Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 11/07 zawartość

Polecane posty

Jestem z Czech i nowy numer tez mam. Przeczytane mam tylko pare stron, ale jak kazdy numer, jest fajnie. Co do kupowania gier. Tez kupuje, mimo ze tylko na bazarach w internecie. Piraci sa natomiast potrzebni bo ZANIZAJA ceny gier! To dobrze.

>>>Jak kupi twoj komputer za 100 zl (zanizona cena!) to tez bedzie dobrze?

Nowe prawa do nainstalowania, bo na pewno nie macze prawa do gry samej, sa bardzo drogie jak w Polsce tak w Czechach. Moze chcial bym kupic F.E.A.R. Perseus Mandate, ale Polsce tez jest za drogi (59,99Zl=450K?, w Czechach bedzie 599K? co jest to samo... Moze 39,90Zl bylo by lepsze). Sa drogie, to nie kupie! Musie je s....c.

>>>Ojjjjjjj.... nie prowokuj konfliktu dyplomatycznego. Nie dosc, ze nasi zolnierze w Afganistanie pozabijali cywilow :/ to jeszcze bedzie, ze redaktor polskiego pisma bije czeskiego czytelnika... Ja tam wiem jedno: jak mnie w danej chwili na gre nie stac, to czekam az ja przecenia - gora pol roku i bedzie w Taniej Serii. Poczekam, a nie ukradne.

Moj komputer ci nei sprzedam! Potrzebuje nowo karte graficzno i nie ukradne ja. Nie mam pieniddzy, to po prosto poczekam. SW nie jest wart tyle a nie jestwuje faktyczne, to po co czekac w nieskonczonosc. Jak nie przecenio, to .... Za g...o placic zlotem sie nie nalezy! Jak distributorzy zacno sie sprawiac grzecnie, to moze kupie, dotad jest okropnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimoto, ze oczywisce jestes bardzo dobrym pisarzem recenzii (moze) a artykolow, to jestes nie greczny. Kazdy juz wie ze santazem sobie przyatielow, tym mniej klientow nie zbudujes! Moze mniej przesady a wiecej mozgu!

CDA jescze do konca roku kupie, bo to najlepsze pismo o grach na swiecie. Na nowy rok biedzie w Czechach bardzo droga przeprawa, to moze juz do Polski nie bede mogl dojechac. Tez u was wsystko drozeje jak u nas? SW moze nie. Chcialem kupic jakies gry (Faces of War, F.E.A.R. Peseus Mandate), ale widze ze tez w Polsce jak w Czechach chca za male prawo duzo kasy... W Czieszynie nie ma sklepu z grami, to nie ma i kdzie kupic. Tylko jedno moge zrobic... Kupie sobie internet....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Wyszły jakieś egzemplarze 11/07 bez płyty? Bo właśnie otworzyłem swoją folijkę (pierwszy mój kupiony numer od końca 2003 chyba :-) ) i przeszukawszy całą zawartość nie mogę płyty znaleźć. No chyba, że są jakieś droższe edycje z płytą? Ja kupiłem swoją za 14,90?

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry numerek :) Również spodziewałem się czegoś więcej po naklejce, ale nie narzekam zbytnio na nią bo nie jest zła. Fajny plan lekcji. Co do magazynu: Wygląd GW jest niezły, ale taki jakiś smutny ;] Przydały by się jakieś arty z gier.

Pozdro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedenasty, czyli listopadowy numer CDA - to wg mnie jeden z najlepszych komiksów, jaki kiedykolwiek ukazały się w Polsce. Jestem fanem komiksów z

serii "Kaczor Donald" - stąd te głupie pomysły, ale nie o to mi chodzi.

Zaczynamy!

Kupiłem CDA (...) Zaczynam od wstępniaka, spisu treści, nowości, zapowiedzi, gamewalker, recenzji i nagle w "rozdziale" NA LUZIE" przeczytałem artykuł "na pomoc" czy "pomocy" jakoś tak.

