Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

Pytania do 9kier

Polecane posty

Robimy za obstawe.

Ale gosc ma racje - to watek konkretnej osoby, wiec jesli idzie o mnie to zamykam paszcze.

No i patrz - póki co dotrzymuje słowa. Teraz robi tylko za moderatora smile_prosty.gif

Co mi absolutnie nie przeszkadza (wręcz przeciwnie), podobnie jak nie przeszkadzały mi jego wypowiedzi w tym temacie.

Jaki z czołowych polskich, rockowych zespołów lat '80 jest ci najbliższy? Lady Pank, Lombard, Republika, Perfect, Maanam, albo jeszcze inny?

Nie słucham polskiego rocka.

I co sądzisz na temat żywności modyfikowanej genetycznie?

Nie jestem ani zwolenniczką, ani przeciwniczką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Ci spamuję tyle, że... no, właśnie - choć może zabrzmieć to ironicznie/śmiesznie, bo przecież sam teraz zadaję pytanie - ale jak reagujesz na takie zainteresowanie twoją osobą? Jeśli mogę tak powiedzieć oczywiście ;)

A, sorry, jeśli już było, ale inna kwestia - oglądasz może jakieś seriale? Jeśli tak to jakie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz silną wolę? Umiesz sobie odmawiać?

Umiem, ale po co? ;)

jak reagujesz na takie zainteresowanie twoją osobą?

Zaczynam rozumieć, dlaczego niektórzy zawiesili swoje tematy na forum ;)

A, sorry, jeśli już było, ale inna kwestia - oglądasz może jakieś seriale? Jeśli tak to jakie? smile_prosty.gif

Było, przeszukaj temat :) Są tam seriale, które oglądałam w ciągu, powiedzmy, ostatnich 2 lat. Ale z reguły nie mam na nie czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy uważasz Wrocław za najładniejsze miasto polskie?

2. Masz jakieś zwierzątko domowe? Jak nie to jakie byś chciała mieć bądź masz w planach?

3. Twoje marzenie? Twój cel jaki chcesz osiągnąć w życiu?

4. Twoja cecha charakteru która według ciebie jest najbardziej wyjątkowa?

5. Oglądałaś może: ,, Egzorcyzmy Emily Rose ,, ? Czy według ciebie był straszny?

6. Będziesz oglądać Mikołajkowy Blok Reklamowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy uważasz Wrocław za najładniejsze miasto polskie?

Nie widziałam wszystkich miast w Polsce.

2. Masz jakieś zwierzątko domowe?

Mam.

3. Twoje marzenie? Twój cel jaki chcesz osiągnąć w życiu?

Wiele, ale nie mam ochoty się nimi dzielić.

4. Twoja cecha charakteru która według ciebie jest najbardziej wyjątkowa?

Wydaje mi się, że naiwny optymizm, ale nie mnie to oceniać, za parę lat zapytaj kogoś z redakcji.

5. Oglądałaś może: ,, Egzorcyzmy Emily Rose ,, ? Czy według ciebie był straszny?

Tak, i Emily Rose, i Dorothy Mills. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz bałam się na horrorze.

6. Będziesz oglądać Mikołajkowy Blok Reklamowy?

Nie oglądam telewizji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie zwierzątko domowe posiadasz? Czy to spokojny czy hałaśliwy zwierzak?

2. W jakim wieku planujesz mieć dzieci?

Czy Ty naprawdę chcesz dostać urlop? Nie rozumiesz jak sie do ciebie po ludzku mowi? Albo moze uwazasz, ze grzebanie w czyims PRYWATNYM zyciu jest w porzadku? Nie widzisz subtelnej granicy pomiedzy zwykla ciekawoscia a wp... sie w cudze jak najbardziej prywatne/intymne sprawy? Bo jesli nie to ja cie szybko naucze. Zebys potem nie narzekal, ze nie ostrzegalem. [smg]

3. Jakie miejsca we Wrocławiu lubisz odwiedzać i dlaczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dorothy Mills" ma niewiele wspólnego z horrorem. Dodatkowo, dzięki finezji polskiego dystrybutora, ludzie oczekiwali po nim egzorcyzmów. Uwielbiam to nasze żonglowanie tytułami.

