Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

JA nie kwestionuje waszych ocen. Bo dla mnie zawsze byliście wiarygodnym i rzetelnym żródłem informacji o grach. Wkurza mnie natomiast to, że rzetelność trochę blaknie gdy wcześniej słabo u was oceniona gra, od razu zyskuje, gdy dajecie ją na pełniak.

Niby gdzie, ze od razu zmieniamy jej ocena o +2? Wiadomo, ze tekstach "reklamujacych" gre w numerze staramy sie ja zaprezentowac z tej lepszej strony, ale to przeciez kierowane jest do tych, co pismo i tak juz kupili, a czynimy to raczej po to, zeby sklonic ludzi do dania grze szansy, a nie "leee, skoro recenznet dal 6, to ja tego gu... nawet nie zainstaluje". Bo czesto przeciez wrazenia recenzeta i danego gracza moga sie rozjezdzac, a gra przypasc mu do gustu.

I tylko tyle. Dlatego Gamewalker był taki ważny - można było zobaczyć co naprawdę myślicie o danych grach. Że np. gdy wyszła Kompania Braci:Hells Higway nie byłeś tak zachwycony, jak później jej broniłeś gdy daliście ją w pełnej wersji.

Ale caly dowcip tutaj akurat jest taki, ze to drugie wrazenie bylo sluszniejsze - tzn. akurat tutaj tzw. "pierwsze wrazenie" bylo mylne.

Z reka na sercu mowie, ze gierka jest swietna, a to co pisalem wowczas w GW, odwoluje. I co teraz?

Przestańcie tak robić. Jak gra dostaje tylko 4 to może się spodobać tylko pojedynczym osobom. Nie zyskuje na atrakcyjności tylko dlatego, że jest w CDA.

No to niech ze 30.000 ludzi ja zainstaluje i sprawdzi, czy im sie spodoba, skoro juz kupili te gre z pismem... o tym wlasnie mowie. Zeby dac jej szanse, samemu zweryfikowac krazace o niej opinie i oceny.

Bleh, Arcania(bo Gothiciem ja tego nie nazwę) jest totalnie słabą grą, nie broni jej nic, więc to powinien być drugi pełniak, nie pierwszy.

Jak problem zebys TY oglosil, ze dla CIEBIE to pelniak nr 50.000? Czy tez chodzi raczej o to, zeby WSZYSCY przyjeli TWOJ punkt widzenia, BO TAK? No stary, troszke skromnosci, nie jestes prorokiem Lebioda... :)

I za to was kocham. Wy zawsze wiecie co wrzucić. Arcanii bym nie kupił w sklepie ze względu na to, że dużo negatywów i krytyki słyszałem o tej grze, ale chętnie sprawdzę ją skoro jest jako pełniak w CDA.

I poniekad z taka mysla gra byla wrzucona - to jest pelniak z gatunku "w sklepie nie kupie, ale z checia zagram jak go dadza na coverze".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA nie kwestionuje waszych ocen. Bo dla mnie zawsze byliście wiarygodnym i rzetelnym żródłem informacji o grach. Wkurza mnie natomiast to, że rzetelność trochę blaknie gdy wcześniej słabo u was oceniona gra, od razu zyskuje, gdy dajecie ją na pełniak.

Niby gdzie, ze od razu zmieniamy jej ocena o +2? Wiadomo, ze tekstach "reklamujacych" gre w numerze staramy sie ja zaprezentowac z tej lepszej strony, ale to przeciez kierowane jest do tych, co pismo i tak juz kupili, a czynimy to raczej po to, zeby sklonic ludzi do dania grze szansy, a nie "leee, skoro recenznet dal 6, to ja tego gu... nawet nie zainstaluje". Bo czesto przeciez wrazenia recenzeta i danego gracza moga sie rozjezdzac, a gra przypasc mu do gustu.

i to jest bardzo nie fajne confused_prosty.gif to nic nie zmienia w teorii ale jakos tak się robi ..nie wiem jak to ująć..znika magia , ot przypominamy sobie, że CDA to biznes jak każdy inny.

Niby żadne to odkrycie ale jakoś człowiek czytając pismo o tym zapomina. Możesz starać się odbic jakąs mniej lub bardziej smieszną riposta ale nie o to chodzi by tu sie przerzucac pokładami elokwencji smile_prosty.gif ,po prostu takie wrażenie smugg zostaje

Bo sam powiedz jak to brzmi "staramy się zaprezentowac gre w lepszym swietle niż jest to w rzeczywistości". Wiesz jaj to brzmi? Cóż każdy sie myli , akurat uważam, że takowe posuniecia działaja bardzo dla was niekorzystnie bo obnizają wiarygodnośc a ta jest naprawde bezcenna , buduje się ją tak długo

Czy Gothic wymaga Steama?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Arcanię (49,90), SupComa 2 (34,99) i to Crapiszcze Faery (29,90) za 16 złotych i do tego fajne czytanie na sedesie przez kilka dni więc do jasnej anielki się cieszę jak dziecko. Arcania na pewno zostanie kiedyś odpalona (ale najpierw Gothic 3), a supcom poczeka na natchnienie strategiczne. Faery odpuszczę bo nie ma pochlebnej opinii w necie. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała, nietypowa prośba - może ktoś sprawdzić, czy działa u niego strona : forum.gamewalk.pl ? Z góry dzięki za fatygę

Nie działa.

