Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2007

Polecane posty

Za oknami listopad (fakt, że śnieżny...) ale w powietrzu czuć już świętami. A przynajmniej czuć je w najnowszym CDA, które trafi do kiosków już 4.12.2007.

I tu uwaga - zapłacicie za nie (tylko jednorazowo) 15.99 zł, czyli 109 groszy drożej. Ale za owe 9 groszy otrzymacie blisko 50 stron więcej (tak, prawie 200 stronic w tym miesiącu) oraz specjalny prezent, vel gadżet. A jest nim skrzyżowanie kalendarza (12 stron, wyrywane kartki) z... mousepadem. Brzmi dziwnie ale wygląda ładnie i do tego jest naprawdę funkcjonalne. Zobaczycie! (I wbrew pozorom są tam grafiki z różnych gier. Uprzedzając pytania: na dole toto ma gumę, żeby się trzymało, na górze jest przezroczysty plastik pod myszkę, żeby nie strzępiła okładki. Myszki optyczne nie robią problemów, analogowe też).

Na płycie DVD też nieźle się dzieje – bo i demko Crysisa, i polskie wersje czterech gier: Hitman: Kontrakty PL (TPP/skradanka). Gra na czasie, bo i film właśnie do kin trafia, czyż nie? No i jakby nie patrzeć z wysokiej półki. A poza tym Panzer Elite Action PL (akcja, czołgi w II wojnie, ujęcie zręcznościowe, nówka!), Nocna Straż PL (action RPG, na motywach świetnie książki sf), Pierwsza Wojna Światowa PL (RTS). Tamże teledysk Vadera i parę innych świątecznych atrakcji.

A co w samym piśmie – nie brak wielu świątecznych konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, jest MNÓSTWO do poczytania. Pomińmy niezłe zapowiedzi i zacznijmy od dwóch tematow numeru. By pograć w pierwszą grę pojechaliśmy aż do Szanghaju (End War), a by pograć drugą (nietypowy survival horror) musieliśmy 10 minut iść po Wrocławiu – bo to gra Techlandu jest. Obie gry zapowiadają się naprawdę świetnie.

Ale tak naprawdę jazda zaczyna się dopiero w recenzjach. Z 10 opisanych tam gier chyba tylko dwie NIE dostały znaków jakości, a recenzja Crysisa liczy bite 8 stron.

Kilka innych jest niewiele krótszych. Ogólnie radzę czytać wszystkie jak leci, bo naprawdę warto. Tak dobrego miesiąca, jeśli idzie o zestaw recenzowanych gier, w historii CDA jeszcze nie było!

Z innych wartych uwagi rzeczy – jest nowy dział (o modowaniu gier), zajęliśmy się sprawą „wiedźmingate” czyli problemów z dostarczeniem na czas zamówionych wersji kolekcjonerskich gry. Jest też megakonfigurator, czyli 12 (!) różnych konfiguracji kompów dla graczy, test chyba najszybszej wersji karty 8800GT...

Zresztą nie będę ciągnął dłużej tej wyliczanki. Numer jest bomb(k)owy i tyle, jako całość. Sami się o tym przekonacie już 4.12.2007.

Zapraszamy do lektury! J

Kalejdoskop

Gamewalker

Prenumerata

Hit IT

Gadżet 2008

Action Redaction

Tipsy

####################ZAPOWIEDZI

Turok

Sabotage

Numen: Contest of Heroes

Europa Universalis: Rome

Dracula: Origin

Edge of Twilight

Bionic Commando

####TEMATY NUMERU

Dead Island

EndWar

####ZA PIĘĆ DWUNASTA

The Club

########RECENZJE

Crysis

Call of Duty 4: Modern Warfare

Gears of War

Need for Speed ProStreet

TimeShift

Unreal Tournament III

Hellgate: London

Kane & Lynch: Dead Men

Blazing Angels 2

World in Conflict PL

#Edycje kolekcjonerskie

Wiedźmin

#Kaszanka Zone

Dracula: The Days of Gore

#####O GRACH INACZEJ

Życie w Sieci

Mody do gier

Odmienne stany grywalności

Interwencja – Wiedźmingate

###################################NIE TYLKO GRAMY

Na luzie

Temat numeru: Konfigurator na święta

Newsy sprzętowe

Wademekum: Gimp, cz . 2

Nie daj się nabrać

Magazyn

###Testy sprzętu

Karta graficzna Zotac 8800GT AMP! Edition

Procesor Intel Core 2 QX9650

Myszki Razera dla graczy – Diamondback 3G i Lachesis

Klawiatura G15 Logitecha i Genius MaxFire Grandias 12V (pad)