Pytanko co do nagród filmowych: czy przywiązujesz jakąkolwiek wagę do tych większych, w rodzaju Oscarów? Czy stoisz po drugiej stronie barykady - uważasz, że bardziej istotne są te rozdawane przez koła krytyków? A może ignorujesz wszystkie statuetki i gwiazdki przy tytułach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie zwierzątko domowe posiadasz? Czy to spokojny czy hałaśliwy zwierzak?

Kapryśnego kota.

2. W jakim wieku planujesz mieć dzieci?

Czy Ty naprawdę chcesz dostać urlop?

3. Jakie miejsca we Wrocławiu lubisz odwiedzać i dlaczego?

Ładne. Najbardziej moje własne łóżko.

"Dorothy Mills" ma niewiele wspólnego z horrorem. Dodatkowo, dzięki finezji polskiego dystrybutora, ludzie oczekiwali po nim egzorcyzmów. Uwielbiam to nasze żonglowanie tytułami.

Prawda. Rzuciłam tytuł prewencyjnie.

Pytanko co do nagród filmowych: czy przywiązujesz jakąkolwiek wagę do tych większych, w rodzaju Oscarów? Czy stoisz po drugiej stronie barykady - uważasz, że bardziej istotne są te rozdawane przez koła krytyków? A może ignorujesz wszystkie statuetki i gwiazdki przy tytułach?

Ignoruję, często nawet nie orientuję się, kto co dostał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ciebie, czy jest jakaś gra na którą czekasz w 2013 roku? Grałaś może w The Walking Dead? Czy to kolejna produkcja na liście do zagrania? smile_prosty.gif

Kupiłam sobie dzisiaj, więc mam nadzieję, że wkrótce odkopię się z dedlajnów i znajdę chociaż jeden wieczór :) Inna sprawa, że to pytanie już było, ale wtedy jeszcze nie miałam Walking Deada, więc wybaczam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się Smuggler tak nie denerwuj, ja tu tylko zadaje pytania, a o to czy chce mieć dzieci nie jest jakimś strasznie prywatnym pytaniem więc sądzę, że w tym momencie to ty przesadzasz i robisz z igły widły.

Pierwsza zasada - nie dyskutuj z moderatorem, szczegolnie jesli dajcie ci jednoznacznie do zrozumienia, ze mu sie nie podoba twe zachowanie. [smg]

Proszę także cię abyś mi nie groził, ponieważ sobie tego nie życzę, jestem człowiekiem tak samo jak ty i także mi się należy szacunek i zrozumienie.

Nie grozilem a ostrzegalem/uprzedzalem. Na szacunek zas nalezy zasluzyc. {smg]

Na to czy jest to prywatne pytanie powinna ona sama zdecydować, twoja pomoc jest zbędna, ponieważ podejmujesz decyzje za nią, dlaczego? Bo jest kobietą?

Bo jestem moderatorem i dbam o to, by dyskusja (w tym pytania) trzymaly jakis standard. Zreszta nawe 9kier wyraznie dala ci do zrozumienia, ze sobie takich pytan nie zyczy, wiec po co ta mowa.

Wiem także, że wpychanie się w jej wątek to nie jest jedyna akcja na jaką sobie pozwalacie, było także rozgadywanie, że jest wegetanką i pewnie inne sytuacje które nie powinny mieć miejsca, tak jakby nie mogła w spokoju popracować.

Guzik mnie interesuje co ty wiesz i co ty w tym temacie sadzisz. Wyrazilem sie jasno? Nie wtykaj nosa w cudze sprawy, bo ci go przytrzasna. Nie kloc sie z moderatorem i nie baw w moraliste.

Nie wiem jaki macie cel w robieniu takich głupich akcji, ale pozwólcie jej na nieco prywatności i spokoju bo jest pracownikiem który myśli poważnie o pracy a wy waszymi głupimi żartami w tym jej przeszkadzacie.

Nie wiem czy jestes teraz mistrzem sarkazmu, czy tez mistrzem hipokryzji, ale obstawiam to drugie.

Ten post nie ma na celu nikogo obrazić ani wszcząć kłótnie więc proszę abyś mi nie odpisywał a jeżeli masz coś do dodania to proszę o wiadomość w prywatnym komunikatorze.

