, do stu tysięcy kartaczy tongue_prosty.gif

To dobrze że dodaliście Alana.

Nie dodali Alana, a Alone'a (?) Kevina w Domu oczko2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...