Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2007

Polecane posty

Trfaiłem chyba na felerny egzemplarz mousepada, ponieważ nie trzyma klej podkładki "chropowatej" z kalendarzem.

Czy to tylko u mnie?

Już tu o tym pisano. Sprobuj mocno dociskać ją w górnej części, na całej długości. Ew poratuj sie kropelką
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trfaiłem chyba na felerny egzemplarz mousepada, ponieważ nie trzyma klej podkładki "chropowatej" z kalendarzem.

Czy to tylko u mnie?

Już tu o tym pisano. Sprobuj mocno dociskać ją w górnej części, na całej długości. Ew poratuj sie kropelką

można potraktować kropelka o ile lubi sie bawić :C

u mnie cześć (gumowata) podkładki posłużyła jako podkład pod stopki obudowy kompa :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze w tym numerze sa super-mega recenzje, fajne gierki, wypasiona podkladka ale mnie najbardziej zaskoczyl dzial interwencja w pozytywnym sensie. Chodzi mi konkretnie o pierwsza jego czesc z poradami prawnymi... Droga redakcja oby wiecej takich tekstow!!! Uswiadomcie swoich czytelnikow jakie jest w polsce prawo!!! Nie chodzi mi oczywiscie o zagadnienia ws stylu co zrobic w razie stluczki czy rozwodu, ale jest tyle zagadnien prawnych zwiazanych z komputerami, grami i internetem... Ktos moze powiedziec, ze przeciez mozesz wziasc sobie kodeks cywilny i tam wszystko jest. Ale problem w tym, ze ow kodeks napisany jest takim jezykiem, ze mi studentowi zajmuje 5 minut zorientowanie sie "co autor mial namysli", a co dopiero taki nastolaek moze zrozumiec z tego belkotu.. Dlatego tez prosze o wiecej podobnych artykulow, ktore pomoga przecietnemu Kowalskiemu zrozumiec co moze, a czego nie, co mu sie nalezy, a za co moze isc do paki. Amen

PS. sorka za gramyte, ale juz pozno jest, mozg poszedl spac, ale cialo jeszcze lewituje przed kompem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie trzyma sie elegancko(bez kleju :D )

Ja z podkładki jestem zadowolony, ale nie wiem, czy redakcja CD-Action zdaje sobie sprawę, do jak bardzo kulturalnych miejsc trafia :). Byłem dzisiaj w Bibliotece Narodowej i jakich podkładek używają w Czytelni Czasopism? Tych z CD-Action :). Swoją drogą, przy następnej okazji będę musiał poprosić o pierwszy rocznik CDA, to może być ciekawa lektura :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też się mousepad podoba, aczkolwiek nie wiem czy dotrwa do końca roku...

...ale wreszcie mam gdzie schować te wszystkie papierki na biurku :P

To mousepad czasowy (różnie trzyma, ale zazwyczaj zaprogramowany jest na jakieś 4 tygodnie, to Ci pociągnie do końca 2007) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też się mousepad podoba, aczkolwiek nie wiem czy dotrwa do końca roku...

...ale wreszcie mam gdzie schować te wszystkie papierki na biurku :P

To mousepad czasowy (różnie trzyma, ale zazwyczaj zaprogramowany jest na jakieś 4 tygodnie, to Ci pociągnie do końca 2007) :P

A potem wybuchnie?

Nie wiem jak wy, ale ja bym był bardziej zadowolony gdyby to była zwykła podkładka, a nie jakiś kalendarzo[d]pad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grafike na okładce sami robiliście

Ach te tekstury

Jak z pierwszego TR

A tak naprawde okładka okazała sie kompletnym niewypałem

Mi sie zawsze wydawalo, ze liczy sie zawartosc a nie opakowanie.

Jak widac tak nie jest.

Jak gra ma kiepski wyglad instalatora, to w nia nie grasz? Czy instalujesz z zamknietymi oczami?

Zeby nie bylo, ze off topic, to powiem, iz numer czadowy (zwlaszcza wstepniak) :wink: A pixeloza sie w ogole nie liczy! O!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem pewien, ale miałem nadzieję że może będzie NS :) Chociaż fajnie by było jakby takowy wyszedł :P A tak w sumie to co się z nim stało? :( Bo w zeszłym roku jeszcze był.
W tym roku był już numer specjalny, z tym, że pojawił się on między nr kwietniowym a majowym
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw czy archiwalne numery można gdzieś dostać. Może coś w rodzaju prenumeraty?

A co do numeru - zaje... fajny. Szczególnie recenzje, w których CoD4 rządzi, jak dla mnie. Crysis może mu buty wyczyścić. Szkoda, że tylko taka krótka. A i zapowiedź Turoka oraz temat numeru też są smakowite. JEden z lepszych w tym roku numerów! Choć może to zasługa gierek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw czy archiwalne numery można gdzieś dostać. Może coś w rodzaju prenumeraty?

A probowales szukac informacji wlasnie na stronie z prenumerata w pismie, detektywie? :) Bo tam wlasnie jest info o zamawianiu archiwalnych numerow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerek świetny!

Ale malutkie pytanie do Mr Gema.

Strona 170 - recenzja Logitech G15.

1. Na www.logitech.pl nie znalazłem ww. klawiatury.

2. Zarówno na zdjęciach z CDA, jak i na zdjęciach ze strony producenta nie widać małego krótkiego shifta i zdublowanego klawisza . Przeszukując sieć znalazłem za to dwie wersje starszej wersji G15 - z długim i krótkim shiftem.

I pytanie: Czy wersja 2007 też występuje podobnie?

Na stronie http://www.everythingusb.com/logitech_g15_...oard_13079.html znalazłem recenzję wersji z długim shiftem. W każdym razie, jeśłi Mr Gem testował G15 v.krótki shift to screeny przy recenzji nie powinny temu zaprzeczać.

Z resztą tekstu nie będę polemizował, bo a) nie używałem ww. klawiatury - nie mam argumentów, B) profesjonalnie napisana - nic dodać, nic ująć.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...