Skocz do zawartości
RoZy

Gothic (seria) v.2

Polecane posty

ale coś tam pokazał, nie za bardzo mi się podoba system walki, ale za krótki gameplay, żeby osądzać, ale świat jest dużo lepszy niż w Gothic-u. Jeszcze co do Risena, to jak wrażenia??

tu macie jeszcze inny, tym razem dłuższy i z komentarzami ;)

http://www.youtube.com/watch?v=T4vSr4R_DyA&feature=fvw

Edytowano przez Endymion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry następca Gothica. Niestety ma wady, które chyba odziedziczył po swoim przodku mianowicie: sztywną animację(to chyba już tradycja :D), czasowe zawalanie się tekstur, czy porąbanie się skryptów i na przykład zostaję zaatakowany przez pewnego farmera, który pierwszy raz na oczy mnie widzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do drugiego aktu jest po prostu świetnie. Dalej niestety, idziemy przez nudną fabułę jak po sznurku. Od czwartego aktu, to już tylko od świątyni do świątyni, po drodze klepiąc jaszczurki. Fajna gra, szczególnie tak do połowy, ale do Gothiców nie ma startu. Mimo wszystko, nie żałuję, że wydałem na to pieniądze.

Ja tam mam obawy co do Arcanii. Zbyt amerykańska, co już widać po tym gameplayu. Mag ognia zasuwa w zbroi płytowej, hełmie, i jeszcze dwumetrowym mieczyskiem wymachuje. Walka przypomina tą z Fable... Do tego jeszcze blond-friendly kompas z minimapką... Jakoś średnio mi się to podoba.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Arcanii w ciemno na pewno nie będę kupował. O ile Risen miał u mnie duży kredyt zaufania, to Arcania będzie musiała mieć coś super, żebym ją kupił. Dobrze, że będą tam oryginalne postacie z pierwszych części, których brakuje mi w Risenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paladynem, bo łowca smoków to jest tak nastawiony na miecz/topór+kuszę. Tak naprawdę wielkiej różnicy nie zrobi, jaką wybierzesz klasę, bo to tylko dostęp do odpowiednich umiejętności, statystyki rozwijasz sam, ale z wielkim mieczyskiem zawsze mi się paladyni kojarzyli.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziś skończyłem przechodzić Gothica 3 z łatką 1.71. Musze przyznać że nareszcie na 50 lvl nie musiałem unikać wilków. Skończyłem grę drogą Beliara, (jak grałem pierwszy raz skończyłem drogą Adanosa). Dzięki tej łatce nareszcie nie wolno wytykać G3 błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co runy, skoro można być łowcą smoków i mieć dwuręczne bronie One też są mocne, a dodatkowo kusza. Grałem już paladynem i łowcą. Przy kolejnym przechodzeniu gry zagram magiem. Po raz pierwszy w historii wszystkich gier RPG :P

Edytowano przez Piper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujecie się modami do tej gry? Polacy mogą się pochwalić dość prężną sceną jak na wiek staruszka, którym jest Gothic :laugh:. Chyba najbardziej obiecującym projektem jest Czas Zapłaty, który powinien tej grze zapewnić drugą młodość. Chyba każdy śledzący wydarzenia fan Gotików słyszał o tym projekcie a jak nie to zapraszam na stronę oficjalną www.czaszaplaty.pl, gdzie oprócz wszystkich podstawowych info została wczoraj opublikowana lista z ważniejszymi nowościami, poprawkami i zmianami jakie wprowadza mod. Co sądzicie o tym projekcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że nareszcie na 50 lvl nie musiałem unikać wilków
Nie grałem na wcześniejszych wersjach, niż 1.71, ale jeżeli przed wilkami musiałem uciekać ze wszystkich sił do końca gry, boję się wyobrazić sobie, jak musiały one wyglądać zanim wydano patcha- dość powiedzieć, że mając wymaksowaną obronę, pancerz paladyna etc, powalało mnie mordercze kombo 9 ciosów pod rząd >.> Jak się trafiło na więcej, niż jeden... eh... Wielki Zbawca, Żywa Legenda i Miecz Boży na 70 poziomie kona w bólach, służąc jako ściółka dla zwierzyny Nordmaru...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...