Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

Pytania do 9kier

Polecane posty

Czyli jesteś tak pi razy drzwi ruda tongue_prosty.gifcat1.png Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego rude kobiety są uważane przez wielu, wielu, bardzo wielu mężczyzn (przeze mnie też) za najatrakcyjniejsze kobiety - blondynki się już "przejadły"?

Piszesz, że ogrywasz The Book of Unwritten Tales i związane z tą produkcją mam małe pytanko. Będzie można spodziewać się Twojej recenzji w najbliższym lub noworocznym numerze tejże produkcji? I zbiegiem okoliczności od jakiegoś miesiąca mam tę grę w swojej kolekcji prosto od wydawcy, jeszcze nówka zafoliowana i czy z czystym sumieniem mogłabyś ją polecić komuś, kto raczej przekłada RPG nad przygodówki, ale zasmakował w serii Black Mirror czy nowym Sherlocku Holmesie? (Choć w sumie klimat jest nieco inny w tych grach)

Jaki masz stosunek do tego całego końca świata, który ma nastąpić za nieco ponad miesiąc?

Pozdrawiam serdecznie smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego rude kobiety są uważane przez wielu, wielu, bardzo wielu mężczyzn (przeze mnie też) za najatrakcyjniejsze kobiety - blondynki się już "przejadły"?

Może chodzi o to, że rudy kolor włosów jest rzadszy? Na mojej prywatnej liście i tak królują ostre czerwienie.

Piszesz, że ogrywasz The Book of Unwritten Tales i związane z tą produkcją mam małe pytanko. Będzie można spodziewać się Twojej recenzji w najbliższym lub noworocznym numerze tejże produkcji?

Nie planuję, zwłaszcza że jeszcze nie zdążyłam jej naprawdę ograć. Jeśli będę się bardzo nudzić, może napiszę i wrzucę jakąś za kilka tygodni na stronę CD-Action.

czy z czystym sumieniem mogłabyś ją polecić komuś, kto raczej przekłada RPG nad przygodówki, ale zasmakował w serii Black Mirror czy nowym Sherlocku Holmesie?

Do Sherlocka nie miałam jeszcze czasu usiąść, niemniej jak sam zauważyłeś, są to kompletnie różne klimaty. The Book of Unwritten Tales to przygodówka, która obśmiewa Dungeons & Dragons (oraz szeroko pojęte fantasy i fantastykę, och, jak cudnie śmieją się z papierowych RPGów i przygodówek), kinematografię i heroizm, lekka, prosta i przyjemna, z mnóstwem ślicznych, dopracowanych lokacji i ciekawych postaci. Jeśli taka konwencja Ci odpowiada, być może podobnie jak ja uznasz grę za jedną z najlepszych produkcji przygodowych, jakie kiedykolwiek powstały. A nawet jeśli nie, warto przynajmniej się z nią zapoznać.

Jaki masz stosunek do tego całego końca świata, który ma nastąpić za nieco ponad miesiąc?

Myślę, że nie będzie tak łatwo i będzie trzeba jednak wypełniać tegoroczne PIT-y.

Czy zamierzasz pisać również recenzje, czy wolisz ograniczać się do (nomen omen, świetnych) zapowiedzi i publicystyki oraz opisywania dem i friwarów?

Okaże się wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakie masz plany na przyszłość? Zamierzasz pracować w redakcji jeszcze powiedzmy 10lat, czy jednak podniesiesz poprzeczkę nieco wyżej, i będziesz pracować w innej redakcji, lub firmie?

Nie uważam, aby praca w redakcji stawiała poprzeczkę nisko :)

Póki co nie mogę żyć bez tego miejsca, bo robię dokładnie to, co kocham, ale 10 lat jest dla mnie zbyt odległe, nie wybiegam w przyszłość dalej niż na miesiąc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie książki czytasz? smile_prosty.gif Ja osobiście ubóstwiam Kinga czy Mastertona.

Uwielbiam Kinga, zwłaszcza za jego pomysły, choć z rozmysłem pomijam jego fantastykę. Masterton natomiast psuje końcówki (choć King w Ręce mistrza końcówką też się nie popisał!), więc już nie czytuję. Nie potrafiłabym bowiem go czytać bez końca wink_prosty.gif

Jakie książki czytam dla przyjemności? Różne: od horrorów i kryminałów, poprzez książki z zakresu rozwoju osobistego (programowanie neurolingwistyczne, coaching, psychologia, ezoteryka, filozofia), reportaże, fantastykę i fantasy, aż po podręczniki do RPG-ów wink_prosty.gif Czasami zdarzy się poezja czy lekka publicystyka.

Niemniej sporo książek czytam pod recenzję, a te nie zawsze trafiają w moje preferencje.

Ulubiony gatunek filmów?

Nędzne kino i dobre kino smile_prosty.gif Gatunek nie ma znaczenia.

W którym numerze CDA zadebiutowałaś? Pytam, bo nie kojarzę takiego nicku.

Z drugiej strony, CDA przestałem czytać kilka lat temu... tongue_prosty.gif

Poważniej chyba w 08/2012.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... RPG powiadasz... grywasz w jakieś sesje na żywo albo przez forum? Bądź grywałaś? smile_prosty.gif

Sesje przez forum mnie nie interesują. Natomiast 'na żywo' zdarza mi się grać (choć ostatnio rzadko), nie dalej jak kilka dni temu umówiłam się na sesję Neuroshimy. Raz na jakiś czas zdarza mi się też prowadzić, choć zdecydowanie wolę granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięższe brzmienia ? a co dokładnie ? : P

To raczej taki relikt, który pozostał z czasów mojego mroku. Ostali się Maideni, ale przyznaję, że teraz z większą radością słucham klasyków albo grup typu Tito&Tarantula zamiast ostrych gitar. Starość ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyków m?wisz? A co sądzisz o moich ulubionych Pink Floydach ?

Bardziej niż Floydów miałam na myśli np. Led Zeppelin czy Gunsów. Ale taka Vera... Nie pogardzę :)

Mogę zapytać o Twą edukację, która sprawiła, iż trafiłaś do redakcji?

Skończyłam dziennikarstwo i komunikację społeczną. Oprócz tego współpracuję z kilkoma portalami, pisząc recenzje filmowe i książkowe, a także współtworzę pewnego zina (jestem tam felietonistką).

Jakie zajmujesz stanowisko co do cyfrowej dystrybucji?

Przekonałam się podczas tegorocznej letniej wyprzedaży na Steamie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna :) Prawie jakbym bratnią duszę spotkał, ale chyba można przyznać, iż dla osoby, która od dziecka marzy o byciu dziennikarzem, te studia są namiastką spełnienia pragnień i dobrym krokiem ku wymarzonej i świetlistej przyszłości. Jak wyglądał u Ciebie proces zdobywania praktyk studenckich? Coś na zasadzie - chodzę wszędzie i może gdzieś się zlitują (niestety ja tak miałem, ale pewna krakowska gazeta się zlitowała i jest ok ;))

BTW - świetna sesja w klimacie Gnijącej Panny Młodej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...