Jump to content
Sign in to follow this  
Smuggler

CDA 12/2007

Recommended Posts

Fakt, nie pomaga :wink:

Gadzet fajny, ale funkcjinuje tylko i wylacznie jako podkladka.

Ale i tak to doceniam gest :wink:

Zgadzam się...Trochę po głupiemu zrobione bo się łatwo odkleja :P Cały sie przez to pokleiłem. Chciałbym po prostu normalny kalendarz jak wcześniej i oddzielnie podkładka. Ja i tak używam jeszcze tej starej dobrej podkładki z 2005 roku :P

Zawsze można to skleić czymkolwiek ;)

No i co do samej podkładki... tak jak w poprzedniej, po zaniuchaniu można załapać niezłą faze. :lol:

numer super

Niestety podkładka po 3 godzinach się rozwaliła :cry:

Chyba jedynym rozwiązaniem będzie skejenie jej czymś mocniejszym

Zawsze można to skleić czymkolwiek ;)

No i co do samej podkładki... tak jak w poprzedniej, po zaniuchaniu można załapać niezłą faze. :lol:

A ja swoją zgubiłem w ogólnym syfie na biurku... muszę tu posprzątać :(

No i darmowy "legal drug" mi zaginął... Ja osobiście wolałem ten kalendarz który kiedyś daliście.

Czemu tak rzadko dorzucacie tabelki porównawcze gier? W tym numerze UT3/ET:QW/TF2 świetnie czarno na białym wyglądało, która gra warta jest tego grzechu. Kiedyś było tych tabelek, więcej teraz to potrzebne są święta byście umieścili takiż cud natury. ;)

CDA kupiłem dopiero w piątek. Już na wystawce w kiosku dostrzegłem rzucający się w oczy srebrny worek z napisem Cd-Action :). W środku fajny gadżet (mi się nie rozleciał), dobra recenzja Crysis, choć uważam że recencja Cod4 powinna być trochę dłuższa... Numer kupiłem gł. ze względu na konfigurator (niedługo nowy komp), no cóż nie zawiodłem się na tym CDA.

Moja podkładka jest w porządku. Nie rozleciała się i sprawuje się nieźle, ale fakt, jako kalendarz się nie nadaje. Fajny prezent. A drugim fajnym prezentem jest Panzer Elite Action - doszedłem do trzeciej kampanii i muszę powiedzieć, że gierka daje radę. Za Hitmanem nie przepadam, więc z PEA się tym bardziej cieszę.

Stosując zasadę pierwszego dobrego wrażenia aktualny numer odrzucił mnie z siłą bomby atomowej o mocy 100 kiloton;) Patrząc na okładkę można se oko wybić o te piksele. No ale w końcu nie szata zdobi człowieka więc wybaczam. Co do podkładki u mnie się nic nie rozpadło/rozkleiło. Chyba dla niektórych niezbędna okazałaby się instrukcja obsługi podkładki;P

Moglibyście dać w numerze styczniowym kalendarz na ścianę dzięki temu można by było mieć funkcjonalną podkładkę (zakleić taśma bezbarwna lub kropelka) i doskonały kalendarz.

A moglbys znalezc kogos' date=' kto nam ten kalendarz za friko zrobi, lacznie z darmowym papierem?

[quote

P S Pytanie do wstawiających reklamy na stronach 86-87 jest reklama Crysisa z tekstem "Zmów modlitwę Crysis już jest" Co ma wspólnego Bóg i modlitwa z Crysisem ( w którym sie zabija ) i w ogóle kto wykupił tą reklamę

Ciekawe jak daleko posunie sie człowiek żeby tylko zarobić :?:[/quote']

Reklama EA i specjalnie sensu w niej nie widze.

