Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

Pytania do 9kier

Polecane posty

Mam kilka pytań do Pani Redaktor

1. Lubisz przygodówki i to takie z dzieciństwa. Także mam takich kilka, czy kojarzysz bądź grałaś w którąś z nich: Ronja córka zbójnika / Gilbert Goodmate w obronie fungorii / Złoto i chwała Droga do Eldorado

2. Czy ze względu na swój charakter i zamiłowania chciałabyś urodzić się mężczyzną?

3. Czy zauważyłaś w redakcji osoby nieśmiałe i ciche czy jednak wszyscy są dość głośni, towarzyscy i trzymający się w kupie?

4. Co sądzisz o Qn'iku

5. Co sądzisz o grach RPG - Gothic 1 , Gothic 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kojarzysz bądź grałaś w którąś z nich: Ronja córka zbójnika / Gilbert Goodmate w obronie fungorii / Złoto i chwała Droga do Eldorado

W pierwszą i drugą grałam (w życiu bym o tym nie pamiętała, gdybyś mi nie przypomniał smile_prosty.gif), trzecia nic mi nie mówi.

Czy ze względu na swój charakter i zamiłowania chciałabyś urodzić się mężczyzną?

Co?! Nigdy.

Czy zauważyłaś w redakcji osoby nieśmiałe i ciche czy jednak wszyscy są dość głośni, towarzyscy i trzymający się w kupie?

Zauważyłam. smile_prosty.gif Ale nawet takie osoby 'trzymają się w kupie'.

Co sądzisz o grach RPG - Gothic 1 , Gothic 2

Grałam tylko w jedynkę i to krótko. Nie leży mi kompletnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzecia nic mi nie mówi

Szkoda bo trzecia jak dla mnie najciekawsza i najfajniejsza.

1. Co sądzisz o zrobieniu swojego FAQ pytań i odpowiedzi w tym wątku. Przynajmniej dużo osób by się powstrzymało od tych samych pytań.

2. Czy oglądasz bądź znasz osoby z polskiej sceny youtube jak np. RockAlone2k, Rojo, Shogun1978, NiekrytyKrytyk, Klocuch12? Jakie masz zdanie na ich temat?

3, Czy pokażesz nam jak wyglądasz czy jednak nie będziesz tego robić tak jak Smuggler?

4. Pamiętam, że kiedyś był w CDA artykuł: Z shoutganem i w spódnicy, ty go napisałaś? Pamiętasz ten artykuł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o zrobieniu swojego FAQ pytań i odpowiedzi w tym wątku. Przynajmniej dużo osób by się powstrzymało od tych samych pytań.

Póki co to tylko kilka stron tematu. Pomyślę o tym za pół roku.

Czy oglądasz bądź znasz osoby z polskiej sceny youtube jak np. RockAlone2k, Rojo, Shogun1978, NiekrytyKrytyk, Klocuch12?

Wiem, że istnieją, ale nie śledzę.

Czy pokażesz nam jak wyglądasz czy jednak nie będziesz tego robić tak jak Smuggler?

Ktoś już się dokopał do mojego facebooka, więc chyba nie jest to niewykonalne wink_prosty.gif Nie zamierzam ukrywać swojej tożsamości ani wizerunku, jeśli o to pytasz, ale nie zamierzam też nim rzucać na prawo i lewo. Prędzejczy później pewnie się Wam pokażę.

Pamiętam, że kiedyś był w CDA artykuł: Z shoutganem i w spódnicy, ty go napisałaś? Pamiętasz ten artykuł?

Czytałam wszystkie artykuły z tej serii. Nie są mojego autorstwa, jestem w redakcji dopiero od kilku miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twoja obecność w redakcji doprowadziła do zdjęcia słynnego, "seksistowskiego"* plakatu przedstawiającego Dodę?

_________________________________________

*No przynajmniej zdaniem feministek takie plakaty są seksitowskie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twoja obecność w redakcji doprowadziła do zdjęcia słynnego, "seksistowskiego"* plakatu przedstawiającego Dodę?

Sugerujesz, że teraz ja powinnam się tam znaleźć? ;) Chyba jednak wolę, żeby wisiała tam Doda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z kim w redakcji CDA masz najlepszy kontakt i się najlepiej dogadujesz?

2. Masz chłopaka albo męża?

3. Czy łamigłówki i zagadki w grach przygodowych przechodzisz sama czy jednak skorzystałaś z poradnika gdy gdzieś utknęłaś?

4. Czy codziennie w redakcji jest dostawa pizzy?

5. Jak u ciebie z nałogami typu alkohol, papierosy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim w redakcji CDA masz najlepszy kontakt i się najlepiej dogadujesz?

Z enkim. Co nie zmienia faktu, że uwielbiam całą ekipę.

Masz chłopaka albo męża?

O ślubie zacznę myśleć po trzydziestce, więc nie próbuj mi się oświadczać wink_prosty.gif

Czy łamigłówki i zagadki w grach przygodowych przechodzisz sama czy jednak skorzystałaś z poradnika gdy gdzieś utknęłaś?

Jestem absolutnie antyporadnikowa. Ale raz czy dwa zdarzyło mi się utknąć na amen i po kilku dniach męczarni skorzystałam z solucji.

Czy codziennie w redakcji jest dostawa pizzy?

Nie.

Jak u ciebie z nałogami typu alkohol, papierosy?

Nie jestem uzależniona od żadnej substancji.

Posiadasz jakieś tytuły RPG godne polecenia na te listopadowo-grudniowe zimne wieczory?

Na długie zimowe wieczory polecam prawdziwe RPG-i z kartami postaci i kostkami smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem okrutna, tylko leniwa i wredna.

Dlaczego?

Bo lubię, bo mogę, bo chcę. Ty też jesteś leniwy do tego stopnia, że nie chce Ci się poświęcić 3 minut, aby przejrzeć wcześniejsze strony. Więc nie licz na to, że ja poświęcę je na odpowiedź na Twoje pytanie :)

Masz w awatarze Garfielda i o to pytasz? jezyk2.GIF

Touche!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...