Jump to content
Sign in to follow this  
Smuggler

CDA 12/2007

Recommended Posts

eeee ja jestem ślepy

czy w tym numerze nie ma przy opisie coverku napisanych ocen

jakie dany pełniak dostał w CDA i średniej ocen w sieci ;(

why?;/

Bo mi sie znudzilo, kazdu sobie jak chce moze na gamesranking.com zajrzec i sprawdzic. :)

Trza tez bylo miejsca zaoszczedzic, bo na opis Coverka byla tylko 2.5 strony.

Mam pytanie. Czemu niektórzy zostało napisane, że numer kosztuje 15.99. Skoro u mnie jest napisane i tyle zapłaciłem 14.99?

Mam pytanie. Czemu niektórzy zostało napisane, że numer kosztuje 15.99. Skoro u mnie jest napisane i tyle zapłaciłem 14.99?

Ciesz sie, bo prawidlowa cena to 15.99

Też zapłaciłem 14.99. Przechytrzyliście samych siebie z tą ceną.

Zauważyłem, że na folii jest cena 15,99 a na okładce 14,99. Może stąd problemy? Ja w każdym razie nie byłem potraktowany ulgowo :P

Hej, chcialbym sie z wami podzielic moimi wrazeniami odnosnie podkladki. Cieszy brak zapachu poprzedniej...jednak nie moge jej uzywac. Laser na niej wariuje..serio. Mysle moze mam drgawki reki czy cos. Polozylem sama myszke i obserwuje kursos..drzy. Samo klikanie w okienka to udreka....nawet nie probuje w fps'a grac na niej. Szkoda..liczylem na fajna podkladeczke(pal licho ze na brzegu jest lekko nadcieta). No coz...znow sobie nie pouzywam waszego gadgetu. Moja mycha to a4tech x-750F

Mam dokładnie ten sam model myszy i identyczny problem :( A tak się cieszyłem... Będę chyba musiał odciąć tą część "ochronną" i śmigać bezpośrednio na kartkach kalendarza...

Ja tez mam X-750F. I działa mi wysmienicie. Nawet znam rozwiazanie Waszych problemów ; P.

Po prostu ustawcie srodkowym przyciskiem (tym do zmiany ilosci dpi) wartość na 600dpi (koleczko wtedy nie powinno się świecic). U mnie to dziala, później ew. wystarczy w Panelu Sterowania obniżyć lub zwiekszyc szybkość myszki...

PS. Numer wypaśny, oby więcej takich :)

Ciesz sie, bo prawidlowa cena to 15.99

To cieszę się podwójnie bo na mojej podkładce myszka działa bez zarzutu. No i ta plastikowa część jeszcze mi się nie odkleiła.

Ponawiam, w Megakonfiguratorze, w Sensilo Eco XII 1. przy testach jaki 8600GT został użyty ? Producent i dokładny model bym prosił, ważne to dla mnie.

a dlaczego smg nie komentujesz pretensji ludzi na temat tej cholernej podkladki pod mysz? mysle ze to rzeczywiscie CDP stoi za tym "superdodatkiem" ktorym tak sie chwaliliscie. a wyszla lipa. bede uzywal zeszlorocznej, porzadnej podkladki.

A zapowiedzi o tym super hicie juz tuz tuz staja sie irytujace. Slow nie rzuca sie na wiatr...

Wspomniałem wcześniej o moim problemie z Nocną Strażą (nie chce mi się zainstalować) czy nikt nie miał podobnego problemu? Reszta gier mi chodzi bez kłopotów :?:

Nie podzielam zachwytu moich poprzedników odnośnie nowego numeru :( Niby wszystko z nim w porządku bo i fajne recenzje, nie najgorsze pełniaki, podkładka/kalendarz, ale czegoś mi brak. Osobiście byłem zwolennikiem 13 grudniowego numeru, który ukazywał się niedługo przed świętami i miał swój specyficzny, świąteczny klimat. Ten grudniowy numer natomiast, mimo jego niepodważalnych plusów, jest taki jakiś zwyczajny :(

Mam problem z grą "Panzer Elite Action". Otóż gdy po odpaleniu wszelkich reklamówek i intra z gry pojawiają mi się koła zębate (sygnalizujące ładowanie się gry), nagle na ekranie wyświetla mi się taki błąd -->> http://img521.imageshack.us/my.php?image=beztytuuor0.jpg. Wciskam "Exit", ale po tym wszystkim wywala mnie z powrotem do Windy - i nici z grania. Może mi ktoś wyjaśnić o co biega :?:

