Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

Z dotychczasowych pełniaków Faery nie znałem i zapewne nie znajdę czasu ani chęci aby spróbować, natomiast może ogarnę pełną wersję SupCom'a 2 choć wrażenia po demku miałem w całej mierze negatywne, głównie za spłycony gameplay ;) Źle nie jest, ciekawe co szykuje się jutro ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faery pewnie zagram, brakowało mi jakiegoś rpga. Zjechana wprawdzie strasznie, ale ludzie mają różne upodobania. Jednemu podoba się jedno, drugiemu co innego. Supreme Commander 2 to nie moja bajka, jakoś nie jarają mnie rtsy, chociaż nowy XCOM wygląda całkiem fajnie. Ale mniejsza, nie o tym pisałem. Czekam na ostatniego pełniaka, ciekawe czy mnie porwie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander 2 to nie moja bajka, jakoś nie jarają mnie rtsy, chociaż nowy XCOM wygląda całkiem fajnie. Ale mniejsza, nie o tym pisałem. Czekam na ostatniego pełniaka, ciekawe czy mnie porwie wink_prosty.gif

Nowy (ani żaden inny) XCOM to nie RTS, może dlatego Ci się podoba wink_prosty2.gif

Bardzo fajnie, że Supreme Commander 2 znajdzie się w CDA, od dawna chciałem pograć w jakiegoś RTSa, a nie mogłem się zdecydować na żaden konkretny tytuł. Z przyjemnością przetestuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faery jest w mojej opini słabe, ale jak na trzeciego pełniaka nie jest najgorzej. Supreme Commander 2 to dobry tytuł (nie kłóćmy się czy lepszy od dwójki), ale nie moje kręgi zainteresowań, bo wolę raczej turowe strategie. Ogółem co by na coverze nie było i tak raczej przed nowym rokiem tego nie zainstaluję, bo tyle tytułów jeszcze czeka - nowa Fifa, Dishonored i niezainstalowane jeszcze Dark Souls. Sezon na gry się zaczyna, a czasu nie przybywa, więc na razie skupię się na tym, co wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ua ! Fajnie ! Cały czas powiększa się moja biblioteka Steam ;D

Co do trzeciego pełniaka to modlę się o :

Assasin's creed 1 albo Mass Effect 2 (xD) oczywiście nie pogardziłbym takimi tytułami jak Fallout 3 albo ... Left 4 Dead 2 .

Tak tak zaraz bedziecie pisać że może mi jeszcze Dishonored potrzebne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak jakiś czas temu na stronie CDA był tydzień z tym Faery, w którym próbowano nas przekonać, że to dobra gra. Niektórzy nawet uwierzyli tongue_prosty.gif Ja będę trzymał się od gierki z dala, bo zwyczajnie za dużo dobrych produkcji mam do nadrobienia, żeby sięgać po kiepściznę. Co do Sup Commandera 2 - nie lubię strategii, nie kręcą mnie mechy i podobne klimaty, więc póki co też sobie odpuszczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Kiedyś Smuggler pisał, że jakby mu dali dobrą pensję, to bez problemu mógłby cały miesiąc chodzić w kostiumie i udawać taurena z WoWa, chociaż nie lubi MMO i nie gra w tą grę. CDA musi pozyskiwać kasę, wiec jak ktoś sypnie groszem, to reklamuje ją jak może. O, to byłby kolejny punkt do starego arta - "Jak sprzedać kiepską grę" - zapłać popularnemu pismu za reklamę, a ci swoim autorytetem będą ją promować. No i może rzeczywiście była to sprzedaż wiązana w Ubisoft Polska - sprzedamy wam tego Assasin Creeda 1, ale musicie też kupić Wróżki, bo nie mamy gdzie tego trzymać :P:D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że SC 2 trafia na płytkę, w pierwszą część grało się całkiem przyjemnie, więc kontynuacje również wypróbuję.

@Arturzyn12

Nie chwal dnia przed końcem przecieków smile_prosty.gif .

Czytałem na Markolfie, że będzie jedna gra na Steama.

@Rendan, nie doczekasz się ME 2. A L4D jest od Valve, a Valve chyba nie daje licencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że SC 2 trafia na płytkę, w pierwszą część grało się całkiem przyjemnie, więc kontynuacje również wypróbuję.

@Arturzyn12

Nie chwal dnia przed końcem przecieków smile_prosty.gif .

Czytałem na Markolfie, że będzie jedna gra na Steama.

@Rendan, nie doczekasz się ME 2. A L4D jest od Valve, a Valve chyba nie daje licencji.

No cóż to chyba pozostaje mi modlić się o AC 1 albo Fallouta 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdumiewajace, ze tak to wielu ludzi sie kloci "nie, autor nie mial racji tak i siak oceniajac gre..." a potem sie wrzuca recenzje w CDA jako dowod, ze gra jest be "i nie ma przebacz". Najwyrazniej opinia redaktora jest wtedy OK, gdy zgodna z opinia cytujacego...

Wrozki nie sa gra wybitna - ale... dosc swieza, po polsku i na metakrytyku majaca ocene rzedu 60%, co jak na pelniaka nr 3 wcale zle nie brzmi. No i bedzie mozna samemu sprawdzic, czy autor recenzji wyraza wasze opinie...

W czym problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...