Słuchawki Creative Aurvana X-Fi i głośniki Creative I-trigue 3000

##########################COVER DVD ####################

####PEŁNE WERSJE GIER

Hitman: Kontrakty PL

Panzer Elite Action PL

Nocna Straż PL

Pierwsza Wojna Światowa PL

###DEMA

Crysis

Hero's Puzzle Path

Luxor 3

Sam & Max S2E1: Ice Station Santa

Zenerchi

##### BONUS

Action Mag #97

Bonus

Emo-Kouncik #53

Esensja #70

FAQ

FotoSmuggler 12/07

FPP MegaZin #73

GTA Corner

Mokra robota – trailer

Tapety [od enkiego]

Tawerna RPG

Wiedźmin wg Vadera – teledysk

##### GAMEPLAYE

Blazing Angels 2

Call of Duty 4

Crysis

Hellgate: London

Kane & Lynch: Dead Men

Need for Speed ProStreet

TimeShift

##### TRAILERY

Assassin's Creed

Beowulf

Bionic Commando

BlackSite: Area 51

Unreal Tournament III

##### WADEMEKUM

GIMP 2.4.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje ze 2 recenzje dostaną ocenę 10/10 a jedna 9+/10

co do numeru jest świetny zawartość pisma jest świetna recenzje doskonałych gier na które czekaliśmy gadżet też sie na pewno przyda bo to kalendarz na 2008 rok 50 stron więcej no poszaleliście to najlepszy świąteczny numer jaki widziałem do zobaczenia we wtorek.Pełne wersje też są świetne Hitman jest to bombowa gra a w resztę też zagram oby tak dalej CDA

PS:Ciekawe kto na okładce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzje po prostu miażdżą, każda warta uwagi, gry te budziły ogromne emocje jeszcze wiele miesięcy przed premierą, a teraz wreszcie się ukazały. Cieszy większa ilość stron i niezły gadżet. Ciekawi mnie również test karty graficznej GF 8800GT. Jeden z lepszych numerów CDA.

Szkoda tylko, że przecieki się nieudały. Ghost się pewnie trochę napracował, a tu ktoś psuje zabawę :/ .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer się zapowiada - nie przymierzając - przeglancuś. Przeczytawszy o demie Crysisa, aż się tak dziwnie zaśmiałem, tak nieswojo... Składniki działu recenzji wróżą z kolei przepyszną ucztę, jakiej CDA nie dało czytelnikom już od wielu miesięcy - i bynajmniej nie będzie to fast food. Znowuż już tylko przez grzeczność nie podniecę się martwowyspnym tematem numeru, który - jak by nie było - dotyczy jednej z najgoręcej przeze mnie wyczekiwanych gier. Oj oj. A jednak się podnieciłem :(

Jeśli już przy wadach jesteśmy, na razie widzę dwie: DWA poprzednie numery, mianowicie. Których student Mimizu jeszcze czytać nie skończył.

PS.

Jak wersje PEŁNE to na całego - stąd zapewne na cover CD znajdzie się CAŁA Pierwsza Wojna Światowa. Respekt, czekam, aż dacie kontynuację. Tylko łapy precz od części trzeciej - to [beeep] zapowiadają już od paru lat i może z tego być tylko kaszanka. Oby podzieliło los DNF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż. Chyba nie kupię. Recenzje - spoko, ale niestety pełniaki średnio mnie porywają. Panzer elite i pierwsza wojna - nie lubię takich klimatów. Co do hitmana - w to może bym popykał. Spodziewałem się na święta czegoś bardziej spektakularnego. Pisaliście że jeśli ktoś myślał że Thief 3 to najlepszy hicior to jest w błędzie. Ok. Kiedy wyprowadzicie mnie z błędu ?

