Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

Pytania do 9kier

Polecane posty

A jakie to były teksty? Recenzje, zapowiedzi, growa publicystyka, czy także coś w stylu Wyprawy Orfeusza?

Recenzja gry, recenzja filmu krótkometrażowego, 2 czy 3 felietony. I to chyba wszystko. Żadnych opowiadań, Wyprawa Orfeusza i tego typu opowiadania to domena Plusz ;)

I oczywiście CV, które się na nic nie przydało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie bawi mnie ta rozmowa. Jeśli masz jakieś sensowne pytania, chętnie odpowiem. Jeśli nie, mam lepsze rzeczy do roboty niż bawienie się w Twój słownik i odpowiadanie na Twoje dziwne komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wolisz dystrybucje pudełkową czy cyfrową?

Zawsze wolałam pudełkową, ale ostatnio więcej gier kupuję na Steamie.

Czy masz już dostęp do działu recenzji?

Tak, podobnie jak Ty mogę sobie otworzyć pismo i przeczytać, nikt mi nie zabrania ;)

Kogo w redakcji lubisz najbardziej?

Wszystkich. :)

Jaką jedyną grę zabrałabyś na bezludną wyspę?

Jeśli miałaby to być jedna gra, to pewnie musiałoby to być coś długiego i nudnego... Np. któreś Elder Scrollsy. Albo którąś z tych trudnych platformówek. Albo taką, w którą jeszcze nie grałam i której tytułu nie znam, więc Ci nie podam.

Albo szachy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy wciągnęła cię era mobilnej rozrywki, czy jej nie lubisz?

2. Czy poznałaś osobiście Smugglera?

3. Czy dobrze znasz łacinę i w ogóle jakie obce języki znasz?

4. Lubisz 'Star Warsy'?

5. Czy czytałaś książkę Sietłany Aleksijewicz "Czarnobylska modlitwa. Kronika przyszłości"?

6. Jakiego radia słuchasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki gatunek gier lubisz najbardziej ?

Czy to jest jakiś żart? smile_prosty.gif

Nie, to klasyczny objaw forumowicza, ktory nie czyta wczesniejszych postow (bo po co, liczy sie tylko JEGO post), a poza tym tak naprawde nie zaley mu na tresci odpowiedzi, po prostu chce zebys cos do niego - wlasnie NIEGO - napisala. Na zasadzie "wrzucam monete, ma wyskoczyc malpka i zatanczyc".

Przywykaj... wallbash.gif

Sorki, ze sie wcinam w cudzy watek ale mam na nich alergie...

Alceadias - facet,ogarnij sie. Wiem, ze to pewnie jedyna (czy nieliczna...) okazja, zebys sobie pogadal z kims odmiennej plci, ale nie naduzywaj tego, bo po prostu walisz seryjnie pytania - ktore jako moderator moge ocenic na "lezace na pograniczu spamu". Ustalmy, ze masz 5 pytan dziennie, reszte bede kasowal, wiec STARANNIE przemysl odtad kazde z nich, a nie "a ktorym palcem podrapiesz sie nos, jak cie bedzie swedzial" confused_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo piszesz o szachach.

1. Jesteś w nie jakoś bardzo dobra czy po prostu ogromnie lubisz w nie grać i nie interesuje cię twój poziom?

2. W redakcji gra (w szachy) ktoś jeszcze? Jeśli tak, to jesteś najlepsza czy która inny jest mistrzem?

Gdybym zadawał pytanie, które już padło to bardzo przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy wciągnęła cię era mobilnej rozrywki, czy jej nie lubisz?

Ani jedno, ani drugie.

Czy poznałaś osobiście Smugglera?

Znowu jakieś zakłócenia...

Czy dobrze znasz łacinę i w ogóle jakie obce języki znasz?

Nie powiedziałabym, że dobrze. Trochę.

Dobry angielski plus w stopniu minimalnym francuski i rosyjski.

Lubisz 'Star Warsy'?

Nie jestem wielką fanką jak Ghost, ale lubię. Bardzo podoba mi się panteistyczna filozofia Mocy i różnego postrzegania emocji.

Czy czytałaś książkę Sietłany Aleksijewicz "Czarnobylska modlitwa. Kronika przyszłości"?

Nie.

Jakiego radia słuchasz?

Żadnego.

Przywykaj... wallbash.gif

NIGDY! smile_prosty.gif

Poza tym tu nawet nie chodziło o czytanie poprzednich postów w temacie. Ulubiony gatunek gry wyświetla mi się nawet w profilu...

Dużo piszesz o szachach.

Jesteś w nie jakoś bardzo dobra czy po prostu ogromnie lubisz w nie grać i nie interesuje cię twój poziom?

Nie jestem najgorsza, ale też nie gram jakoś super. Po prostu bardzo lubię grać, choć z czasem bywa różnie.

W redakcji gra (w szachy) ktoś jeszcze? Jeśli tak, to jesteś najlepsza czy która inny jest mistrzem?

Ostatnio dowiedziałam się, że grają jeszcze dwie osoby. Nie mieliśmy okazji zagrać, więc póki co ciężko powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pamiętasz może takie tytuły jak: ( Atlantis, Reah, Gabriel Knight, Hopkins FBI, Amerzone, Faust) ?

Nie zapomnę kiedy przygodówki zajmowały z racji braku miejsca nawet 6 płyt CD smile_prosty.gif

Sam wychowałem się na pierwszej części Atlantis i nie zapomnę tego wachlowania płytami smile_prosty.gif Jednak to było coś kiedy kupujesz wieelkie kartonowe pudło z czasem nawet 30stronicową instrukcją (!!), a w środku 4-6 płyt CD. Mi osobiście trochę tego brakuje chociaż wiem, że teraz to ludzie by padli ze śmiechu na takie rozwiązanie smile_prosty.gif

2. Co o nich sadzisz? :(tytułach nie ludziach :P)

3. Wracasz czasem do starszych tytułów czy jednak brak czasu nie pozwala na to?

4. Lubisz dubbing w grach przygodowych, czy jesteś zwolenniczką oryginalna ścieżka plus napisy?

Pozdrawiam serdecznie smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część tak, części nie. Najbardziej mi zapadł w pamięć właśnie Atlantis: z kolczykiem, ze słuchaniem kroków strażnika, z zagadkami, z tym słońcem. Niestety brak czasu nie pozwala mi nawet być na bieżąco z aktualnymi grami przygodowymi, a co dopiero wracać de starych.. Preferuje oryginalne ścieżki dialogowe i angielskie napisy. Dosc skrótowo, ale piszę z telefonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...