Okładka jest jak najbardziej w porządku, nawet wygodnie się gra xD Nic się nie rozlatuje, ale szkoda wyrywać kartek :P I mam pytanie, dlaczego nie ma numerów specjalnych? :( Zawsze jest coś do roboty w te zimne wieczory jak jest dodatkowy numer :P

A ja specjalnie wzięłem tą górną warstwę by zobaczyć jak dobrze jest ona przymocowana. Testu raczej nie przeszła pomyślnie. ALe jest ogólnie fajna, tylko ta warstwę trzeba jakoś skleić.

I artworki w kalendarzu też niezłe.

a recenzja Crysisa liczy bite 8 stron.

Autor tego stwierdzenia musiał być zmęczony kiedy pisał tego posta albo po prostu lubi znacząco zaokrąglać niektóre rzeczy...

Recenzja nie liczy "8 bitych stron". Tworząc wykładnię tego zdania można uznać, że znajduje się tam sam tekst. Ale pomińmy to i łaskawie uznajmy, że screeny z podpisami włączają się w tą recenzję jako część składowa, która przyniesie czytającemu wiedzę o grze.

Strona:

66 - OK

67 - Recenzja? Raczej tabelka, która zajmuje 1/10 strony i opisuje w dużej mierze zakupy redakcyjne i zmagania z grą

68 - OK

69 - OK

70 - OK

71 -Reklama

72 - OK

73 - Połowa strony zajęta przez reklamę, a druga połowa... jeśli by zaliczyć tabelkę "Okiem Allora" to zajmuje 1/10 półstrony

74- OK

75 - Pól strony (drugą połowę zajmuje reklama)

Tam gdzie widnieje napis "OK" też zdarzają się teksty na pół strony a reszta to fajerwerki graficzne.

I teraz Drogi Autorze tego postu - Smugglerze pomyśl przez chwilę, popatrz jeszcze raz do czasopisma i napisz czy rzeczywiście widzisz tam "bite 8 stron".

P.S

Mam nadzieję, że to sformułowanie "8 bite stron" to tylko marny chwyt marketingowy ale jak powszechnie wiadomo "Reklama dźwignią handlu".

Hola Gringo !

Hurrraaaa pierwszy antyfan na forum jakiego spotkałem :D:D Uriah jest taki zdesperowany, że uworzył konto tylko dla tego posta xD co to jest półstrona? o_O

A Twoj post to niby jaka ma wartosc? Na przyszlosc daruj sobie posty bez tresci, bo bede kasowal - CormaC

edit: Przepraszam :P Nudziło mi się :D

Uriah - może nie potrafię liczyć ale z tego co mi wyszło to jest tam właśnie 8 stron - nawet z twojego opisu tak wynika - a tak swoją drogą to chyba screeny są integralną częścią recenzji (w jakim słowniku znalazłeś wyjaśnienie , że "bita" recenzja to sam tekst ;) )

A nie wiem czy zauważyłeś, że strona 67 jest napisana mniejszą czcionką i treści to niewiele jest tam mniej niż na 1 stronie recenzji

Mi w tym numerze spodobał się... BUZIACZEK :D! Dokładnie takie coś ":*". Zobaczcie sami! Strona 118, recenzja spolszczenia WiC, i tam na dole w miejscu na ocenę: "OCENA GRY: 9 :*" Ciekawe tylko kto to napisał?? Czy może Gem szuka drugiej połówki??

Autor tego stwierdzenia musiał być zmęczony kiedy pisał tego posta albo po prostu lubi znacząco zaokrąglać niektóre rzeczy...

67 - Recenzja? Raczej tabelka, która zajmuje 1/10 strony i opisuje w dużej mierze zakupy redakcyjne i zmagania z grą

>>>Nawwt jakby bylo tam 1/100 strony i opowiesc o d... Maryni, jest to NADAL recenzja Crysis i juz.

I teraz Drogi Autorze tego postu - Smugglerze pomyśl przez chwilę, popatrz jeszcze raz do czasopisma i napisz czy rzeczywiście widzisz tam "bite 8 stron".

No to 8 stron. :) Bez "bite". Moglo mnie troszke poniesc, nie ma sprawy.

