Jump to content
Sign in to follow this  
Smuggler

CDA 12/2007

Recommended Posts

Ale mysle, ze nawet nie trzeba bedzie siedziec wiecej, niz zwykle.

Taaa. Jak bylem mlody i naiwny, tez tak myslalem :)

...
...

Wiem, wiem że trochę przesadziłem i w sumie to masz rację, ale lepiej trochę ponarzekać na bzdety i zapomnieć, niż gdyby gra miała gigantyczne bugi. ;-) Z tymi screenami to może takie wrażenie nietreściwości jest z tego powodu, że strasznie widać kontrast między tekstem, a obrazkami? Jednak pewnie nie mnie to oceniać.

A co do rekomendacji, dzięki, bo od pewnego czasu się zastanawiam nad kupnem GoWa, a skoro takie ukrywanie się sprawia aż tyle frajdy... to czemu miałbym nie spróbować? Zwłaszcza, że zawsze podobały mi się takie finezyjne walki pozycyjne (tak, wiem że to zabrzmiało jak Miodek miodowy). ;-) Pozostaje tylko poczekać aż Zawsze-Musimy-Spi****lić-Premierę/Pre-Order-CDP w końcu przestanie mydlić ludziom oczy głupimi tekstami i wyda program.

Ale czy słowa "pakujemy na siłce" nie pasują bardziej właśnie do łysego trolla w dresie niż do porządnego człowieka z wyższym wykształceniem?

To juz porzadny czlowiek z wyzszym wyksztalceniem nie moze mowic tak, jak mu sie podoba? Musi miec caly czas kij od szczotki w tylku?

Aha, to dlatego ostatnio uwulgarniasz swoje recenzje? :)

Ale czy słowa "pakujemy na siłce" nie pasują bardziej właśnie do łysego trolla w dresie niż do porządnego człowieka z wyższym wykształceniem?

To juz porzadny czlowiek z wyzszym wyksztalceniem nie moze mowic tak, jak mu sie podoba? Musi miec caly czas kij od szczotki w tylku?

Aha, to dlatego ostatnio uwulgarniasz swoje recenzje? :)

Ja uwulgarniam swoje recenzje? Pokaz mi palcem kilka przykladow.

Ale mysle, ze nawet nie trzeba bedzie siedziec wiecej, niz zwykle.

Taaa. Jak bylem mlody i naiwny, tez tak myslalem :)

Mam pokazac palcem, kto ostatnio wymyslil, ze zrobimy sobie wewnetrzny deadline dwa dni wczesniej, zeby potem nie bylo totalnego urwania glowy w dwa ostatnie dni przed wysylka? :)

Wyjasnienie dla forumowiczow - zalozenie bylo takie, ze my (czyli redaktorzy) odwalamy swoja robote wczesniej, a ostatnie dwa dni beda dla dzialu DTP (grafikow), zeby wszyscy mogli pracowac na spokojnie. Skonczylo sie tym, ze ostro zasuwalismy nie dwa dni (jak zwykle), tylko cztery. Ostatniego dnia o 22 mialem problemy z ustaleniem, jak sie nazywam. Smierc frajerom...

Trochę zaniedbałem odwiedzanie FA jak i kupowanie CDA. Lecz nadrabiam. W moje ręce właśnie przed godziną wpadł nowy Numer CD-Action. Jak na razie jedynie powierzchownie go przeleciałem, gdyż za chwilę wybieram się do szkoły. Dogłębna lektura dopiero wieczorem. Powiem tyle:

Layout: Bardzo Ładny, nie mam do niego żadnych zarzutów.

5 lat Klary : Jako fan Marka Lenca bardzo się cieszę z tego wydarzenia i bardzo się ucieszyłem z możliwości narysowani swojego "paska"

Recenzowane gry: Bardzo ciekawy zestaw, wiele gier otrzymało wysokie oceny. Wielkim zaskoczeniem dla mnie jest ocena 9/10 dla nowego Need For Speeda. Powrót do korzeni? Mam nadzieję, bo od czasu pierwszego Undergrounda żaden NFS nie dał mi tyle radości z jazdy. Dobrze, że zrezygnowali z "ziomalskiej" atmosfery. Bardzo cieszę się z wysokiej oceny dla Kane & Lynch: Dead Men, ponieważ po cichu liczyłem na jej sukces. Co do Crysisa to przewidywałem, że nie będzie rewolucji. 9 to sprawiedliwa ocena. Zawiódł mnie za to Timeshift. Spodziewałem się oceny w okolicach 9/10... ale by było za pięknie :) Resztę przeleciałem tylko powierzchownie, także się nie wypowiem o tym. Cieszę się, że daliście Panzer Elite Action na coverze. BArdziej rozległa relacja później.