Jak jesteś taki mądry, to naucz się czytać regulamin. 7 dni wolnego i moderacja postów za złamanie pkt. 7. - Pzkw

I{smg] Moze jeszcze frytki do tego? Ode mnie masz dodatkowe 7 dni urlopu za caloksztalt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się Smuggler tak nie denerwuj, ja tu tylko zadaje pytania, a o to czy chce mieć dzieci nie jest jakimś strasznie prywatnym pytaniem

Podejdź do 100 kobiet na ulicy i zapytaj, ciekawe, ile Ci odpowie. Zapytaj koleżanek z pracy/ze szkoły. Nie zamierzam tłumaczyć Ci rzeczy oczywistych.

także mi się należy szacunek i zrozumienie.

Najpierw szanuj innych ludzi. Dwukrotnie zwróciłam Ci uwagę, że nie życzę sobie pytań tego typu.

podejmujesz decyzje za nią, dlaczego? Bo jest kobietą?

Proszę, nie próbuj wmawiać komuś seksizmu po tym, jak sam rzuciłeś pytaniem, kiedy planuję mieć dzieci (zwracam uwagę: nie, czy planuję, ale kiedy).

Nie wiem jaki macie cel w robieniu takich głupich akcji, ale pozwólcie jej na nieco prywatności i spokoju bo jest pracownikiem który myśli poważnie o pracy a wy waszymi głupimi żartami w tym jej przeszkadzacie.

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślę, że gdybym byla facetem, nikogo nie interesowałby ten temat ;) co do drugiej części pytania, nie oceniam. Głównie dlatego, że społeczność graczy to zbiór złożony z bardzo rozmaitych elementów, a przez to nieokreślony. No i generalizowanie jest ogólnie słabe ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szkoda ze nie zdradzisz swojego nicka na steamie- chętnie bym z toba pogral w borderlands 2, kiedys sie umówiłem z gregiem, ale mamy problem starego małżeństwa- on nie może kiedy mi sie chce, a ja nie moge kiedy mu się chce. Choć z kobieta pewnie byłoby mi się jeszcze ciezej dogadać ( zaraz za nawiązanie do twojej płci dostanę czerwony. komentarz Smuglera, jakby się wstydził posiadania w redakcji posiadaczki odmiennej plci...). Żeby nie bylo ze nie zadałem pytania- jaka postacią grasz, który masz level (w BL2) ?

2. Co sądzisz o polskiej scenie indie skupionej wokol strony www.warsztat.gd ? jesli nie gralas i znajdziesz czas spróbuj obczaic wersję beta gry Trip bedacej połączeniem przygodówki, platformowki i survival-horroru. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jaką książkę lub film ostatnio kupiłaś?

Ciężkie pytanie, większość książek dostaję od wydawnictw do recenzji. Sporo też korzystam z bibliotek. Podejrzewam, że było to coś związanego z rozwojem osobistym lub NLP, ale nie podam Ci ani konkretnego tytułu, ani kiedy to było.

Czytam natomiast regularnie, kilka książek różnego typu miesięcznie. Parę dni temu skończyłam Habibi, teraz czytam Czego nie słyszał Arne Hilmen, a następny w kolejce czeka Atlas Chmur.

Na filmy z kolei chodzę do kina, choć nie byłam już dobrych kilka tygodni.

2. Jakimi stylami pływasz najczęściej i który najbardziej lubisz?

Chyba pieskiem i na plecach :) Pływam tylko dla przyjemności.

Lubisz może, czasem, po ciężkim dniu, włączyć jakiegoś slashera/hack'n'slasha i chwilę "odmóżdżyć" się, ciągle nawalając w różne zombie, demony, kościotrupy i ogólnie robić krwawą jatkę biggrin_prosty.gif

Mam tylko jedną grę, po którą sięgam, kiedy potrzebuję się odmóżdżyć, i jest to The Binding of Isaac ;)

Wolisz grać w dzień czy w nocy?

W nocy, ale niestety nie mam już czasu (ani siły :)) zawalać nocek.

Co sądzisz na temat Niekrytego Krytyka?

Nie sądzę.

1. Szkoda ze nie zdradzisz swojego nicka na steamie- chętnie bym z toba pogral w borderlands 2

Akurat do Borderlands 2 mam już ekipę, co prawda jednoosobową (nie licząc mnie), ale wystarczającą.

