• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Ogólnie o Grach   22.03.2016

Dział Ogólnie o Grach został stworzony do szerszych rozmów niż Dyskusje o Grach. Jeśli chcesz podyskutować o konkretnej grze, szukaj jej właśnie w Dyskusjach. Tematy umieszczone w tym dziale pozwolą Ci prowadzić dyskusję np. o przewadze jednej gry nad inną, o najlepszej grze w gatunku itp. Obowiązuje tutaj taki sam regulamin - KLIK. Zapoznaj się też z pozostałymi ogłoszeniami.
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
Bethezer

Czy pójdą? III

8460 postów w tym temacie

Dzieki za info :) A jak wygląda sprawa najnowszego Assassins Creeda? Jest szansa na minimum chociaż?

0

@NaBekonie tutaj ciężko powiedzieć, niby mogło by działać na najniższych ustawieniach. Niestety z doświadczenia wiem że gry z serii AC tuż po premierze mają słabą optymalizację i często nawet na mocnych sprzętach potrafiły mieć spadki płynności. Jak jest z tą częścią nie wiem do końca ale słyszałem kilka opinii ludzi narzekających na optymalizację właśnie. Jeśli koniecznie chcesz zaryzykować i spróbować to radziłbym ci poczekać kilka miesięcy od premiery gdy już powinny ukazać się łatki naprawiające ewentualne problemy z płynnością

0

Będzie można pograć komfortowo (celuję w 30 klatek) w CoD: WWII na GTX 750ti 2gb, 6gb ram i dwurdzeniowy procek?

0

@trzpelek napisać że masz dwurdzeniowy procesor to tak jakby ktoś cię prosił o adres a ty byś powiedział że mieszkasz w mieście. Napisz dokładnie model

0

niestety wątpię żeby Ci płynnie działała. Jedyne co w miarę mieści się w minimalnych wymaganiach gry to karta graficzna 

0

@Arlekin tak myślałem, więc najrozsądniej będzie kupić na ps4. Dzięki za pomoc.

0

Battlefield 4
Paramentry: Intel hd graphisc 620       Intel core i5-7200u (2.5 - 3.1 GHz)      8gb ram      1000gb hdd

Wystarczy mi 30fps

Edytowane przez Artius
Dopisek Moderatora
0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.