Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 11/07 zawartość

Polecane posty

No więc nowy numer CDA. Na razie widzę, że szykuje się jeden z najlepszych numerów ostatnich miesięcy...

Wiedźmin. Nic nie muszę mówić, wszyscy na to czekali.

Dodatek do NWN2. Nie obchodzi mnie.

PES 2008 i FIFA 08. Super, mam nadzieję że FIFA dostanie ok. 5/10, a PES znowu pokaże wyzszość...

Orange Box. Extra, czekam szczególnie na TF2(po tych śwetnych filmikach) i Portal(Podobno najlepszy z tej trójki).

ET Quake Wars. Też nie mogę się doczekać.

Dodatki do HoMM5 i CoH. Ten pierwszy interesujący(alternatywne modele stworzeń!), drugi też niczego sobie.

Stranglehold. Mac Abra o nim dużo mówił, zobaczymy na co go stać.

Świetny Cover DVD: PARIAH, XRX, będzie w co grać! :P

Reportaże z turniejów, NL, AR i Sprzęt: to na deser... :D

Szykuje się wielkie święto! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to ujmę krótko: Ten numer to KLASYK!!! No jestem zszokowany :shock: :shock: :shock: ja kupiłbym numer dla samej recki Wiedźmina (a co dopiero megarecki :P) a tu jeszcze do tego FIFA, PES, że nie wspomnę Ouake Wars (no brat będzie piał z zachwytu) a to tylko wierzchołek góry lodowej... świetny numer!

PS. jak widać październik, listopad i grudzień są dla graczy świętymi miesiącami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recka Wiedźmina? hmm...

Mam nadzieję, że ocena nie będzie zawyżona przez wzgląd na wydawcę ;]

bez urazy... wiem, że każdą grę traktujecie równo, ale obawiam się,

że przez wzgląd na waszą wspołpracę z Cd-Projectem ocena

motgłaby być wyższa niż powinna (chyba, że Wiedźmina faktycznie będzie

świetną grą ;])

W każdym razie obawiam się, że ta gra będzie przereklamowanym

chłamem. Własciwie w każdym tekscie o tej grze jaki zamieściliście

były prawie same pochwały (podkreślam "PRAWIE" , bo juz w beta teście

nie było tak różowo. doczepiliście się kilku rzeczy).

Najbarziej śmieszyły mnie wasze zachwyty nad grafiką:

W zapowiedziach były bardzo ładne screeny, a w beta teście pojawiły się

już prawdziwe obrazki z gry, które tamtym z zapowiedzi nie dorastały do pięt...

heheh ;]

Ale mniejsza o to ...

Mam nadzieję, że przy recenzji Wiedźmina będziecie oceniać go uczciwie..

Ps. nie

twierdzę, że ta gra jest zła czy dobra, bo nie grałem ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3x Hurra.

1#Hurra Należy się za Nalepke-HURRA:)

2#Hurra Należy Się za Recenzje Wiedźmina-HURRA:)

3#Hurra Należy się za Recnezje Company of Heroes-HURRA:).

Co do płytki Demko cod4-za co jestem bardzo wdzieczny (marna perspektywa jest sciaganie dema które ma wiecej niz 200 mb [cod przekracza norme ponad 6 krotnie z tego co wiem])

Pełniaki...e Blitzkriega mam a resta to niebyt m sie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recka Wiedźmina? hmm...

Mam nadzieję, że ocena nie będzie zawyżona przez wzgląd na wydawcę ;]

bez urazy... wiem, że każdą grę traktujecie równo, ale obawiam się,

że przez wzgląd na waszą wspołpracę z Cd-Projectem ocena

motgłaby być wyższa niż powinna

Mam nadzieję, że przy recenzji Wiedźmina będziecie oceniać go uczciwie..

no no no....................

chyba nikt nikomu nie przypomnial o liscie w AR zatytulowanym "Megapanopticum" . I dla mnie to wlasnie TEN LIST bedzie najciekawszym rarytasem numerku 8)

PS jesli o liscie nie macie zielonego pojecia, to ja tylko mowie ze w jakims tam temacie na forum Smuggler o nim wspominal ze bedzie prawdziwym hitem (o wspolpracy z CD PROJEKTEM) :twisted: :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin-mam i oceniam grę bardzo pozytywnie. Jednak jestem ciekaw recenzji.

