Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2013

Recommended Posts

No nie niestety nie zagram w tą grę bo nie lubię strategii. Na pewno fani takich gier będą mieli fun. No nic czekam na trzeciego pełniaka. :)

Gra o Tron? Cóż, nigdy nie byłem fanem egranizacji, więc tej chyba też nie zostanę, ale wydaje mi się, że kolejna gra do kolekcji Steama jest zawsze plusem :D Teraz pozostaje czekać cierpliwie na ogłoszenie jutrzejszego pełniaka ^_^

Hm, to było recenzowane w CDA? Tak czy kwak, nie zagram (bo Steam), nie lubię tego serialu. Cała nadzieja w 1 pełniaku.. Hm, B...? :trollface:

Shank - Zagram. Gra bardzo fajna bo grałem u Kolegi :)

Gra o Tron - Zupełnie odpada (Następna gra do kolekcji steam)

Pełniak 3 - myślę że to będzie jakiś FPS albo cRPG :D

Guest

Ten Shank to nawet może być dobry, Gra o tron to niespecjalnie mój klimat. Zobaczymy jaki będzie główny pełniak :)

Shanka na pewno ogram, Gra o Tron też się ciekawie zapowiada. Póki co - kolejny, dobry egzemplarz CDA smile_prosty.gif

Edited by dawido

Gra o tron. Gra zupełnie nie dla mnie. Nie lubie strategii. Orientuje sie ktoś czy klucz Steam będzie miał blokade regionalną? Wiem, że w gre nie zagram, a tak może sie z kimś wymienie.

A Game Of Thrones: Genesis i do tego jeszcze na Steama? Przecież ta gra bez promocji chodzi za ponad 20 euro. I w tym momencie już macie moją kasiorkę, bo uwielbiam strategie.

Trzeciego "pełniaka" już nie musicie dawać :trollface: .

Edited by Wuwu1978

A mi się gra o tron bardzo podoba. Chciałem kupić, bo lubię strategie, podobał mi się serial, a książka wymiata, a tak za darmoszkę.

Swietne pelniaki! Na pewno je ogram szczegolnie Shanka z kolega. Mam nadzieje, ze trzecia gra to jakies rpg :)

Shank - dobra gierka, z miłą chęcią w wolnej chwili sie pogra

Gra o Tron - książka jak i serial mnie nie wciągnęły zbytnio, gra pewnie też nie dla mnie

a w ostatnich 5 numerach były całkiem niezłe FPS-y, może warto ciągnąć ten maraton i jako ostatni pełniak jakaś strzelanka? smile_prosty.gif

Edited by Blackxic

No dobra powiem prosto z mostu:drugi pełniak nie podoba mi się.Nie chodzi mi że coś mam do niego ale po prostu nie lubię niczego co jest związane z Grą o tron.Nie lubię ani książek ani filmów z tym tytułem a szczególnie gry.

W odróżnieniu od Shanka drugiego pełniaka sobie podaruję. Pomińmy już nawet licencję Gry o (zieew) Tron, książka nie trafiła kompletnie w mój gust. Gdyby chociaż to była jeszcze turówka. RTSów nie lubię, turowe wręcz przeciwnie. Drugi pełniak nie dla mnie.

"Lepiej poczytać książkę lub obejrzeć serial na jej motywach" - wasze (Monka) słowa.

Czyli ten pełniak całkiem nowy lecz mocno, mocno średni (i co na to antyfani klasyków?). Ale co zrobisz, pewnie kupiony w zestawie od Ubisoftu, no i w końcu musiał trafić do pisma, bo co ze słabiakiem zrobić? Szkoda, że z RTSów koszowe "Universe at War" się nie załapało na cover. No zobaczymy co jutro jeszcze wpadnie.

Kudosy za Grę o Tron :) teraz tylko trzeba się pobawić z konwersją na mac'a, bo oficjalnie takiej wersji nie ma...