Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

Dzięki chłopaki za Supreme Commander 2 :) Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem kupna tej produkcji, a tu taka niespodzianka :) Dobrych RTS'ów nigdy za wiele.

Pytanko techniczne: skoro SC 2 jest na STEAM'ie, to czy do pisma będzie dołączona płytka z grą czy sam klucz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou CDA dawało już gry na Steama i nigdy się nie zdarzyło, żeby był sam kod - instalka zawsze jest na coverze, więc... Tutaj Pinokio idzie już sam wink_prosty.gif

EDIT: W sumie to nie widzę nic w tym dziwnego :P

@2up Była. Nr 7/11 - 193.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, narazie jestem całkiem zadowolony, ale to głównie z Supreme Comander.Faery zostało zjechane tak w CD-A jak w necie, więc wątpie czy gra zagości na moim dysku.Supreme Commander na pewno zostanie ukończone, jedynka była bardzo dobra, więc i po dwójce oczekuje tego samego.Trzeci pełniak?Obastawiam długo oczekiwanego Obliviona, Assasin's Creeda(pierwszego, bo bez jedynki kolejnych nie dadzą) lub Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy.Wiem, to troche dziwne, jednak demko bardzo przypadło mi do gustu, więc bardzo na to czekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faery: Legends of Avalon PL- tak serio to po co to? wydaje mi się, ze to nie chodzi o to by za wszelką cenę dać 3 pełniaki , niech będą dwa ale bez takich perełek

Grałem w demko na PS3 i nie zdołałem ukonczyć- tak fatalna jest ta gra.

Imo to trochę tak nie fair wobec czytelników- pissecie o dobrycg i złych grach, starając się nam oszczędzić błednych zakupów a serwujecie takiego krapulca. Jakoś nie teges, CDA to pismo z tradycją a nie jakas Cybermycha czy coś :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem tak: "Może nie jest brawurowo." Ale naprawdę przyzwoicie i to się chwali a zaraz ktoś wyskoczy z tekstem "Czemu na steam?!" trollface.gif

Oczywiście że wyskoczy- ja jestem tym kimś. :trollface: Faery- kiepskie, bez polotu, recki słabiutkie... czyli zagram, bo Cutthroats nic nie przebije :trollface:. SupCom 2 - czemu na Steam? :rage:protestuje.gif Nie zagram, a szkoda, bo poprzednie częsci były w porzo. Mam nadzieję, że główny pełniak nie będzie na Steam. Jedyną grą, która przekonała by mnie do Steama, jest SS3 BFE, ale w to wątpię.

Powiem tak, narazie jestem całkiem zadowolony, ale to głównie z Supreme Comander.Faery zostało zjechane tak w CD-A jak w necie, więc wątpie czy gra zagości na moim dysku.Supreme Commander na pewno zostanie ukończone, jedynka była bardzo dobra, więc i po dwójce oczekuje tego samego.Trzeci pełniak?Obastawiam długo oczekiwanego Obliviona, Assasin's Creeda(pierwszego, bo bez jedynki kolejnych nie dadzą) lub Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy.Wiem, to troche dziwne, jednak demko bardzo przypadło mi do gustu, więc bardzo na to czekam.

Nie doczekasz się żadnej gry ze Star Wars w CDA. Ale tez obstawiałbym Obliviona lub Fallouta 3.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na razie cienko, obie gry mnie do siebie nie przyciągnął confused_prosty.gif, ale dla kogo innego na pewno będą to super pełniaki wink_prosty2.gif, w każdym razie, czekam na ostatnią pełną wersję

@dave ty jak widać wciąż masz zakaz na branie udziału w przeciekach, he trollface.gif

Do wszystkich fanów serii TES - uwierzcie mi, Obliviona obstawiają co miesiąc :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam, czy koszt takiego crapiszcza jak te Wróżki, jest większy niż jakiegoś poczytnego audiobooka? Bo jakąś część np. Świata Dysku, wolałbym 10x bardziej niż tą grę. Wystarczy poczytać minusy by mieć jakieś pojecie o tej grze. A martin i tak raczej łagodnie gry ocenia. Ja wiem że CDA ostatnio dużo daje od Ubisoftu, ale tą wydaną przez nich pozycję moglibyście nam oszczędzić. No chyba, że to było w ramach tzw. "sprzedaży wiązanej" :P:D.

P.S. Jak podoba ci się załącznik daj zieloną strzałeczkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak czekam za trzecim pełniakiem jeśli nie będzie ciekawy no cóż pozostaje poprzedni numer bo po pierwsze nie przeczytałem całego po drugie nie skończyłem jeszcze wszystkich pełniaków a po trzecie muszę zobaczyć co w nim będzie może faktycznie się skuszę na zakup

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...