FIFA 08-A ja i tak wole PESa :)

Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer-Choć NVN2 był kawałem dobrego RPGa jakoś nie mam ochoty na zakup rozszerzenia. Zobaczymy czy lektura tej recki to zmieni... wątpię

Tiger Woods 08 -next

The Orange Box-Ciekawe, ciekawe. 130 zł za taki pakiet?? :shock:

Football Manager 08 -Szkoda, że nie symulator szachów. Neeext

Pro Evolution Soccer 2008-To jest to!

ET: Quake Wars-Jakoś mnie nie kręcą sieciowe FPSy. A demo również jakoś specjalnie tyłka mi nie skopało...

Stranglehold-demo imo b.dobre. Zobaczymy jak z pełną wersją

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy-Nigdy nie byłem fanem Heroesów.

Company of Heroes: Opposing Fronts-Zobaczymy, zobaczymy.

Natomiast jeżeli chodzi o zawartość płytki... nic co by mnie mogło odciąfnąć od Wiedźmina. Czekam na zapowiadany od styczniowego numeru killer wszystkich killerów ;). Nie obraziłbym się gdyby to była Mafia, jednak do grudnia jakoś wytrzymam. I mam nadzieję, że tą grą zaspokoicie nasze apetyty pobudzane od roku !! :wink:

Pod względem tekstowym najlepszy numer w tym roku. Jednak mam nadzieję, że grudniowy go przebije.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza, bo jak tutaj coś powiedzieć kiedy jest się zszokowanym taką świetną zawartością numeru :P? Na razie skomentuję tylko to co jest dodatkiem do pisma, czyli pełne wersje.

Scriptarians: The Tournament - Jeżeli jest to coś w stylu Colobota (programowanie) to nie mogę się już doczekać :).

Xpand Rally Exteme - Właśnie stałem się posiadaczem kierownicy i wszystko jasne. Zresztą żałowałem do dzisiaj, że akurat nie kupiłem numeru z Xpand Rally (jakoś wtedy tak głupio wyszło) :).

Mam tylko pytanie dotyczące gadżetu. Smuggler mówił, że też będzie coś dobrego w CDA ponieważ Click zabrał starter Heyah'a. Czy tym gadżetem jest naklejka? Nie to, że miałem jakąś bujną wyobraźnię, ale po tym jak Click zabrał właśnie ten starter i podkładkę na mysz z logo CDA ( :!: ) spodziewałem się czegoś lepszego na miarę pokrowca na płyty czy takiego stojaka jak to dawniej bywało. Ale i tak jest super, bo jest gratis więc nie wolno wybrzydzać jeżeli coś jest za darmo :P. Po prostu spodziewałem się czegoś lepszego po takim gigancie jak Wy (coś jak Wy, recenzenci, po sequelach gier "ogólnie super, ale spodziewaliśmy się czegoś lepszego, dlatego ocena 9/10", hehe) :D.

EDIT: Będzie w ogóle demo Wiedźmina? Jeżeli tak to czy będzie w CDA? Pograłbym chociaż w demo, bo ta otoczka, która stworzyła się wokół tej gry nastawia pozytywnie :D. Widziałem w hipermarkecie odpalonego gameplaya na wielkim panoramicznym ekranie :). Niestety na takim czymś by się grać nie dało (w ogóle nie widać było napisów, wszystko rozmazane, jedna wielka pikseloza), ale widok Geralta hasającego po wysokiej trawce na otwartym terenie mi się spodobał :D. Pudełko też niczego sobie, grube jak wszystkie tomy Władcy Pierścieni razem wzięte (może przesadzam :P). Jednym słowem, nie mogę się doczekać recenzcji Wiedźmina, a właściwie jego oceny :P. 8/10, 9/10 czy 1010 :D. A może pierwsza ocena 11/10 (0/10 już było więc czemu nie?) :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy

Blitzkrieg: Horyzont w ogniu PL -nigdy mnie nie ciągneło do Blitzkriga więc sobie odpuszcze.

Pariah -moim zdaniem hit numeru dla tej gry kupie cda

Scriptarians: The Tournament - hmm dam jej szanse pół godzinny kredyd zaufania jak mnie wciagnie to dobrze jak nie to wywale i zapomne .