A co do pisma fajnie że jest tekst o tabletach i oczywiście Wii U. biggrin_prosty.gif

Ciekawe za co Uprising 44 zostało zjechane lol.gif

PS Może w następnym numerze będzie Painkiller Hell & Damnation ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sam powiedz jak to brzmi "staramy się zaprezentowac gre w lepszym swietle niż jest to w rzeczywistości". Wiesz jaj to brzmi?

Hm, jak robiaca makijaz kobieta, czy koles napinahacy zdjecie na fotke profilowa? Po prostu z recenzji wybieramy fragment, gdzie recenzent cos chwali (choc przeciez nie tylko, bo i wady sa wytykane), pokazuje mocne strony gry itd. Piszac CV tez raczej nie eksponujesz swoich slabych stron, a czy to jest falszerstwo? Oszustwo?

Cóż każdy sie myli , akurat uważam, że takowe posuniecia działaja bardzo dla was niekorzystnie bo obnizają wiarygodnośc a ta jest naprawde bezcenna , buduje się ją tak długo

Malujaca sie kobieta tez traci wiarygodnosc w twoich oczach?

Czy Gothic wymaga Steama?

Po raz 345 - NIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm... moim zdaniem Arcania: Gothic 4 PL jak najbardziej udany pełniak, mam oryginał i nie żałowałem wydanych pieniędzy (mimo że nie jest to RPG a gra Akcji). Supreme Commander 2 PL (Steam) zdecydowanie nie moje klimaty więc się nie wypowiem. No i wreszcie Faery: Legends of Avalon PL osobiście jestem bardzo ciekaw tej gry na pewno zagram. Pełniaki jak najbardziej udane dla każdego coś miłego(innego). Tylko tak dalej...!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania: czy Arcania jest spatchowana do najnowszej wersji? Oraz czy w najbliższym czasie dodatek do Arcanii trafi do CDA? Jak wiadomo, z gry zostało wycięte zakończenie, które pojawia się w dodatku, a nie chciałbym jej ukończyć i czekać rok na dodatek*.

* - owszem, rozważam zakup dodatku przed jego ewentualnym pojawieniem się w CDA, stąd to pytanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała, nietypowa prośba - może ktoś sprawdzić, czy działa u niego strona : forum.gamewalk.pl ? Z góry dzięki za fatygę !

A pełniaki ... powiem tak : SuppCom 2 - SUPER ale Arcania ? ocb ? A tak liczyłem na Lost Planet 2 ...

Up

Nie możesz tak po prostu iść sobie go kupić, a nie pisać takich głupot? ja jak miałem ochotę pograć w Crysisa 2, to nie pisałem na forum że, Dajcie, ja chce to prooszę!!.....Poszedłem do Empiku, kupiłem, i morda zadowolona.jezyk2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z swojej strony mogę polecić wszystkie gry z cyklu Supreme Commander, szczególnie Forged Alliance - warto dać mu szansę: 2/2012 (200).

Nie mogę doczekać się wtorku i odpalenia dwójki na moim poczciwym blaszaku.

Wymagania podobno ma nawet niższe od jedynki (poprawiona optymalizacja, nie gorsza grafika).

Co do SupCom: FA - pisać na PW, chętnie zagram z kimś partię (żaden ze mnie pro).

@Smuggler - Obrazek z twojej sygnatury prawdopodobnie nie działa (przynajmniej mi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pełniak zupełnie mi nie pasuje. I nie chodzi o to, żeby Arcania była zła - to pewnie kawał całkiem przyzwoitej gierczyny. Tyle że daawno już nie grałem w żadnego erpega, a gdybym zechciał wreszcie powrócić do gatunku, sięgnąłbym po grę z naprawdę najwyższej półki. Do takich trochę Arcanii brakuje... Wolę już jeszcze raz spróbować sił w drugim lub pierwszym Gothicku (od którego odbiłem się... dwa razy), albo sięgnąć po SW: KotOR, które dawno kupiłem, ale jeszcze nie zagrałem. Sorry, Arcanio, nie tym razem - za dużo dobrych gier kisi się na półce smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...