Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 11/07 zawartość

Polecane posty

Czasopismo: wkońcu recenzje Pro 2008 i FIFY 08. Ja mam pytanie: recenzja jest na podstawie pełniej wersji czy dema?

Nie pisze sie recenzji na podstawie dema.

Bo pełna nie wyszła polska

A Ty myslisz, ze my sobie gry do recenzji kupujemy w sklepach? Dostajemy je przed premiera od producentow/dystrybutorow. Jakbysmy mieli czekac na premiere polska, to bysmy mieli wszystkie recenzje nie na czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że jest recka wiedźmina i quake wars (chociażmam przeczucie, że z et będzie tak jak z battlefieldem 2 - czyli troche pograją i dadzą sobie spokój. Przynajmniej mnie demo specjalnie nie zachwyciło. Inna sprawa, że mam słabego kompa i na każdym serwie miałem ping +/- 3000 :/ ). Ciesze sie tez z materiału o crysisie. Szkoda, że nie ma nic o nowym nfs-ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Command and Conquer: Gniew Kane’a

Space Siege

TimeShift

Crysis

Kane & Lynch

Wiedźmin

The Orange Box

Pro Evolution Soccer 2008

ET: Quake Wars

Stranglehold

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy

Company of Heroes: Opposing Fronts

BioShock PL

TMNT Wojownicze Żółwie Ninja PL

>>>Prawdopodobnie najlepszy tekstowo numer w tym roku (IMO oczywiście :) )

##### PEŁNE WERSJE

>>>Zestaw przyzwoity ale nic z mojej listy życzeń

##### DEMA

>>>Tu czekam na dema Starnglehold, Airborna, TimeShifta, PGATour8 i Hellgate London

Ciekawe jak ty bys wypadl majac takie COS tuz za plecami

>>>To po co bierze maskotkę na spacer jak nie lubi. Z uwagi na doskonałą zawartość tekstową komentarz dotyczący okładki tym razem sobie daruję.

Poza tym uważam, że należy wywalić Konfiguratora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto moj "osobisty" przeglad numeru:

PELNIAKI

scriptians - zapowiada sie niezle

pariah - gralem i musze powiedziec ze grafa troche stara ale grywalnosc 8 oczek

blitzkrieg horyzont w ogniu - nie nawidzie blitzkriega :!: ta grafika :x

xpand rally xtreme - jezeli jest tak wciagajaca jak podstawka to beedzie super

GAZETA

najbardziej smakowite sa bety i recka wiedzmina, pozatym stranglehold, ET quake wars i cala reszta........z czego mam juz pesa 2008, fife 08 i strangleholda 8)8)8)

WERDYKT

jak dla mnie - najlepszy numer roku :twisted: serio :!: :!: :!: 10+/10

no i zapomnialbym o najwazniejszym............................

Drogi Smugglerze, czy pelniaki z tego numeru to te pelniaki roku, czy to dopiero za miecha czeka nas bomba jadrowa :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam Smuggler pisał że "HIT będzie za miesiąc" :P

Jak dla mnie numer dobry.

Nie ze względu na pełniaki, bo XRX długo raczej nie pogra [tak jak w podstawkę] Pariaha może i przejdę [FPS :)] a już na pewno nie będę grał w RTS-A :)

Bardzo interesują mnie za to teksty :D

Zwłaszcza recenzje Wiedźmina i The Orange Box [które już z resztą mam:)]

Ogólnie jak dla mnie numer zapowiada się na 8/10 :)

Ale pożyjemy zobaczymy ... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie zawiodlem...

Czemu nie ma recenzji Call of Duty 4: modern warfare?

Kiedy przestaniecie zadawac te glupie pytania, dlaczego jakas gra sie nie zalapala? Przeciez to jest oczywiste, ze skoro nie ma recenzji duzej gry, to znaczy, ze nie dostalismy jej na czas, a nie ze robimy wam na zlosc czy nie chcialo nam sie recenzowac.

PS. Na ile oceniasz orange Box? Nie wiem co kupic ..czy Crysis czy ET:quake wars czy moze Orange box...

To nie jest miejsce na takie porady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pytanie w dobrym temacie. Trochę wazeliniarstwa do CormaCa.

Dostałeś jakąś grę do recenzji? Bo może od niej chciałbym zacząc ich czytanie.

Co do okładki.

Geralt z Rivii nie jest top modelem, on nie ma wyglądać ładnie. On jest wiedźminem, a z tego co wiem, to mało kto wykonujący ten zawód ładnie wychodzi na okładkach miesięczników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

##### PEŁNE WERSJE

Pariah

Heh, jakieś 3 dni temu (gdy nie wiedziałem, że to pełniak w najbliższym CD-A) obracałem w jakimś sklepie pudełko z tą grą. Chciałem sobie kupić (demko było OK), kosztowało "toto" prawie 50 zł ;) Dobrze, że sie wstrzymałem.
Plan lekcji z Klarą
Tja, komuś się to jeszcze przyda :P?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, numer zapowiada się standardowo dobrze. Będzie kilka ciekawych recenzji, pewnie zwłaszcza ta Wiedźmina (mam nadzieję, że nie daliście 10/10, ale obstawiam, że co najmniej 9+ ...). Co do pełniaków - XR Xtreme to chyba nienajgorszy tytuł, Pariah to dość sympatyczny fps, Blitzkriega nie lubię, a ta ostatnia gra nie dla mnie. ;] Numer tradycyjnie zakupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już parę person przede mną to powiedziało, ale jako, że się z tym zgadzam, to to powtórzę. Najlepszy tegoroczny numer :!: (do tej pory oczywiście). Tekstowo jest znakomicie, tyle mocnych tytułów już dawno u was nie widziałem. Gdyby udało się wam jeszcze jakiegoś bardzo dobrego pełniaka rzucić, to byłby to jeden z najlepszych numerów wszechczasów. :] No ale, na pełniaki nie będę narzekał, bo nawet jak jest jakiś dobry, to rzadko w nie gram (najczęściej brak czasu). Tak więc, w piątek będę musiał jakoś się na CDA zaczaić, bo u mnie do osady nie sprowadzają. :?

@Szafa

W 10 wątpię, ale mocna 9, lub nawet z + nie będzie chyba zaskoczeniem. ;)

@Smuggler

Mam nadzieje, że nie wziąłeś przykładu z naszych polityków i że ten hitowy pełniak za miesiąc to nie kiełbasa wyborcza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi udzielil CormaC kilka postow wyzej.

A co do numeru - zapowiada sie ciekawie, osobiscie mam nadzieje,ze utrzymana zostanie tendencja z 3 ostatnich wydan CDA lepszego dzialania plyt. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale z wczesniejszymi mialem odrobine problemow (bardzo dlugi odczyt, nie pomogla aktualizacja firmware'u) a teraz jest ok. Mam nadzieje,ze tak juz bedzie.

Jeszcze co do Wiedzmina - pojawi sie jakies demo? Dobrze byloby przed zakupem sprawdzic czy ruszy na nie za nowym kompie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...