Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

Dla mnie giereczki w dechę. O tych wróżkach troszeczkę słyszałem i to nie były dobre opinie, w Supreme Commander 2 zagram, bo grałem w 1 i mi się spodobała, a poza tym powiększy moją bibliotekę gier na steam'ie, a Arcania Gothic 4 mimo, iż nie jest gothicem to grą złą nie jest, więc na 100% zagram :)

Już czekam pod sklepem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali byście Wiedźmina do pełniaka !

Gupio gada ale avatar ma fajny :).

Tu masz u mnie minusa Smuggler wyciągając wyświechtany argument "przecież wszyscy tak robią". Mi osobiście mnia rzednie słysząc coś takiego od ciebie. Podobnie robią banki "reklamując się" - Kredyt na 7% a drobnym druczkiem pod spodem RSO wynosi 20% albo duża paczka chipsów w 1/3 mieszcząca powietrze. Jasne - takie coś jest legalne, ale dla mnie to dalej są brudne sztuczki i naciąganie klientów. A gdzie "ambitna, porządna komercja"? My od CDA wymagamy więcej, bo ma swoją markę, renomę i jest naszym ukochanym pismem. Dawajcie tylko dobrze ocenione u siebie gry :):P:D. A jak dajecie słabsze to mówcie prosto z mostu - była tania, była w pakiecie, musieliśmy ją kupić bo inaczej by nam nie sprzedali lepszych tytułów. A nie "my daliśmy 4 ale na metacriticu dali 60%, więc jest możliwość, że się spodoba nawet 30 tyś czytelnikom". Not cool CDA :/:(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jestesmy paladynami, miszczu. Zwracam tylko uwage, ze to nie jest "lep na muchy" gdyz tekst jest w pismie, a jak ktos kupil, to juz kupil i na nic go nie naciagamy - moze tylko na to, zeby dal szanse grze, ktora moze mu sie spodobac.

Akurat Faery nie byla kupiona w pakiecie, tylko indywidualnie. Bo jak wspomnialem - calkiem swieza, calkiem przyzwoita srednia ocen na metakrytyku, a cena tez byla dobra. Wiec - czemu nie, u licha? Jakis sensowny argument prosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - dlaczego redaktor CDA odwołuje się do konkurencyjnego bądź co bądź portalu z recenzjami? Ja tego nie rozumiem. Przecież to wasza konkurencja. Ja tam nigdy nie zaglądałem, ale tak ciągle przytaczasz i przytaczasz... To po co mam kupować CDA skoro Smuggler sam się podpiera darmowym portalem?

I dlaczego mówisz, że te "cenzurowane" fragmenty recenzji czytają już tylko ci co kupili CDA? A "półkowe" odpakowane egzemplarze do przejrzenia w licznych Empikach? (skoro jest nawet w Zamościu to są już prawie wszędzie :)) A nawet pomijając to... Czemu więc w takim razie albo nie dacie całej recenzji - na płytce skan na pewno by wszedł, albo drukujcie też plusy i minusy, albo dajcie tylko info w którym CDA była recenzja, albo info że na FA ja wrzucę pełny skan recenzji :P:D:). To przecież chyba rozsądne alternatywy, nie rządam bógwico.

A za jakże rzeczowy argument "Nie jesteśmy paladynami [niestety już nie :(] miszczu" bardzo dziękuję. Na pewno przyda się w innych dyskusjach. Bo skoro wszyscy tak mogą to ja też...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - dlaczego redaktor CDA odwołuje się do konkurencyjnego bądź co bądź portalu z recenzjami? Ja tego nie rozumiem. Przecież to wasza konkurencja. Ja tam nigdy nie zaglądałem, ale tak ciągle przytaczasz i przytaczasz... To po co mam kupować CDA skoro Smuggler sam się podpiera darmowym portalem?

Czy wiesz czym jest ten "metakrytyk"? To nie jest konkurencja CDA, tylko miejsce, gdzie sie zamieszcza recenzje (streszczenia) i oceny gier z wielu zrodel (w tym takze z CDA! ba - sami je tam wysylamy!), by wyciagnac z niej srednia. A powoluje sie na niego glownie po to, ze czesto mowicie, iz np. Gem jest uprzedzony do gry X i DLATEGO dal niska ocene. Ale jesli srednia z np. 50 roznych recenzji jest bardzo bliska jego oceny - to jakby udowadnia jasno, ze nie tylko jemu sie ta gra nie podobala. Krotko mowiac to taki "vox Populi" branzy. (Sa tez opinie samych graczy, wiec zawsze mozna sprawdzic co o grze sadza setki/tysiace Szarych Graczy, choc tu akurat czesto jest skrajne fanbojstwo/hejterstwo wypaczajace srednia, no ale jak komus zalezy...)

I dlaczego mówisz, że te "cenzurowane" fragmenty recenzji czytają już tylko ci co kupili CDA? A "półkowe" odpakowane egzemplarze do przejrzenia w licznych Empikach? (skoro jest nawet w Zamościu to są już prawie wszędzie smile_prosty.gif)

Tak czy siak to margines, a jesli ktos w sklepie na bezczelnego czyta CDA tongue_prosty.gif za friko to niech ma za swoje (zeby byla jasnosc: mowie to z przymruzeniem oka).

A nawet pomijając to... Czemu więc w takim razie albo nie dacie całej recenzji - na płytce skan na pewno by wszedł, albo drukujcie też plusy i minusy, albo dajcie tylko info w którym CDA była recenzja, albo info że na FA ja wrzucę pełny skan recenzji tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gifsmile_prosty.gif. To przecież chyba rozsądne alternatywy, nie rządam bógwico.

Recenzje sam dajesz (skany) ale w sumie nie widze problemu w tym, by owe skany na DVD wrzucac, jesli to cokolwiek ma zmienic.