Xpand Rally Xtreme PL -mam nadzieje że jest tak samo dobra jak podstawka .Dzięki cda za tą gre

Widać że święta ida bo i gry coraz lepsze i coraz więcej recek głośnych gier

Mam nadzieje że jutro dowiozą do kiosku a z tym moga byc problemy no bo po świetach to różnie bywa .

Tak czy siak jutro z 15 złotymi stoję o 6 rano przed kioskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was kompletnie nie rozumiem.

Wy tak piszecie: o recenzja FIFY, PES, Wiedźmin itp. a wiadomo: recenzje takich gier są w każdym piśmie o grach! Czemu Wy się tak podniecacie recenzjami?

Patrzcie np. na Cover DVD!

Jak ktoś kupuje tylko CDA (a tak robi chyba większość czytelników), to chce czytac recenzje o tych grach w swoim ulubionym czasopiśmie i bardzo się niecierpliwią, żeby te recenzje poczytać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was kompletnie nie rozumiem.

Wy tak piszecie: o recenzja FIFY, PES, Wiedźmin itp. a wiadomo: recenzje takich gier są w każdym piśmie o grach! Czemu Wy się tak podniecacie recenzjami?

Patrzcie np. na Cover DVD!

A po co patrzeć na cover? Przecież wszystkie pełniaki można w sklepach kupić..... :?

Wbrew pozorom to co jest przyczepione do płytki, to nie podstawka pod piwo, a sądząc po Twoim poście, to jak dla Ciebie pod miseczkę z kaszką manną. Co z tego, że recki tych samych gier są w innych pismach? Ja kupuje CDA i czekam na recenzje właśnie w nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was kompletnie nie rozumiem.

Wy tak piszecie: o recenzja FIFY, PES, Wiedźmin itp. a wiadomo: recenzje takich gier są w każdym piśmie o grach! Czemu Wy się tak podniecacie recenzjami?

Patrzcie np. na Cover DVD!

tak jak napisal już pafflick, wiele osob (wlacznie ze mna) kupuje ONLY CDA :twisted: i dla takich osob nie ma już takiego szmacianego pisma jak Click albo innych gazet o grach :twisted: 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pełnych wersji można powiedzieć, że poziom tych produkcji jest przynajmniej solidny. A jeśli chodzi o zawartość, już się nie mogę doczekać aż zabiorę się za czytanie. Z pewnośćią recę Wiedzmina przeczytam obstawiając, że ocena nie będzie niższa niż 8/10. Inne recenzje też prezentują się świetnie. A najbardziej będzie mnie kręcić ta naklejka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo bedzie za trzy i pol godz... O 14

na dowod www.crysisdemo.com

słuchaj sie takich stronek to daleko zajdziesz.. demo było dostepne w sieci dzien lub dwa wczesniej. tez bym Ci wkleił dowód z innego forum na ktorym wlepiłem link do dema na dwa dni przed 'tą twoją godziną 14' ale pewnie mnie zbanują za reklame innego portalu społecznościowego :P

i za pisanie offtop teraz ;)

wiec teraz na temat :]

do czytania w tym miesiącu naprawdę sporo. gooood.

z pełniaków - Xpand X. da radę myślę, w poprzednika zagrywałem się mocno, chociaż po nowym Colinie co to go niedawno zaliczyłem, pewnie będę kręcił nosem .. ;)

kurde dobra.. ide do kiosku :P

świniaki, nikt jeszcze tu nie napisał ile Wiedzmak dostał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja numerek dorwalem w lapki i jestem oszolomiony !!! 8 :!: stronicowa recenzja :!: :!: Wiedzmaka :!: :!: :!: oraz rowiez 8 :!: stronicowy :!: :!: temat numeru :!: :!: :!: o space siegu :oops: :shock:

bez dwoch zdan - chocby mi odcieli wszystko co mam, chocby mi wydlubali oczy, ja i tak bede twierdzil, ze ten numer CDA jest najlepszym numerem tego roku i jednym z najlepszych w historii :!: :!: :!:

EDIT

tylko tak trzymac, chlopaki :!: :!: :!:

jestem tylko troche wkurzony ze nie ma recki HG: London ale zawartosc tego numerka jest po prostu fantastyczna 8)

a jak zobacze numer swiateczny czyli ten za miesiac, gdzie ma byc jeszcze lepiej to chyba popelnie samobojstwo ze szczescia :)8) :oops:

PS jesli chodzi o zmiany w gamewalker to jest SUPER :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...