Od takich pytań jest temat http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...40&start=50 - Pzkw

Dzięki Pzkw za nakierowanie, a temat już przenoszę - BroVaR

Kurna już ósmy a ja bez CDA... Coś olałem was ostatnio niestety, ale nawarstwienie recenzji w tym numerze zmusza mnie, bym jutro zakupił egzemplarz :D

Chyba jeszcze nigdy nie widziałem tylu hitowych gierek na raz - owszem, co roku na święta pojawia się sporo hitow, ale na te.... Na te HITY to my czekaliśmy już bez mała kilka lat, więc trzeba sprawdzić po ocenach w CDA w jakiej kolejności zacząć kupować :D

BroVaR87 - ta gra wymaga PS 1.1 więc domyślam się że masz coś poniżej GF2 lub Radeona 7500. Miałem to samo przy demie z GeForce'm 2 MX 400.

Moglibyście dać w numerze styczniowym kalendarz na ścianę dzięki temu można by było mieć funkcjonalną podkładkę (zakleić taśma bezbarwna lub kropelka) i doskonały kalendarz. Ten z roku 2007 często mi sie przydawał (wychodzicie 31 wiec to dobry dzień na wymianę kalendarza)

P S Pytanie do wstawiających reklamy na stronach 86-87 jest reklama Crysisa z tekstem "Zmów modlitwę Crysis już jest" Co ma wspólnego Bóg i modlitwa z Crysisem ( w którym sie zabija ) i w ogóle kto wykupił tą reklamę

Ciekawe jak daleko posunie sie człowiek żeby tylko zarobić :?:

P S Pytanie do wstawiających reklamy na stronach 86-87 jest reklama Crysisa z tekstem "Zmów modlitwę Crysis już jest" Co ma wspólnego Bóg i modlitwa z Crysisem ( w którym sie zabija ) i w ogóle kto wykupił tą reklamę

Ale o co ci chodzi? Przecież ta reklama nie namawia nikogo do żadnej modlitwy do boga-Crysisa czy czegoś takiego. Wyrażenie 'zmów modlitwę' to taki slogan po prostu, który, przynajmniej w moim wypadku, nie godzi w (moje) uczucia religijne. Nie popadajmy w paranoję - wycofywać wszystkie reklamy z powodu słów 'modlitwa' , 'Bóg' itp. dlatego że 'tam sie zabija' ? Trochę dystansu...

Najnowszy numer nie przypadł mi do gustu. Nowy kącik o modach nie jest aż tak głupim pomysłem, choć wolałem stare kąciki, których jak widzę nie ma (mianowicie KMG i Freeware).Gadżet 2008 to w praktyce wielka reklama i konkursy. AR prezentuje się mało ciekawie (choć wiem oczywiście, że w pewnym stopniu to zasługa osób, które wysyłają listy do imć Smugglera). Jeśli chodzi o recenzje - pod względem treściprezentują się dość przeciętnie, w Internecie trafiło mi się przeczytać lepsze teksty odnośnie kilku produkcji. No i numer nie ma kompletnie "tego czegoś" i nie czuję, że to numer świąteczny - ale czuję za to jak śmierdzi komercją, która od zawsze była w CDA z wiadomych powodów, ale ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie - plakaty Wiedźmina (CDP), naklejki Wiedźmina (CDP), książeczka Wiedźmina (CDP), CDP Insider, Podkładka pod mysz będąca reklamą (jak ktoś nie zauważył to gratuluję spostrzegawczości) CDP i tak dalej, i tak dalej... Jak bym był złośliwy, to bym mógł przywołać fakt ocenzurowania reklamy Cenegi, ale to już by była czysta złośliwość. Reasumując, najnowszy numer oceniam na 4/10.

ps z pełniaków sprawdzę to Panzer Elite, jak będzie mi się bardzo nudzić.

Ale o co ci chodzi? Przecież ta reklama nie namawia nikogo do żadnej modlitwy do boga-Crysisa czy czegoś takiego. Wyrażenie 'zmów modlitwę' to taki slogan po prostu, który, przynajmniej w moim wypadku, nie godzi w (moje) uczucia religijne. Nie popadajmy w paranoję - wycofywać wszystkie reklamy z powodu słów 'modlitwa' , 'Bóg' itp. dlatego że 'tam sie zabija' ? Trochę dystansu...