I UWAGA. Muszę zmartwić właściciela samochodu. Trzeba niestety będzie wymienić tarczę, bo rdza to bardzo poważna sprawa. Zresztą sami poczytajcie:

Jak zwykle, codziennie jadę rowerem do szkoły. To wie każdy. Spotykam wtedy po drodze kumpli i każdy już z daleka wie, że to ja. Niby nic. Ale mam do szkoły ze 4,56 Km. Jadę chodnikiem. Raz mam z górki raz pod górkę. Latem jak wiadomo było mi lżej. Ale nie da się władać porami roku, dlatego też niestety musiałem być gotowy na wszystko. Ale jak wiadomo los płata figle. Zima, tuż, tuż. Jak na razie przedzimie srogie.

Spotkało mnie już kilka smarowań łańcucha i konserwacji przerzutek - i TU muszę podkreślić, że mam górala, rocznego za 899zł z marketu. Wspaniała maszyna, jest dla mnie jak komputer.

Pewnego dnia ok wpół do ósmej, wyjeżdżam z domu. Mgła, zimno... Nagle się rozpadało. Zimny deszcz! Błoto i wszechobecny kwaśny deszcz w kałużach. Myślałem - tylko nie to - moje przerzutki, mój łańcuch. Już chciałem zawracać, ale w szkole być musiałem. Dojechałem, no i jak wspomniałem mam teraz ogromny problem. Czy koniecznie muszę poprawić tą jedynkę z chemi? Moje oceny to: 2,1,1,2,2- przy czym ta jedna bomba ze sprawdzianu. Nauczyciel spytał klasy czy ma mnie przepuścić, wszyscy krzyczeli TAK, ale nauczyciel powiedział, że klasa jest nieodpowiedzialna. Plis proszę o odpowiedź. Wg mnie powinienem zdać, a przygotowywać do testu poprawkowego mi się nie chcę. Jak tylko wasza opinia będzie pozytywna, skonsultuje się z nauczycielem i powiem, że mam poparcie wśród ludzi którzy znają się lepiej niż klasa. Dlatego też jet to dla mnie tak ważne. Pozdrawaiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Fajny plan lekcji. (...)

Że co? Coś przeoczyłem, czy może mój egzemplarz też jest wybrakowany :?? Kurcze, może by tak wysłać jakąś petycję do redakcji, by na folii z pismem wypisana była jej zawartość (czyli wszystko, co nie jest trwale przytwierdzone do magazynu :)) - coś jak spis zawartości pudełka na grach CDP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Fajny plan lekcji. (...)

Że co? Coś przeoczyłem, czy może mój egzemplarz też jest wybrakowany :?? Kurcze, może by tak wysłać jakąś petycję do redakcji, by na folii z pismem wypisana była jej zawartość (czyli wszystko, co nie jest trwale przytwierdzone do magazynu :)) - coś jak spis zawartości pudełka na grach CDP?

Chodzi zapewne o plan z Klara, ktory - o ile dobrze kojarze - dalismy na plytke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie numer świetny, no i wreszcie wysyp recenzji dobrych gier(ostatnio zainteresowałem się tylko Bioshockiem i World in Conflict, reszta nie moje gusta :D ). Temat numeru zachęcający ostatnio SupComem się nie zawiodłem, więc Space Siege nie będzie raczej kaszanką :) . Wielki Plebiscyt-świetny pomysł, w końcu tyle osób co wyśle esy to nie w kij dmuchał :) . Na Luzie powaliło nie tylko mnie w domu. A co do zawartości DVD to też dobrze (chociaż mam problemy z demami ale to nie ten temat :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimoto, ze oczywisce jestes bardzo dobrym pisarzem recenzii (moze) a artykolow, to jestes nie greczny. Kazdy juz wie ze santazem sobie przyatielow, tym mniej klientow nie zbudujes! Moze mniej przesady a wiecej mozgu!

Ja nikogo nie szantazuje, a tylko nie lubie piratow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...