I dla jasności - nie chcę tu biadolić, wiem że recenzje super gierek będą, tylko ze żadna z nich mi prawdopodobnie nie poszłaby nawet w low detalach ;) Nie mam potrzeby sięgać do recenzji tak wymagających gier. Cóż. Może w przyszłym miesiącu, albo 13 numer mnie wgniecie w podłogę. Liczę na Was, bo jesteście najlepsi. Udowodnijcie to ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni w tym numerze, Arnie ale co sie odlwecze... jeszcze troszke... (bo ma byc tekst Arniego :)).

Aaa, teraz rozumiem, dlaczego truje o tych GWZ od dłuższego już czasu. :) DION

Nie, tak tylko pytałem, bo chciałem sobie poczytać o dawnych gierkach :P.

Arnie

Cierpliwosci. Na pewno go ujrzysz w druku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer po prostu ge nial ny !

Dobrze, że już nie mam prenumeraty - będę mógł bez opóźnień zakupić go w kiosku :) :) :)

A swoją drogą ciekawie wam wyszło - niedawno dawaliście Day Watch który jest kontynuacją Night Watch ;) Czemu w tej kolejności je wydaliście ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 stron ftw!!

Z płytki Panzer Elite Action pewnie zainstaluję (demko Crysisa już obadałem - ale może sprawdzę po raz drugi gdy ram dokupię :P)

Recenzje - trzeba przyznać - w takim zestawie, że ciężko będzie sie zdecydować co czytać najpierw.

W edycji kolekcjonerskiej "Wiedźmin" - znaczy że w końcu dostaliście pełny zestaw? Pogratulować - będzie chyba z miesiąc po premierze, nie? (kto taką wersję zamówił, wie jakie problemy z nią były)

Reszta - do oceny we wtorek.

A i pytanie mam - można liczyć na demko Hellgate: London w którymś z najbliższych wydań??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W edycji kolekcjonerskiej "Wiedźmin" - znaczy że w końcu dostaliście pełny zestaw? Pogratulować - będzie chyba z miesiąc po premierze, nie? (kto taką wersję zamówił, wie jakie problemy z nią były)

kto dostal, ten dostal. cdp dalo ciala jesli chodzi o wiedzmaka i ma u mnie gruuuuba kreche

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzieeeeeeeeeeeeeeeee jestem w szoku :D! CoD4, Crysis, GoW, Hellgate, Kane & Lynch, NFS, TimeShift i UTIII - co za zestaw! W większość tych gier i tak pewnie nie zagram, ale o wielkości tychże dyskutować chyba nie trzeba :). Wszystko w jednym numerze :D! Zaatakowaliście tak mocno, że nawet niespodziewany śnieg w listopadzie to pestka :D. Chyba nie ma takich mocnych słów, za pomocą których mógł bym oddać wielkość tego numeru :).

Kolejny przykład na to, że dobrze nakarmiony recenzjami CDA potrafi bardzo przytyć :).

Mam jeszcze takie pytanie. Na stronie głównej pisze "Zapłacicie za nie 14.99 zł. Za te dodatkowe 9 groszy otrzymacie blisko 50 stron więcej", a Smuggler napisał w tym temacie, że zapłacimy 15,99zł czyli drożej o 109gr. Kto ma rację :D?

Poprawcie to lepiej, bo wiadomo jak to jest. Do kiosku z gotówką w formie np. 10zł w banknocie + 5zł w monecie, a potem szok i kurs powrotny do domu po dodatkową złotówkę :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer pierwsza klasa, świetne gry i prezenty na Mikołajki.

Ale ktoś Wam zrobił świnstwo publikując zawartość nowego numeru tuż przed jego premierą w kioskach. To powinno odbić się szerokim echem, ale cóż co się stało już się nie odstanie. Po prostu zrobili Wam głupi dowcip albo to była jakaś no nie wiem ta dzienniarska prowokacja.

PS: Dajcie w następnym numerze jakąś recke Hired Guns: The Jagged Edge. Fani Jagged Alliance czekają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no dawno takiego cda nie widziałem chodzi mi między innymi o zestaw recenzji liczbę stron pełniaki itp, apropos udanego numeru to jestem ciekaw jak wyjdzie wam numer 13 i czy wogóle wyjdzie... Bo jak ten numer jest już taki dobry to jak zobaczę numer 13 to pewnie dostane niekontrolowanego szczękoopadu :D ale wracając do tematu numer jest naprawdę świetny :)

Sorki za mały offtop na temat 13 numeru i ewentualne byki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...