Tak czy siak duza recenzja i sporo tesktu. A chyba to sie przede wszystkim liczy?

_Ja mam pytanie: do kiedy jest ważny konkurs Marka Lenca? Ten o Klarze?

Do skutku :)

Moglibyście dać w numerze styczniowym kalendarz na ścianę dzięki temu można by było mieć funkcjonalną podkładkę (zakleić taśma bezbarwna lub kropelka) i doskonały kalendarz.

A moglbys znalezc kogos' date=' kto nam ten kalendarz za friko zrobi, lacznie z darmowym papierem?

[quote

P S Pytanie do wstawiających reklamy na stronach 86-87 jest reklama Crysisa z tekstem "Zmów modlitwę Crysis już jest" Co ma wspólnego Bóg i modlitwa z Crysisem ( w którym sie zabija ) i w ogóle kto wykupił tą reklamę

Ciekawe jak daleko posunie sie człowiek żeby tylko zarobić :?:[/quote']

Reklama EA i specjalnie sensu w niej nie widze.

Zwróćcie sie do CDP albo Cenegi oni napewno wydrukują kalendarz gdy tylko umieścicie tam logo odpowiedniej firmy ...

Zwróćcie sie do CDP albo Cenegi oni napewno wydrukują kalendarz gdy tylko umieścicie tam logo odpowiedniej firmy ...

Dzieki za swietna rade, mistrzu.

Recenzja nie liczy "8 bitych stron". Tworząc wykładnię tego zdania można uznać, że znajduje się tam sam tekst. Ale pomińmy to i łaskawie uznajmy, że screeny z podpisami włączają się w tą recenzję jako część składowa, która przyniesie czytającemu wiedzę o grze.

Strona:

66 - OK

68 - OK

69 - OK

70 - OK

71 -Reklama

72 - OK

73 - Połowa strony zajęta przez reklamę, a druga połowa... jeśli by zaliczyć tabelkę "Okiem Allora" to zajmuje 1/10 półstrony

74- OK

75 - Pól strony (drugą połowę zajmuje reklama)

Tam gdzie widnieje napis "OK" też zdarzają się teksty na pół strony a reszta to fajerwerki graficzne.

P.S

Mam nadzieję, że to sformułowanie "8 bite stron" to tylko marny chwyt marketingowy ale jak powszechnie wiadomo "Reklama dźwignią handlu".

Hola Gringo !

Nosz kurczę! Bez przegięć prosimy.

66 - zgadzam się, jest OK

67 - ale chyba nie zauważyłeś, że w tej tabelce są zawarte pewne informacje - primo: wiesz jaki mniej więcej komp jest potrzebny do gry w maksymalnych detalach. secundo - ciekawostka - gra jest lepiej zoptymalizowana niż myśleli sami twórcy.

68, 69, 70 - OK

71 - reklama, ale jakbyś nie zauważył nie została wliczona w te 8 stron

72 - dużo tekstu i ciekawe screeny (zimowe etapy)

73 - poza minirecenzją Allora (które ja przynajmniej traktuję bardzo poważnie - w końcu to spojrzenie innej osoby na grę jest tabelka opisująca jak można odpalić detale zarezerwowane tylko dla DX10 na DX9 - przydatne, co ? Pół strony to reklama, ale ta połowa (razem z tą ze strony 75) została odjęta od objętości recenzji - stąd 8 stron nie 9

74 - OK

75 - OK i połowa z reklamą - została odliczona.

A te fajerwerki graficzne to screeny, z których można wydedukować bardzo, ale to bardzo dużo. Wystarczy się im przyjrzeć. I tak, jak pisał Smuggler, są one częścią składową recenzji. Bite 8 stron chyba równa się 8 stron ? Słówko "bite" po prostu zwiększa nasycenie :)

No po prostu nie mogłem się powstrzymać, żeby nie zanalizować problemu podobnie szczegółowo jak kolega Uriah the antyfan ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...