Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

Pytania do 9kier

Polecane posty

Wygląda na to, że w twoim temacie powstało forum dyskusyjne redaktorów CDA :).

Wcześniej pisałaś, że inicjatywy tj. Kickstarter podobają ci się ale nie spotkałaś jeszcze żadnego tytułu, na który byś przeznaczyła swoje pieniądze. I tu moje pytanie. Czy masz taki tytuł (wymarzona kontynuacja, nowa gra od jakiegoś studia), na który (gdyby się tam pojawił) nie zawahała byś się przeznaczyć jakiejś tam kwoty pieniędzy? Czy raczej czekasz na to aż jakaś produkcja, a raczej pomysł na nią, cię pozytywnie zaskoczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w twoim temacie powstało forum dyskusyjne redaktorów CDA smile_prosty.gif.

Ta, nabijają sobie posty wink_prosty.gif

Czy masz taki tytuł, na który nie zawahałabyś się przeznaczyć jakiejś tam kwoty pieniędzy? Czy raczej czekasz na to aż jakaś produkcja, a raczej pomysł na nią, cię pozytywnie zaskoczy?

Czekam. Ale gdyby na przykład wyszło nowe Sanitarium albo Goblinsy w 2d... Wtedy bym się nie wahała :)

PS Po godzinie dopisuję jeszcze do listy Neverhooda smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po wymownie milczącej odpowiedzi, wnioskuję, że panowie z CDA raczej nie przypadli Ci do gustu. To chociaż napisz w czyim sąsiedztwie siedzisz i co Cię najbardziej zaskoczyło, gdy pierwszy raz zjawiłaś się w redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po wymownie milczącej odpowiedzi, wnioskuję, że panowie z CDA raczej nie przypadli Ci do gustu.

Wręcz przeciwnie.

To chociaż napisz w czyim sąsiedztwie siedzisz i co Cię najbardziej zaskoczyło, gdy pierwszy raz zjawiłaś się w redakcji.

Redakcja to nie jakieś hektary, tutaj wszyscy siedzą w kupie wink_prosty.gif

Co mnie najbardziej zaskoczyło? Chyba to, że mnie chcieli.

Ktoś kiedyś zapytał, czy jest produkcja, na którą czekam, a ja odpowiedziałam, że nie. Parę minut temu uświadomiłam sobie jednak, że jest gra, którą na pewno bez wahania kupię, jak tylko wyjdzie. Company of Heroes 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś nie była wtedy pewna swoich umiejętności?

Po prostu zgłasza się sporo praktykantów.

A ja się założę, że tak naprawdę to narzeczona Cormaca jest. Dam sobie język uciąć.

Że co?!

Poproszę więc o wysłanie Twojego języka na adres redakcji.

Albo lepiej, przyjedź, z chęcią dorwę jakiś dobry nóż i poczynię honory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

W jakich stylach muzycznych gustujesz? Grywasz na którymś z instrumentów? A może masz swój ulubiony zespół/ulubionego muzyka?

Temat muzyczny już się pojawił. Moim naj naj naj jest Iron Maiden, ale wachlarz muzyczny mam dość szeroki.

Kiedyś grałam na gitarze, najpierw na klasyku, potem na elektryku, ale aktualnie moje gitary kurzą się i nie sądzę, abym kiedykolwiek do tego wróciła.

Dlaczego z wytwórni Disneya nie wychodzą już takie dobre filmy dla dzieci, jak Mulan czy Nowe szaty króla?

Bo teraz szykują nowe Star Warsy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie do niej panno, bo się jeszcze obrazi.

WyCHAMuj wacpan... [smg]

No, co taka ładna dziewczyna na pewno ma jakąś sympatię, co nie?

Guzik ci do tego. Jak sie nie opanujesz, to wlacze ci moderacje postow, bo ciezko od jakiegos czasu na to pracujesz. Ostatnie (ustne) ostrzezenie. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę minut temu uświadomiłam sobie jednak, że jest gra, którą na pewno bez wahania kupię, jak tylko wyjdzie. Company of Heroes 2.

Dziewczyna i gra strategiczna? Nie może być. Przecież kobiety nie grają w strategie, a do tego jeszcze wyczekiwana!?

Nie mieści mi się to w głowie... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim profilu można przeczytać, że masz zainteresowania o których nie chciałabyś mówić, z racji iż są one zbyt brutalne. Widzisz... tak się składa, że właśnie odkryłem jakie to zainteresowania:

Poproszę więc o wysłanie Twojego języka na adres redakcji.

Albo lepiej, przyjedź, z chęcią dorwę jakiś dobry nóż i poczynię honory.

I teraz pojawia się pytanie: czy wszystkie kobiety są aż tak brutalne jak Ty?

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz rekord w graniu za jednym razem?

Chodzi mi ile godzin spędziłaś na graniu w daną grę?

Nie mam pojęcia, bo kiedy gram, nie zwracam uwagi na czas. Jeśli jest weekend, zdarza mi się czekać, aż zrobi się jasno ;)

Kiedyś np. wpadłam w Battlefielda 2 i miałam wakacje wycięte z życiorysu. Ale tak naprawdę dawno nie miałam takiej ilości czasu, by pozwolić sobie na takie szaleństwo.

Na Twoim profilu można przeczytać, że masz zainteresowania o których nie chciałabyś mówić, z racji iż są one zbyt brutalne. Widzisz... tak się składa, że właśnie odkryłem jakie to zainteresowania:

Poproszę więc o wysłanie Twojego języka na adres redakcji.

Albo lepiej, przyjedź, z chęcią dorwę jakiś dobry nóż i poczynię honory.

I teraz pojawia się pytanie: czy wszystkie kobiety są aż tak brutalne jak Ty?

smile_prosty.gif

Nie wiem, nie znam wszystkich kobiet. Poza tym ja nie jestem brutalna, po prostu podobają mi się dobre noże ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o grze the settlers online?

2. W jakich sportach byłaś bądź jesteś dobra?

3. Czy interesujesz się sztukami walki typu karate, judo, kendo?

4. Ile godzin dziennie spędzasz przed komputerem?

5.Jakie przedmioty wybrałaś sobie jako dodatkowe na maturze?

6. Czy zdarzyło ci się całować z innym chłopakiem niż z tym którym chodziłaś?

Pokazujemy tutaj siebie jako redakcje CDA, a nie swoje zycie prywatne. [smg]

7. Jesteś flegmatykiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawiasz sztuki walki?

Już od dawna nie.

1. Co sądzisz o grze the settlers online?

Nie przemawiają do mnie. Zbyt mało dynamiczne, zbyt mało kolorowe, zbyt nudne.

2. W jakich sportach byłaś bądź jesteś dobra?

Taniec.

3. Czy interesujesz się sztukami walki typu karate, judo, kendo?

Nie, ostatni raz trenowałam jakieś 8?10 lat temu.

4. Ile godzin dziennie spędzasz przed komputerem?

Lepiej zapytaj, ile nie spędzam. Z racji swoich obowiązków zdecydowanie zbyt dużo siedzę przed komputerem.

5.Jakie przedmioty wybrałaś sobie jako dodatkowe na maturze?

Historię.

7. Jesteś flegmatykiem?

Nie sądzę.

I daj sobie spokój z pytaniami typu to nr 6, bo zrobię się naprawdę niemiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...