Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

Witam.

Co do Arcanii dodanej jako pełniak - przy standardowej instalacji z menu płyty instaluje się tylko deinstalator i dwa puste foldery (chociaż gra melduje poprawną instalację) - może tylko tak u mnie... Ostatnio moja blaszanka lekko fiksuje. Po otwarciu płyty eksploratorem i dobrania się do folderu z grą : Arcania -> Data -> Setup - ruszyło i na razie się instaluje. Czy ktoś mógłby to sprawdzić na swoim egzemplarzu?

Tak samo

Dokładnie. Trzeba ręcznie wejść na płycie w katalog z grą. Raczej wszyscy tak mają.

Redakcja powinna wrzucic jakieś info na główną o tym, bo nie każdy gracz od razu skojarzy, że można w ten sposób spróbować. Niemniej niedopuszczalny błąd :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wlasnie sobie zakupielm cd action i zanistalowalem Arcanie z czego jestem wieliim fanem tej gry wogle jak sie okazalo zainstalowalo tylko unistaller exe i 2 folder w kturym nic nie ma dziekuje teraz CDA sie tak popiasalo ze jest zjebanym oszustem z czego n aplytach wersji demo PES nie ma zadnego folderu a nic nic

P.S nie mam wogule SETUP na płycie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wlasnie sobie zakupielm cd action i zanistalowalem Arcanie z czego jestem wieliim fanem tej gry wogle jak sie okazalo zainstalowalo tylko unistaller exe i 2 folder w kturym nic nie ma dziekuje teraz CDA sie tak popiasalo ze jest zjebanym oszustem z czego n aplytach wersji demo PES nie ma zadnego folderu a nic nic

P.S nie mam wogule SETUP na płycie

Mi pomogło wyjmowanie i wkładanie płyty, za którymś razem pomogło, ale na brak kultury nic nie poradzimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego, że ogrywam niemiłosiernie świetne FFXIII na X360 i znów złapałem zajawkę na j-rpgi, to muszę przyznać, że taka uproszczona wersja tego gatunku czyli Faery jest naprawdę niezła i należy się jej ok.gif. Denerwuje jedynie brak nagranych dialogów oraz dość często wariująca kamera przy ujęciach w walce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem moi drodzy przyjaciele, gdy po misji królem wcielam się na początku w tego pasterza to mam błędy w grafice, takie grube błękitne pasy w dodatku odbijające wodę, nie da się grać, jest na to jakieś rozwiązanie? odinstalowałem grę i instaluję jeszcze raz, ale wątpię aby to coś pomogło confused_prosty.gif

Chodzi oczywiście o Arcanie Gothic 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z instalacją arcanii. Włączam sobie normalnie instalator,wybieram miejsce gdzie się ma zainstalować, wszystko pięknie aż do czasu instalacji która trwa chyba sekundę. Niby pisze ,ze instalacja przebiegła pomyślnie ale folder z grą ma tylko 248kb. Co mam zrobić,czy coś robie nie tak???????????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem moi drodzy przyjaciele, gdy po misji królem wcielam się na początku w tego pasterza to mam błędy w grafice, takie grube błękitne pasy w dodatku odbijające wodę, nie da się grać, jest na to jakieś rozwiązanie? odinstalowałem grę i instaluję jeszcze raz, ale wątpię aby to coś pomogło confused_prosty.gif

Chodzi oczywiście o Arcanie Gothic 4.

A spróbuj wyłączyć synchronizację pionową w ustawieniach karty. Coś tam w internecie znalazłem jakiś problem z grafiką i niby coś to dało. A nóż widelec pomoże i tobie.

Ja mam problem z instalacją arcanii. Włączam sobie normalnie instalator,wybieram miejsce gdzie się ma zainstalować, wszystko pięknie aż do czasu instalacji która trwa chyba sekundę. Niby pisze ,ze instalacja przebiegła pomyślnie ale folder z grą ma tylko 248kb. Co mam zrobić,czy coś robie nie tak???????????

Zainstaluj grę bezpośrednio z płyty. Wejdź sobie na płytkę tak jak normalnie na dysk i wtedy znajdź pliczek instalacyjny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ręczne odpalenie instalatora również nic nie daje. Instalka trwa co prawda dłużej ale nadal folder z grą ma niecałe 250Kb..Hmmm nie wiem jak to ugryźć. Próbowałem zgrać najpierw na dysk ale przy 37% wywala błąd. Macie jakieś pomysły co jeszcze można zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż prosiłbym o pomoc w pewnym elemencie graficznym. Gdy gram, niebo i woda mają taki dziwny odblask, przez co nie da się grać, tzn. woda i niebo są tak jasne że ledwo widać. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to poprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...