Czy ja napisałem ze ta reklama namawia do modlitwy w boga-Crysisa. Nie napisałem ze mogli by zostawić religie i zrobić jakaś lepsza reklamę a jeżeli w EA skończyły sie pomysły to niech lepiej nic nie robią (ich brak pomysłów widać w Simsach) W tej reklamie było napisane wyraźnie ze mamy dziękować Bogu ze Crysis już wyszedł Co nam to da ze Crysis już jest :?: Czy jest on nam niezbędny do życia :?:

Ale koniec dyskusji bo to nie jest temat od tego

Nie napisałem ze mogli by zostawić religie i zrobić jakaś lepsza reklamę a jeżeli w EA skończyły sie pomysły to niech lepiej nic nie robią (ich brak pomysłów widać w Simsach) W tej reklamie było napisane wyraźnie ze mamy dziękować Bogu ze Crysis już wyszedł Co nam to da ze Crysis już jest :?: Czy jest on nam niezbędny do życia :?:

Zastanów się. Od kiedy tak dosłownie mamy patrzeć na reklamy? Uważasz, że przez to naprawdę zacznę teraz dziękować Bogu, że Crysis wyszedł? Jak już napisałem wcześniej: trochę luzu i dystansu do tego typu reklam. Nie ma się o co oburzać. I myślę również, że spece EA od reklamy dobrze wiedzą jak reklamować swoje produkty, więc twoje porady ("niech lepiej nic nie robią") są raczej nie na miejscu.

ale czuję za to jak śmierdzi komercją, która od zawsze była w CDA z wiadomych powodów, ale ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie - plakaty Wiedźmina (CDP), naklejki Wiedźmina (CDP), książeczka Wiedźmina (CDP), CDP Insider, Podkładka pod mysz będąca reklamą (jak ktoś nie zauważył to gratuluję spostrzegawczości) CDP i tak dalej, i tak dalej

A nie potrafisz zrozumieć, że CDa nie robi im tego za darmo? Że za to się płaci? Skoro CDP chce się reklamować w CDA = więcej kasy = lepszy cover, więcej stron itp. (było przytaczane już z milion razy). Czy może CDA ma w następnym numerze wyliczać wszystkie możliwe reklamy tak, aby każdemu polskiemu wydawcy było po równo? O tak, wtedy by ten zapach komerchy od razu ustąpił...

To jest jak np. TVN, HBO a TVP, Tele5 etc. Oni [TVN] mają kase na trylogię WP bo w są reklamy po 10-20 min. TVP dostaje pieniądze od państwa + za reklamy, ale od państwa dostają tyle co za 10-15 reklam. Tak samo jest z CDA, spójrz na np, Gry Komputerowe, Play [choć oni w miarę są] czy inne gazetki o grach. Tam dają gry nawet z 2000-2002 roku. Ale dla pocieszenia jest po 2-3 reklamy na całą gazetę :) A w CDA zobaczysz nawet premiery [Frater, jeszcze tam jakieś japońskie czy chińskie było] w naszym kraju. Choć za 2-5 lat to 2/3 gazety będzie w reklamach jeżeli tak dalej będzie [porównajcie np. numer z 2005-2004 a z najnowszym czy jakimkolwiek z 2007].

ja powiem tylko tyle, ten numer jest najlepszy jaki w życiu przeczytałem, dosłownie wszytko po za reklamami i nauka gimpa...

Numer jest bardzo dobry, zresztą recenzowane gierki prezentują się wyśmienicie, ale pomysł z podkładką-kalendarzem jest moim zdaniem nietrafiony. Jak już ktoś pisał - kalendarz ścienny to jest to!

A sama podkładka wyglądała fajnie dopóki nie zajrzałem do środka. Wtedy się rozleciała...( i tak upadł mit o "chyba najfajnieszym gadżecie, jakim nas do tej pory uraczyliście")

A sama podkładka wyglądała fajnie dopóki nie zajrzałem do środka. Wtedy się rozleciała...( i tak upadł mit o "chyba najfajnieszym gadżecie, jakim nas do tej pory uraczyliście")
Złóż ją do pierwotnej pozycji i mocno, naprawdę mocno dociskaj przez całą długość. Powinno pomóc.

Złóż ją do pierwotnej pozycji i mocno, naprawdę mocno dociskaj przez całą długość. Powinno pomóc.

I pomaga.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...