P.S. Jako redaktor FPP MegaZinu polecam wszystkim lekturę jego 75 numeru. Jest to taki mały jubileusz. Chłopaki się na prawdę postarali jeśli chodzi o ten numer (ja niestety nic do niego nie napisałem).

P.S. 2 Widzę, że ostatnio jest dużo zapowiedzi gier pisanych przez ludzi spoza redakcji. I tu moje pytanie. Ostatnia zapowiedź Project Offset była rok temu i nie wiele mówiła. Czy przyjęlibyście teraz zapowiedź tej gry? Bo mam ją dosyć obszerną już napisaną i gotową do publikacji.

P.S. 3 (edit) Zapomniałem wspomnieć o podkładce pod mysz. Fajna fajna, zapach też interesujący :) (choć nie tak intensywny jak poprzednio). Jedynie... jej wykonanie. W kilki miejscach się zaczęła odklejać, a przecież dopiero ją wyjąłem.

Bardzo mi sie podoba postawa tego goscia od "Nie daj sie nabrać"(nie pamietam autora, czy ten dział pisze tylko i wyłacznie jeden gość??? nie wiem ale domniewam). W bardzo (oj bardzo) uproszczony sposób przedstawia co sie dzieje na rynku sprzętu komputerowego. Być może dzieki tym tekstom, niektórzy przejrzą na oczy, bo wydajem mi sie, że ta marketingowa bomba gigantów zbiera teraż soczyste żniwa. To tak z systemem Windows, który jest "już od nowosci" zainstalowany w np. laptopach, tzw. windows preinstalowany. Klient nie wiem, że na świecie są inne systemy operacyjne, oszukuje sie klientów, że nie ma innej alternatywy. Czyli przeciętny, malo obeznany potencjalny przyszły użytkownik PieCa widzi równanie Komputer=Windows. Oby nie doszło do tego w segmencie proców i kart graficznych, choć idzie to właśnie w złym kierunku. Rozmawiałem kiedys ze sprzedawcą w sklepie komputerowym, że dla niego jedynym wyborem wsrod kart graficznych jest GeForce, czemu??? Bo Ati jest gorszy, to był jedyny argument a prawda jest taka, ze GeForce ma na każdym polu godnego konkurenta ze stajni Ati. Czyzby Komputer=Intel+GeForce+Windows? O matko, lepiej nie krakać!

Bardzo mi sie podoba postawa tego goscia od "Nie daj sie nabrać"(nie pamietam autora, czy ten dział pisze tylko i wyłacznie jeden gość??? nie wiem ale domniewam).

Tak, jest to Khedron :) "Nie daj się nabrać" to był czasami główny powód dla kupienia nowego numeru dla mnie.:)

To tak z systemem Windows, który jest "już od nowosci" zainstalowany w np. laptopach, tzw. windows preinstalowany. Klient nie wiem, że na świecie są inne systemy operacyjne, oszukuje sie klientów, że nie ma innej alternatywy. Czyli przeciętny, malo obeznany potencjalny przyszły użytkownik PieCa widzi równanie Komputer=Windows.

Niestety tak to wygląda... choć inne systemy "sobie żyją" to nie mają one takiej siły przebicia by wejść do powszechnego użytku. Ale Microsoft zapędza siebie w kozi róg...

Czyzby Komputer=Intel+GeForce+Windows? O matko, lepiej nie krakać!
Obawiam się, że za kilka lat może to się stać prawdą... choć ja na przykład zawsze wolałem duet ATI + AMD. I będę się tego trzymał. Jednak większość ludzi to ciemna masa, która idzie za tłumem i za sprzedawcą. A ci zazwyczaj po prostu chcą się pozbyć towaru z magazynu, albo zarobić na głupocie klienta. Miejmy jednak nadzieję, że AMD/ATI nadal będzie funkcjonować i tworzyć godnych rywali dla Intel/Nvidia. Monopol to by była najgorsza możliwa rzecz... (vide Microsoft).

I na tym konczymy temat, bo to nie jest dla niego wlasciwe miejsce - CormaC

CromaC:

Wyjasnienie dla forumowiczow - zalozenie bylo takie, ze my (czyli redaktorzy) odwalamy swoja robote wczesniej, a ostatnie dwa dni beda dla dzialu DTP (grafikow), zeby wszyscy mogli pracowac na spokojnie. Skonczylo sie tym, ze ostro zasuwalismy nie dwa dni (jak zwykle), tylko cztery. Ostatniego dnia o 22 mialem problemy z ustaleniem, jak sie nazywam. Smierc frajerom...

