Jump to content

Petersburg

Forumowicze
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Petersburg

 • Rank
  Goblin
 • Birthday April 21

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

1,030 profile views
 1. kojarzy mi się z openingiem ao no exorcist, dawno nie słuchałem takiej muzyki a to mi wpadło w ucho, 7/10
 2. rzadko kiedy na moim sprzęcie, tym i poprzednim mógłbym pograć w jakieś gry na wysokich detalach więc od paru lat jestem przyzwyczajony do niskich detali, stawiam płynność i grywalność na pierwszym miejscu :v
 3. Petersburg

  Cycki

  /r/gonewild <3
 4. cóż to za kraina rozpusty
 5. to że od Białorusi capi korupcją wiadomo od dawna, ale dziwi mnie twoje zdanie o Niemcach. Zważając na to, co zrobili podczas wojen (nie gloryfikuje ich, nienawidze ich tak samo jak rusków, ale mimo wszystko w tej sprawie trzeba być obiektywnym) oni SĄ potęgą gospodarczą i definitywnie niektóre państwa powinny z nich brać przykład prawidłowego rozwoju. Mi chodzi tylko o typowe niemieckie dążenie do dominacji paneuropejskiej. Reszta krajów członkowskich ma się podporządkować interesowi Niemiec. Banki Niemieckie wtopiły miliardy w obligacjach południa? To cała strefa euro ma pokryć ich straty. Niemcy i firmy działające w Niemczech ukrywają dochody w rajach podatkowych? To nakażemy Szwajcarom wydać dane klientów i skonfiskujemy depozyty na Cyprze. Polskie towary są bardziej konkurencyjne? To dołożymy im podatek klimatyczny, którego my płacić nie będziemy bo w ciągu 40 lat wybudowaliśmy sobie dużo bezemisyjnych elektrowni itd. itp. Metody nieco się zmieniły ale cel ciągle ten sam. To mi się nie podoba.
 6. ...Anal Wake. Otóż to, za symbolicznego dolara (ale jednak warto wpłacić więcej, cele charytatywne chociaż to każdy wie) dostajemy podstawke świetnej gierki + DLC American Nightmare z soundtrackiem. Wszystko wiadomka na steama, ale jeśli wpłacimy mniej niż 1$ dostaniemy jedynie wersje DRM do pobrania ze strony HB. Wszystkie te dobra znajdziemy pod linkiem http://www.humblebundle.com/weekly , a ja się zawijam bo nie mam o czym dzisiaj pisać, może na dniach coś jeszcze skrobne, ale nic nie obiecuje. Do następnego.
 7. ...i sobie jest, i przez to, że sobie jest zachciało mi się coś napisać. Tylko co ja moge o nim napisać. - Osobiście wrażenia marne. Może zacznę od fizycznego wyglądu, tutaj Microsoft (zawsze jak to czytam/piszę/wspominam to mam głupie skojarzenia zboczuszek ze mnie) mnie zaskoczył bo wygląda na solidny kawał Kloca. X-Kloca. I w sumie prócz tego to podoba mi się w nim pad. I to tyle czym się jaram. Przejdźmy do konkretów. Takiego wała, żadnych konkretnych konkretów, ffs się pytam to jest konsola do grania czy urządzenie społecznomedialnotelewizyjnogrająceinternetowesratatatata. ALE PETERS BĘDZIESZ MÓGŁ ODEBRAĆ POŁĄCZENIE PRZEZ TO COŚ. - I C**J MAM SWOJĄ NEO V. ALE PETERS BĘDĄ INTERNETY OMGGGGGGGGGGGGGGGG. - I C**J MAM SWOJĄ NEO V. ALE PETERS FFS CALL OF DUTY GHOSTS - I C**J MAM SWO... ŻE CO ŻE COD ŻE TEN PAD HALO MAMO JA TO CHCE. no i najważniejsze GDZIE BYŁO TAKIE WOW JAK MIAŁEM NA INNYCH KONFERENCJACH MICROSOFTU (znowu skojarzenie hihi). srsly. ogólnie w wojnie PS vs. Xbox byłem raczej za stroną xboxów, ale teraz mam cholerne przeczucie, że przez kilka następnych lat ta wojna nie będzie mieć sensu (cześć sony cześć e3 papa małysprzęcie papa iksklocku ale pada mi zostaw). no i tak zamiast się uczyć to popisałem coś tutaj, w sumie chyba do tego wróce, może ktoś mnie pamięta. A WIĘC JAK TO BYWAŁO W STARYCH WPISACH. co u was? jak wrażenia po TYM NIESAMOWICIE EMOCJONUJĄCYM SHOW MICROSOFTU(hihi) ? do następnego! ps. dajcie wakacje .
 8. Jakość dźwięku samych słuchawek JEST dobra. Nie wiem, może nigdy nie mieliście ich na uszach, jak na te cene dźwięk jest dobry, nawet przy średniej karcie dźwiękowej.
×
×
 • Create New...