Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 11/07 zawartość

Polecane posty

HAHAHA :D CDA. Nie wiem jak znowu się będziecie tłumaczyć itp. ale te staty elda to żal nad żalami. Brawa za recenzje :twisted: Pełen profesjonalizm. Na drugi raz dajcie recenzje komuś kto nie patrzy czy w WoW postać pomalowała sobie włosy na różowo.

Jak to naprawdę ELD to jesteście śmieszni !! Żądamy wyjaśnień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chcę przesądzać, ale te statystyki na tej stronie wydają mi się co najmniej dziwne. Wpisałem swojego nicka i były tam wyjątkowo nieaktualne informacje. Nie grałem przez ostatnie parę dni (Wiedźmin :P), więc mieliby czas je uzupełnić, a tu co widzę? Time Played - 2 hours. ocb? Poza tym - na jednej mapie skasowałem okrągłe 99 osób ze snajperki, a co jest na stronie? 1 kill. Mógłbym tak wymieniać. Jakaś lipa IMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chcę przesądzać, ale te statystyki na tej stronie wydają mi się co najmniej dziwne. Wpisałem swojego nicka i były tam wyjątkowo nieaktualne informacje. Nie grałem przez ostatnie parę dni (Wiedźmin :P), więc mieliby czas je uzupełnić, a tu co widzę? Time Played - 2 hours. ocb? Poza tym - na jednej mapie skasowałem okrągłe 99 osób ze snajperki, a co jest na stronie? 1 kill. Mógłbym tak wymieniać. Jakaś lipa IMO.

http://stats.enemyterritory.com/ Na stronie głównej zawsze odświeżają. Pewnie grałeś na nie rankingowych. Ale eld takie tłumaczenie gdyby miał to miałoby sens ale takie serwy są słabe więc bym się nie dziwił że chaotyka była. Bo najlepsze serwy są rankingowe. :roll: Zresztą na tyle się zna i nie jest głupi :wink:

Proszę pasuje. Eld najbardziej lubił grać stroggami no i grał 26 minut brawa. GDF 7 minut nieźle. Niczym kaziu z klanu "jestem noobem"

http://stats.enemyterritory.com/profile/Vittra?page=weapons

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa się wyjaśniła. Eld po prostu nie grał na rankingowych. Miał taki obowiązek? Ja nawet nie sprawdzałem, czy wchodzę na serwer rankingowy czy nie. Proszę, oto cała wielka tajemnica i kompromitacja elda.

No to bawimy się w prokuratora i obrońcę :D No to ja teraz oskarżam:

Na serwerach nie rankingowych w 80% spotykałem przygłupów którzy ledwo co grali. Chociaż.... może nie miałem szczęścia. Ale takie serwy są w 3/4 puste. Jednak wtedy mogło być mniej rankinowych. Szczerze ?? Niech eld sam napisze i się przyzna bez kłamania oczywiście 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa się wyjaśniła. Eld po prostu nie grał na rankingowych. Miał taki obowiązek? Ja nawet nie sprawdzałem, czy wchodzę na serwer rankingowy czy nie. Proszę, oto cała wielka tajemnica i kompromitacja elda.

no nie dokonca, w owych statystykach pisze: Last Online: about 1 month ago, wiec Eld grał na poczatku października w polska wersje, której premiera odbyła sie 5 października. Załóżmy jednak, że Eld mógł dostać pl wersje do recenzji na góra 3-4 dni przed premiera. Wychodzi na to, że czas w jakim mógł grać to 2-3 dni, nawet jeżeli nie grał na rankingowych. Dodajmy jednak to, że w owym czasie serwerów nie rankingowych było jak na lekarstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę opóźniony zapłon, ale aktualne:

A co ma do rzeczy że recenzje tych gier są w innych czasopismach? Jest taka różnica, że ja chcę przeczytać recenzje moich ulubionych redaktorów w ulubionym czasopiśmie, a na dodatek wierzę, że akurat oni znają się na tym najlepiej. Żadne inne czasopismo nie stanie się CDA, więc żadne inne czasopismo IMO nie daje takiej frajdy.

