Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

Arcania to chyba strzał w dziesiątkę. Gram już od kilku ładnych godzin i wciąga mnie coraz bardziej. Trzeba po prostu podejść do tego jak do zwykłego cRPG, bez żadnych nadziei, że dostaniemy chociaż coś na miarę Gothica 3.

Supreme Commander brat jutro instaluje, więc zobaczymy czy mi się spodoba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa proces instalacji Supreme Commander 2 PL. Klikam instaluj, zgadzam się na warunki umowy. Odpala się usługa steam i nie woła wogóle o kod, znudzony czekaniem kliknąłem w Steam aktywacja produktu steam i wpisałem kod z płyty. Oczywiście teraz mi grę pobiera z neta co jest bezsensu bo mam na płycie.

Z Arcania Gothic 4 PL też miałem problem skopiowałem całą instalkę na dysk i z dysku instalowałem trwało to mniej niż 20 minut (instalacja z dysku 5 minut, kopiowanie na dysk z płyty instalki około 20 minut), a napęd DVD wymieniałem 2 miesiące temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak na totalnego nowicjusza to pewnie piszę nie w tym miejscu co trzeba ale zdaje sie że forumowicze tutejsi to specjaliści więc proszę pomóżcie mi bo żadna z tych gier mi nie poszła :( ratunku jak to zainstalować? Przy próbie uruchomienia Gothic 4 mimo komunikatu że jest zainstalowana nastepuje totalny brak reakcji komputera. Po porstu NIC błagm pomocy co jest nie tak..?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Trzeba otworzyć płytkę, nie uruchamiając Autoruna tj. wejść w katalogi płyty-> pelne/Arcania i stąd instalować.

@Devius

Bardzo słuszna uwaga. Podchodząc z większym dystansem do tej gry naprawdę można przymknąć oko na pewne błędy itp. i mieć trochę radochy z grania. Sam tak spróbowałem i zadziałało, ale trzeba pamiętać, żeby NIGDY PRZENIGDY nie próbować tej gry porównywać z trylogią Gothic- jak pisałem wcześniej to porównywanie Malucha z Porsche ( albo Mercedesów z Maluchem, który ma znaczek Merola ;) ). To zupełnie inne studio, zupełnie inna gra. Arcanię trzeba traktować jak Arcanię, a nie Gothic 4, a wszelkie nawiązanie do starego Beziego, Diega itp. jako ciekawostkę, a nie faktyczną kontynuację dzieła Piranii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk Steamowy oczywiście wszedł za pierwszym razem. Tak patrzę na tą Bibliotekę i co widzę? Od CD-Action mam wszystkie części Supreme Commander + dodatek :) . I gdzie tu na to wszystko znaleźć czas? A jeszcze Arcania: Gothic 4, rozgrzebane "pełniaki" z poprzednich numerów...

Klęska, panie. Ale urodzaju...

Witam, jak na totalnego nowicjusza to pewnie piszę nie w tym miejscu co trzeba ale zdaje sie że forumowicze tutejsi to specjaliści więc proszę pomóżcie mi bo żadna z tych gier mi nie poszła :( ratunku jak to zainstalować?

Jakby się przeczytało wcześniejsze posty na raptem... stronie wstecz, to nawet totalny nowicjusz by wiedział, jak sobie poradzić z tym prawie niemożliwym do rozwiązania problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mieszacie... Na płycie są dwa trzy pliki odpowiadające za instalację Arcanii - Autorun.exe , Setup.exe i Setup.exe, który znajduje się w folderze Data. Właściwy i działający prawidłowo plik instalacyjny znajduje się w folderze DATA! Nie wprowadzajcie ludzi w bład.

Czyli suma summarum wchodzimy w płytkę przez mój komputer => folder pełne => folder Arcania => folder Data => plik setup.exe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując na koniec - płytka z Arkanią STRASZNIE MI PIŁOWAŁA, parę razy nie chciała odpalić, z menu głównego nie chciała się zacząć instalować. Ale otworzyłem folder "pełne" najpierw zainstalowałem Setup, potem włączyłem instalowanie samej gry i wreszcie poszła. Co do Sup Coma to polecam najpierw samemu zaktualizować Steama a dopiero potem instalować grę. Strasznie dłuuuugo się z tej płytki instalowała. Ale w końcu się to skończyło i gra działa. Miałem szczęście że obie płytki poszły. I tyle ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko się zainstalowało- tylko płytkę trochę mieliło i gry instalowały się dosyć długo.

Faery to ciekawa gra- nawet mnie wciągnęła. ale warto grać w nią z umiarem np. 2 godzinki dziennie- przy dłuższych posiedzeniach może znużyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko się zainstalowało- tylko płytkę trochę mieliło i gry instalowały się dosyć długo.

Faery to ciekawa gra- nawet mnie wciągnęła. ale warto grać w nią z umiarem np. 2 godzinki dziennie- przy dłuższych posiedzeniach może znużyć.

Ja gram pół godziny dziennie i mnie równiez wciągnęła (dziwne, nie?). Arcanii nie zainstalowałem (jeszcze), ale na bank to zrobię. Jeden z lepszych numerów w tym roku.

PS Smuggler, P:H&D będzie wymagało Steama?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...