Cóż, to jest normalne. Jak chce sie coś skończyc przed terminem i jak się juz skończy i ma się czas to zawsze znajdzie sie cos do poprawki. Jako ludzie pracujący słowem napewno jestescie bandą perfekcjonistów i zawsze uważacie, że można napisać lepiej, sprawniej :). Daltego zawsze powtarzam: jak masz cos zrobic, zrób to na ostatnią chwile. Nie będzie czasu na błędy :D.

Trochę zaniedbałem odwiedzanie FA jak i kupowanie

P.S. 2 Widzę, że ostatnio jest dużo zapowiedzi gier pisanych przez ludzi spoza redakcji. I tu moje pytanie. Ostatnia zapowiedź Project Offset była rok temu i nie wiele mówiła. Czy przyjęlibyście teraz zapowiedź tej gry? Bo mam ją dosyć obszerną już napisaną i gotową do publikacji.

No pewnie...

Hehe... Niezła sprawa wyszła z tym Panzer Elite Action... :)

Jak wcześniej wspominałem mam właśnie matury. Jednak wczoraj zrobiłem sobie dzień wolny od powtórek (bo dziś pisałem angielski, a moim zdaniem jestem z niego niezły, wyniki powyżej 80%). Nie chcąc jednak podchodzić do żadnej lepszej gierki (po 12 dniach odwyku od komputera kontakt z Wiedźminem mógłby się zakończyć obłąkaniem :D) więc postanowiłem zainstalować Panzer Elite - grę mi całkowicie obojętną. I nie wiem, czy to właśnie wina tego, że od wielu dni w NIC nie grałem, ale wydaje mi się, że to jednak super gierka. PO PROSTU ŚWIETNA! Tylko trochę czuję się nieswojo, atakując Polskę... :? Ale do wszystkich, którzy olali te gre: DAJCIE JEJ SZANSĘ!

Udało mi się także przejżeć czasopismo. Oczywiście, za same recenzje należy się 10/10 :). Zintrygwał mnie także list w AR, w którym jakiś debil twierdzi, że piraci powinni mieć jeszcze coś za to, że odwalają ciężką pracę. Oj już ja wkrótce skrobnę list do AR z ripostą... :evil: Tymczasem jednak muszę kilka dni ochłonąć, bo narazie mam ochotę napisać tak niecenzuralny list, że nawet ocenzurowanego by w AR nie zamieścili. Ja nie wiem skąd sie tacy ludzie biorą...

We wtorek kupiłem CDA gazeta jest super przeczytałem już część. Najbardziej podobał mi się styl zapowiedzi Sabotage. W przyszłym roku życzę więcej takich numerów.

Ale przejdę do płyty odpalam wszystko super. Instaluję Hitmana super, instaluję Panzer Elite super, chciałem zainstalować Nocną Straż i guzik nawet kreator instalacji mi się nie włącza, i to pojawia się moje pytanie dlaczego :?:

Proszę o podpowiedzi z góry dziękuję.

Pismo "oglądniete" i teraz kilka moich uwag.

(Najważniejsze wg.mnie rzecz)

Recenzja Call of Duty4. VBardzo fajna,Eld naprawde sie postarał,przyjemnie sie czytało+

Fotosmuggler:Cóż najgorszy numer od początku.Smuggi cały czas mnie czymś zaskakiwał,zdjęcia jego były fajne,miały to coś (OPRÓCZ TYch Z PAJĄKAMI)!!-

AR-I JEDNO ZDANIE. "powinniśmy odśpiewać PO uber alles". Cytat byc moze niedokładny ale sens zachowany. Wg.NAJŚMIESZNIEJSZY TEKST W CAŁYM AR 2007.+

I OSTATNIE.PODKŁADKA :twisted: .

Przyznam sie bez lana ze podkładki nie uzywam.Kalendarz-Może byc ale czemu nowa strona jest co 2 miesiące??Gdyby każdy miesiac mialby screena z inna gra kalendarz bylby ciekawszy.Za sam kalendarz dałym plusa ale zrobiliscie jeszcze z tego Podkładke która jest....Słaba.

Fatalnie sie zachowuje przy szybszych grach (CS,COD,)przy pracy w necie jako tako dawało ale szybsze gry...no way.

Cóż ogólnie numer mi sie podoba...ale ta podkladka...szkoda gadac :evil: .

Ps.EGM MA SUPER AWATAR W GW :) .

Guest
(...) ...ale ta podkladka...szkoda gadac :evil: .