Co do numeru, to jest on najlepszy dotychczas w tym roku(bodaj), ale czekamy na następne(12/07, Smuggler zapowiedział HIT na Coverze, pełniaka) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem poczytałem sobje CD i tak myśle że wszystko idzie bardzo do przodu tak gry jak i sprzet. Jest wiele gier super które można by sobje kupić ale no właśnie :!: Sprzęt i tak się to kończy. Komputer który byłsuper jeszcze dwa lata temu teraz siada :x ale co by nie marudzić technologia postepuje do przodu a my musimy ją gonić. Mam wiedzmina i sobje pogram a recenzja jest ciekawa i najwazniejsze że to nasza gra i wymiata :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra mały błąd stylistyczny Niech się przyzna po prostu.
hej BlackL jak sie mozna przyznac kłamiąc ?

osobiscie radzilbym nie szerzyc offtopow, bo za te czyny sa ostrzezenia rozdawane przez CormaCa

PS ostrzegam bo znam to z wlasnego dowiadczenia :P

Tym razem ubiegłem CormaCa. Dostajesz ostrzeżenie. Po szczegóły zapraszam do działu Banicja i Ostrzeżenia/

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo że robiłes to w dobrej sprawie to tez był to off topik :D

no a numer piękny tekstowo

i średni na Coverku no moze jeszcze

zmienie zdanie na lepsze bo narazie

gralem tylko w Pariah-a i sie zawiodlem

ale jeszcze pogram więc nie jest zle !

co tu duzo mowic numer kozaK!

ja juz czekam na grudzien ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam chlopaki że jak zwykle odwaliliście kawał dobrej roboty , ale jest sprawa ktora mnie troche dotknęła.

Chodzi o recenzje The Orange Box , Hut dal pakietowi ocenę 9+/10 , w samej recenzji (tak w tekscie jak i na screenach) nie uwzględniono dość dużego plusa.

Mianowicie Portal , Half-Life: Epizode Two i Team Fortress 2 są wydane w całości po polsku.

A wystarczyły zmienić opcję jezykową w Steam na PL a te 3 gry z pakietu można grać w kinowa polską wersje (dobrze mowie? chodzi mi o angielskie glosy ale polskie napisy).

Bo byc moze dzieki temu Orange Box miałby szansę na 10/10.

Czemu tak sie stało , czy nikt o tym nie wiedzial???

Plz o odpowiedz bo jestem po prosu ciekawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, najnowszy numer CDA już przeczytałem, oto co mi się po lekturze nasuwa na język, tj. palce.

Zacznijmy od plytki. Pełniaki mnie nie zainteresowały, żadnego nie zainstalowałem i raczej nie zainstaluje. Cieszę się, że gameplaye są od kilku numerów wrzucane na płytkę, to dobra rzecz.

Jeżeli chodzi o temat numeru, jest średnio. Txt mnie raczej specjalnie nie pochłonął, może dlatego, że nie lubię za bardzo gier spod klawiatur GPG i byłem od razu nieprzychylnie do artykułu nastawiony? Możliwe...

Za pięć dwunasta: imo świetny tekst o Time Shift, gratulacje Gregorius. K&L również ok.

Nowy layout GW nie jest zły, choć ramki minifelietonów w poprzedniej wersji były lepsze, milsze dla oka. Natomiast "Pod ostrzałem"... no coment, jest słabe, tak jak numer temu. Pytania mało interesujące. Tak sobie porównałem z nr. 107 i tam był zdecydowanie fajniejszy.

Recenzje...

Wiedźmin- extra tekst, może dlatego, że niemal w 95% się zgadzam z opinią CormaCa na temat Wiedźmina?

Fifa 08- imo średni. Po co te wstawki między akapitami? Ani nie są wybornie śmieszne, ani mi się ich fajnie nie czyta. Generalnie nie lubię takiego stylu pisania, jednak to subiektywne odczucie.

NWN 2: MoB- jak nie zamierzałem kupować, tak nie zamierzam. Choć txt ciekawy.

The Orange Box- niezły artykuł, przez niego zastanawiam się nad kupnem pomarańczy, a jakoś nigdy mnie HL nie interesował...

Tak patrzę po reklamach i widzę, że nam się CI rozwija. :) TT2 na silniku FEARa? Może być ciekawie. Gry od tego wydawct po 49 zł? :roll: po raz pierwszy. NL jedno z lepszych w ostatnim czasie, AR również trzyma poziom.

Generalnie kawał solidnej roboty. Czekam na grudniowy numer i mam nadzieję, że dacie nareszcie tego zapowiadanego od stycznia killera.

