Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

A jak w Arcanii z systemem walki? Do czego temu najbliżej?

Do gry komputerowej :trollface:

Piękne dzięki za info Smg uklon.gif

No naprawdę Cd -Action ostatnimi czasami dajecie tyle dobrych pełniaków, że powinniście dostać więcej medali niż Polacy na Igrzyskach Olimpijskichicon_wink.gif

Czyli nieduzo? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z Arcanii też jestem zadowolony, jednak nie tak bardzo jak np. z Mass Effect .Jak przeczytałem tekst przy przecieku ("Jest to RPG z bardzo znanej i uznanej serii. A mowa o tytule ...") to już myślałem że w końcu Oblivion, jednak rozczarowany nie jestem.

Witaj w klubiewink_prosty2.gif . Co do pełniaka głównego- to będzie moja druga gra z serii (pierwsza też z CDA- to Ghotic 3). Mam nadzieję, że bedzie lepsza od trójki, ale to chyba nie powinno być trudne. Klucz do SC 2 pewnie wymienię, ale w Faery zagram na pewno. Mam nadzieję, ze będą jakieś ciekawe freeware'ytancze.gif . Może będzie to jeden z najlepszych numerów w tym rokujezyk1.gif ? Chylę czoła i padam na twarz, bo jak zawsze dajecie z siebie wszystko.uklon.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką chęcią odpalę Arcanie. Jestem fanem serii Gothic, ale 4 nie kupiłem, ponieważ słyszałem że jest straaasznie słaba. Ale skoro za darmo, to tylko brać, grać i nie marudzić. Mam nadzieję że dorówna choć trochę klimatowi z Gothic 1 i 2 NK <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smugg

Nie, najlepszy pełniak to taki, który bardzo chce się kupić, ale ma się za mały budżet więc czeka się aż będzie w CD-A, a on się tam trafia dosyć szybko :P, ja tak miałem z Torchlight 2, mój ulubiony pełniak <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie pierwsze to dla mnie - NoName - nie owijam w bawełnę, no i raczej nie zagram, gdyż w takie gry nigdy nie lubowałem grać. A co do Arcani to wiedziałem, że prędzej czy później będzie w CDA, co prawda nawet myślałem, że parę miesięcy wcześniej, bo za granicą (w czasopismach) już ta gierka się pojawiła. Dwa lata po premierze, bo studio odpowiedzialne za grę to nie EA, czy Ubisoft (który chociaż sprzeda). Ale na pewno zagram. Grałem w Arcanie u kolegi, fajnie się grało, ale... no to nie Gothic. Na pewno zagram, na pewno kupię. Jak jeszcze dojdzie pismo i będzie co poczytać, to zakupię jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie mode on -

Faery down.gif - choć w sumie dla mnie to numer 1, gdyż...

SupCom 2 down.gif (sprzedam na allegro i to jedyny pozytyw tej pełnej wersji)

Gothic 4 down.gif - totalnie nie trawię serii Gothic i dla mnie (i tylko dla mnie, w 100% subiektywnie) najgorszy pełniak, choć innym zapewne się spodoba.

IMO najgorszy zestaw pełniaków od dawien dawna, kupię jedynie dla treści, choć i nad tym się zastanowię.

Narzekanie mode off. Rest mode on.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie dość, że główny pełniak to gra którą chciałem sobie od dawna kupić to jeszcze jest częścią mojej ulubionej serii gier RPG.

(Wielki + bo nie na steama xDe)

Jeszcze będzie tak, że Faery będzie dla wielu grą tego numeru -.-.

No pełniaki są dobre aż się zdziwiłem na widok Arcania Gothic 4 bo nie grałem a jestem fanem gothica przeszedłem all części tej nie bo była zbyt zkrytykowana przez większość graczy i recenzentów więc nie kupiłem ale skoro jest w CD-action to czemu nie smile_prosty.gif

Ja nie moge Gothic 4! Nie sądziłem że pojawi sie w numerze tak przyzwoita gra. Sam przeszedłem 3 i już nie moge się doczekac. Miałem nawet sam ją kupić.

Arcania jako Gothic:

36gdwa.jpg

W Commandera i Faery z chęcią zagram :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, czas na mój post nr 1000 nastał. Miałem zamiar zachować go na później, ale trudno- sytuacja wzywa.

Prawdopodobnie zakupię najnowszy numer, ale proszę- nie nazywajcie Arcanii Gothikiem. Owszem, jest to gra jako gra- działa, ma fabułę, można ustawić sterowanie, a nawet ( mowa o sado maso) można się przy tym bawić, ale porównywanie tego do pierwotnej trylogii, a właściwie dwóch pierwszych części to jak zestawienie Porsche z Maluchem- niby pojemność taka sama i gabaryty, ale przyjemność i szacunek u obserwatorów to już zupełnie inna para kaloszy. Arcanię niszczy właśnie to, że ludzie zestawiają ją z legendą i sam fakt, że jest to techniczny gniot- twarze w grze zrobione są metodą "copy& paste", fabuła jest skomplikowana jak kij od szczotki, optymalizacja gry każe wzdychać za wybitnym konfigiem G3, który po 3h wywalał do Windowsa ot tak o. Pewnie mimo wszystko spróbuję doszukać się czerpania satysfakcji z uruchomienia i "zapuszczenia" Arcanii, ale wyzbyłem się większych nadziei. Uff, 1000 post chytry_prosty.gif

Edit:

Z pozostałych pełniaków może sprawdzę Faery. Do tego warto docenić zagrywkę Redakcji- na CDP.PL była ostatnio Arcania za 15 zł, bo był dzień Gothika i pewnie teraz CDP.PL zgarnie po raz drugi kasę od graczy chytry_prosty.gif Tak czy inaczej ciekawy zestaw pełniaków.

Edit2: Obiecałem przyjacielowi, że przejdę Arcanię, "jak wyjdzie w CDA" i boję się, że będę musiał dotrzymać słowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...