A co bys chcial za przyslowiowe 1 zl wiecej ? Ceny mousepadow dla graczy zaczynaja sie od jakis 30 zl...

(...) chciałem zainstalować Nocną Straż i guzik nawet kreator instalacji mi się nie włącza, i to pojawia się moje pytanie dlaczego :?: (...)

Sprobuj odpalic nie z covera, a poprzez explorator Windows. Sprawdz plytke na innym kompie. Czasem tak jest z Install Shield wizard, ze nie zawsze chce sie uruchomic z covera, chodz to wciaz ogromna zadkosc.

Hej, złodzieje :E czemu na foli pisze 15,99 ana okladce 14,99 ?? :P Folia kosztuje zeciona wiec przed zakupem trza bylo odfoliowac i byloby za normlana cene :E

CDA hacker :P

Albo mi sie wydaje, albo to jest zwykle zdjecie... Nie mam pod reka CDA, zeby sprawdzic.

eeee ja jestem ślepy

czy w tym numerze nie ma przy opisie coverku napisanych ocen

jakie dany pełniak dostał w CDA i średniej ocen w sieci ;(

why?;/

Bardzo fajny numer - spodobał mi się :)

No i przekonaliście mnie do kupna Gears of War, czyli "mission accomplished" :P

Albo mi sie wydaje, albo to jest zwykle zdjecie... Nie mam pod reka CDA, zeby sprawdzic.

Niby normalne zdjęcie ale ta mina...niby zwykła a powoduje ze człowiek robi sie radosny :).

Choc to moze ja jestem ostatnio zbyt wesoły...? :P

Świetny numer, naprawdę sie udał. Bardzo dla mnie szczęśliwy, bo w torbie znalazły się dwie podkładki 8) aczkolwiek obydwie mi się odklejają :/. Jeszcze dobrze nie przejrzałem, ale ciekawie zapowiada się tekst o AMD i recenzja Crysisa. Wyslalem równiez esa na konkurs z Gadżeta 2007, ale pewnie jak zwykle nie wygram :/

No i tak jak napisano we wstępniaku czekam na następny numer na ten hit co będzie na płycie, mam nadzieję że teraz Wam się uda ;)

Numer wymiatać. Jeśli chodzi o zawartość (recenzja Crysis i GoW). Dodatkowe strony, miodek. Kalendarzopad... Fajny. Ale pełniaki na DVD to szmira. Byle do następnego numeru i owego wielkiego HITU co być powinien bo przez panicza Abrę Maca był zapowiadany we wstępniaku czy gdzieś..

PS.Słowo HIT należy rozumieć na kilka sposobów. Żeby to nie był hit lat 90...;p

Z ciekawości spytam, jakiego dokładnie producenta GF 8600GT testowaliście w Megakoniguratorze zestaw Sensilo Eco .1 ? Bo jest porównanie między X1950Pro a [w nawiasach] z 8600GT ? A mam do wyboru po między tymi dwoma, ale jak wezmę X1950 to nie będę miał pieniędzy na ram dodatkowy.

Noo...co do gadżetów to nie ma zastrzeżeń.

Podkładka jest ekstra..bo poprzednia...eee..rodzice mi wywalili bo troszku śmierdziała.

Co do pełniaków..Resident Evil też jest w kinach :)

Hitman spoko spoko...ale mnie nie ciągnie..

Recki (i wogóle teksty) bardzo dobre, co ja tu będę pisał...

Gdybym miał dać ocenę temu numerowi to dałbym 10/10..

Jedyne co boli to to, że za miesiąc już pewnie takich bajerów nie będzie :P

Pozdro

Hej, chcialbym sie z wami podzielic moimi wrazeniami odnosnie podkladki. Cieszy brak zapachu poprzedniej...jednak nie moge jej uzywac. Laser na niej wariuje..serio. Mysle moze mam drgawki reki czy cos. Polozylem sama myszke i obserwuje kursos..drzy. Samo klikanie w okienka to udreka....nawet nie probuje w fps'a grac na niej. Szkoda..liczylem na fajna podkladeczke(pal licho ze na brzegu jest lekko nadcieta). No coz...znow sobie nie pouzywam waszego gadgetu. Moja mycha to a4tech x-750F. Dodam tylko ze moja standardowa podkladka to jakies blyszczace cos o powierzchni mniej matowej niz wasza.

Ps. Nie wiem czy ta kartka po ktorej ma myszka smigac jest przyklejona. U mnie zamiast kleju jest po prostu maz..ktora nie do konca pelni funkcje kleju(da sie oderwac ruchem reki).

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...