Tymczasem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy taki numer CDA który czytam dłużej niż 3 dni! B.dobry zestaw pełniaków. Naklejka naklejona na obudowę. W demko CoD4 już wcześniej zagrałem i gra bardzo mi się podoba. Co do recenzji ET:QW CAŁKOWICIE SIĘ ZGADZAM Z OCENĄ (nigdy nie lubiłem Quake po sieci :). Demko UT3 już wcześniej ściągnąłem i się zakochałem w maksymalnych detalach gra wymiata. Teraz czekam na recenzję UT3 :) Zastanawiam się nad tym obiecanym HITem w przyszłym miesiącu. Czyżby CoJ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat nowego numeru.

Przerwa na reklamy - nie rozumiem czy osoba pracująca w komercyjnym piśmie nie orientuje się w tym temacie, że tak pisze?

To pozowl sobie wytlumaczyc: w TV PANSTWOWEJ placimy abonament m.in. za to, ze program NIE JEST PRZERYWANY REKLAMAMI. Zatem jesli nawt faktycznie potrzebna jest "przerwa techniczna" to w jej trakcie NIE WOLNO nadawac reklam, tylko mozna by np. puscic jakis filmik, kabaret, cokolwiek.

A tu TVP robi nas - placacych - w ch***. I to bezczelnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozowl sobie wytlumaczyc: w TV PANSTWOWEJ placimy abonament m.in. za to, ze program NIE JEST PRZERYWANY REKLAMAMI. Zatem jesli nawt faktycznie potrzebna jest "przerwa techniczna" to w jej trakcie NIE WOLNO nadawac reklam, tylko mozna by np. puscic jakis filmik, kabaret, cokolwiek.

A tu TVP robi nas - placacych - w ch***. I to bezczelnie.

Musial bym przeczytac dokladnie statu programowy telewizji czy jak to się nazywa. Jest wyjście albo nie placic abonamentu albo nie oglądać telewizji.

Telewizja jest bezczelna, ale niestety takie są prawa rynku.

Dobrze przynajmniej że jeszcze nie są to przymusowe reklamy, jak kiedyś było już to opisane w felietonie Allora.

A teraz na temat CoverDVD

Sporo dem gier logicznych ale chyba bardziej by one pasowały do następnego numeru, bo będzie blisko Mikołaja. Przyłączę się też do łowców baboli - CDA w wymaganiach dodatku do HoMMV wymaga bardzo nowoczesnego systemu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, może lekko nie na temat.

Czy jest szansa że w następnym CDA opiszecie sytuację jaką zgotowało fanom wiedźmina CDProjekt, którzy zamówili EK tej świetnej gry? Bo to co się dzieje z zamówieniami EK, do tej pory woła o pomstę do nieba.

Sa na to spore szanse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa na to spore szanse.

Ja CDP szanuję, dotychczas z ich strony nie spotkała mnie żadna niesprawiedliwość czy niedociągnięcie, ale zgadzam się, że sprawa z EK Wiedźmina jest sporym "przegięciem". I również z chęcią w CDA przeczytałbym artykuł o tym jak zostałem "olany".

EDIT: Polecam przeczytać o obiecanej (i obiecującej gratyfikacji) przez Michała Kicińskiego ;) Dostałem w końcu moją EK i jestem szczęsliwy ;D

Ech, ważne, że sama gra przynajmniej doszła ;) I tutaj zgadzam sie z Cormacem i jego recenzją. Dla mnie gra jest genialna, a te pół punktu w dół to każdy kto grał wie za co :)

Nawiasem mówiąc, dołączam się do osób, które nie zgadzają się z oceną ET:QW, wystawioną przez Elda. Odnoszę wrażenie, że Eldzik zgorzkniał od grania w WoW :)

Wg. mnie do fanów QW nie zaliczają się ani gracze starego ET, ani BF, tylko ludzie którzy po prostu dostrzegli w tej grze alternatywę. Inna kwestia, że sporo czasu minęło odkąd wyszedł ostatni typowo sieciowy fps. Jak dla mnie ocena 8+, 9 - zapewne tak samo uważa większość osób grających w fpsy.

Co do innych ocen... Fifa mogła spaść jeszcze oczko niżej :D

Imo dodatek do NWN2 blednie przy Witcherze, więc ocenka pół oczka niższa nie byłaby dla mnie zaskoczeniem.

Reszta, jak zwykle, na poziomie. Za co chwała redakcji 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...