( zaraz za nawiązanie do twojej płci dostanę czerwony. komentarz Smuglera, jakby się wstydził posiadania w redakcji posiadaczki odmiennej plci...).

Nie chodzi o nawiązania do mojej płci, a już na pewno nie o to, że Smuggler wstydzi się tego, że w redakcji jest kobieta (w ogóle co to za słowo 'posiadanie'?! Nie mówiąc już o posiadaniu posiadaczki). Raczej wstydzi się tego, co ludzie wyprawiają na forum ;)

Żeby nie bylo ze nie zadałem pytania- jaka postacią grasz, który masz level (w BL2) ?

Oczywiście syreną. Chociaż zastanawiałam się też nad assassinem, bo lubię snajperzyć. A który mam level, nie powiem, bo już nie grałam ze 3 tygodnie i zwyczajnie nie pamiętam.

2. Co sądzisz o polskiej scenie indie skupionej wokol strony www.warsztat.gd ? jesli nie gralas i znajdziesz czas spróbuj obczaic wersję beta gry Trip bedacej połączeniem przygodówki, platformowki i survival-horroru. Polecam.

Słyszałam o niej... różne rzeczy. O Tripie w sensie. Plus stara śpiewka: jeśli kiedyś wygrzebię się z dedlajnów i przejdę wszystkie gry, które czekają w kolejce... Obawiam się jednak, że nie stanie się to tak prędko. Nie mówiąc o tym, że survival horrory mnie nie jarają jakoś specjalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wstydzi się tego, co ludzie wyprawiają na forum wink_prosty.gif

I ja mu się, w sumie, nie dziwię. Niektórymi pytaniami sam jestem zniesmaczony wink_prosty.gif Dziwne, że Ci sami ludzie jakoś nie pytają o to, kiedy Smg ma zamiar zrobić sobie jakieś urologiczne badania, czy coś w tym stylu.

Moje pytanko - co sądzisz o That Guy With The Glassess (znany głównie z Nostalgia Critic i Bum Reviews)? I o jego Teamie, jako całości, czy też osobnych twórcach video (Linkara, Phelous, Sad Panda, Obscurous Lupa i inni)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć - na wstępie - kurczę, pojawiła się (ta wyczekiwana chyba od miliarda lat członkini, poniekąd, redakcji na forum) dama i się rzucili jak Reksio na szynkę bądź studenci inżynierii na pierwszą napotkaną. A potem wychodzą kretynizmy, nadchodzi Smugg i dzieje się "czerwona" zagłada. A mi, pobocznemu obserwatorowi, zostaje przystawić dłoń do czoła w charakterystycznym geście...

Mniejsza.

Czy jest wgl jakiś horror, który Cię ruszył?

Bawiłaś się kiedyś w karcianki bądź ogólnie RPG'i?

Kojarzysz może taką serię, jak "Martwe Zło", a szczególnie genialną "Armię Ciemności"?

I jakiego masz zwierzaka w domu, bo ponoć masz, nie wiem, kot, psiak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanko - co sądzisz o That Guy With The Glassess (znany głównie z Nostalgia Critic i Bum Reviews)? I o jego Teamie, jako całości, czy też osobnych twórcach video (Linkara, Phelous, Sad Panda, Obscurous Lupa i inni)?

Nie sądzę (czytaj: nie znam na tyle, aby się wypowiadać). Na szczęście nie muszę mieć zdania na każdy temat ;)

Czy jest wgl jakiś horror, który Cię ruszył?

Kiedyś, gdy miałam 4 lata, na pewno jakiś.

Bawiłaś się kiedyś w karcianki bądź ogólnie RPG'i?

Jeśli chodzi o karcianki, grałam dłużej tylko w Warhammera Inwazję, Magica nie tykam z zasady. W RPG-i nie tylko się bawiłam, co bawię się nadal, choć już raczej rzadko z uwagi na brak czasu. Zdarzało mi się też prowadzić.

Kojarzysz może taką serię, jak "Martwe Zło", a szczególnie genialną "Armię Ciemności"?

Kojarzę, ale nie oglądałam.

I jakiego masz zwierzaka w domu, bo ponoć masz, nie wiem, kot, psiak?

Nawet nie musisz daleko szukać, to pytanie było NA TEJ STRONIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...