A za jakże rzeczowy argument "Nie jesteśmy paladynami [niestety już nie :(] miszczu" bardzo dziękuję. Na pewno przyda się w innych dyskusjach. Bo skoro wszyscy tak mogą to ja też...

No dobra, to nie bedziemy tez puszczac bakow i bekac, nam nie wypada, my jestesmy INNI...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam - po co mi jakieś inne recenzje, inne pisma? Opinia CDA jest dla mnie wiążąca. I jak dajecie jakiejś grze 1-5 to raczej ja za nią podziękuję. Poniżej jest napisane co sądzicie o takich grach - "Grać niby można - ale po co?" A jeśli zgadzacie się, że metacritic i jego 60% jest bardziej odpowiednie, to może dajcie drugą recenzję innego autora? (wiem, to już nieco naciągane)

I przepraszam, że tak się uniosłem ale twoje wypowiedzi co do waszych słabszych pełniaków, są dla mnie jakby żywcem wyjęte z twojego starego tekstu - Metoda 2 jest opisana poniżej. Albo jak kiedyś pisałeś w AR (nie pamiętam w którym. Albo to w NL było hmmm... Ale w CDA było na pewno) jak czytać słowa dystrybutorów. Jeśli piszą "gra nie ustępuje konkurencji" tzn. że jest to jej marny klon itd.

P.S. I tradycyjnie - jeśli podoba ci się post albo ściagasz załącznik -wciśnij zieloną strzałkę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam - po co mi jakieś inne recenzje, inne pisma? Opinia CDA jest dla mnie wiążąca.

Ale nie robimy CDA TYLKO dla ciebie.

I jak dajecie jakiejś grze 1-5 to raczej ja za nią podziękuję.

No wlasnie - raczej.

Poniżej jest napisane co sądzicie o takich grach - "Grać niby można - ale po co?"

Przy zalozeniu, ze zgadzasz sie z opinia recenzenta, ale przeciez nie musisz. Jest pare gier, ktore pomimo kiepskich ocen mi zdaly sie nader grywalne i ciesze sie, ze dalem tej czy owej szanse.

A jeśli zgadzacie się, że metacritic i jego 60% jest bardziej odpowiednie, to może dajcie drugą recenzję innego autora? (wiem, to już nieco naciągane)

Lepsza srednia z dwoch ocen niz z 50?

I przepraszam, że tak się uniosłem ale twoje wypowiedzi co do waszych słabszych pełniaków, są dla mnie jakby żywcem wyjęte z twojego starego tekstu - Metoda 2 jest opisana poniżej. Albo jak kiedyś pisałeś w AR (nie pamiętam w którym. Albo to w NL było hmmm... Ale w CDA było na pewno) jak czytać słowa dystrybutorów. Jeśli piszą "gra nie ustępuje konkurencji" tzn. że jest to jej marny klon itd.

Po pierwsze my nie sprzedajemy gier, tylko pismo, do ktorego dolaczone sa gry, wiec sprowadzanie calej dyskusji tylko do gier nie ma sensu. Po drugie gry te zwykle juz sa wam znane, a recenzje ich ogolnie dostepne, wiec naprawde nie trzeba "brac w ciemno".

Po trzecie, jak juz mowilem, sa to teksty WEWNATRZ pisma, wiec i tak docieraja do tych, co juz je kupili. Po czwarte - co tez juz pisalem - kazdy usilujac sie "sprzedac" stara sie pokazac z jak najlepszej strony, wykesponowac zalety a ukryc wady. Kazdy, kto skladal kiedykolwiek CV wie o czym mowie. A tym, ktorzy oczekuja, ze "od CDA wymagam wiecej" niech pamietaja, ze takie wymagania trzeba miec NAJPIERW wobec siebie, a dopiero potem od innych.

I zasadniczo tym wnioskiem cala dyskusje zamykam, Bazyliszku, bo krazymy w kolko juz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pier.... ludzie nie dosc ze dostajecie gry prawie za darmo( niektorzy CDA kupuja tylko dla pisma) to jeszcze meczycie biednego Smugglera. Moglibyscie sie wczuc w redaktorow, oni przez caly miesiac ciezko pracuja( nie sztuka grac, sztuka jest napisanie dokladnej, profesjonalnej, przystepnej recenzji ), staraja sie o pelniaki a potem wyczytuja wasze komentarze typu ,,ja nie lubie tej gry, nie kupie was wiecej''. Moglibyscie chociaz raz docenic meczarnie innych bo oni robia to dla nas, zarobek to tylko czesc, 16 zl to nie tak duzo by nie moc wspomoc ich charytatywnej pracy.moim zdaniem za taka prace powinno sie dostawac porshe :D

a jesli chodzi o gry to na pewno zagram w kazda. ogolnie to jestem otwarty na wszystkie gry i nie dziele ich na kategorie ze lubie rpg a nie lubie strzelanek. tak jak powiedzial Smuggler daja gry tez ze slabszymi ocenami bo nie kazdy ma taki sam gust i nie kazdy lubi badz nie lubi tego samego. tak wiec mysle ze kazdy powinien dac szanse nawet kaszance. jesli nie gral to nie bedzie wiedzial czy mu sie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ludzi, którzy mają naprawdę tyle czasu żeby ograć wszystkie tytuły, które są dołączane do CDA... (pomijam fakt, że ktoś może sobie jeszcze jakąś grę w sklepie kupić...) :\

Dziękuję, ze mnie podziwiasz trollface.gif (a jestem w drugiej gimnazjum- skąd mam tyle czasu?) (Nie gram jedynie w te wymagające Steama.)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do Arcanii dodanej jako pełniak - przy standardowej instalacji z menu płyty instaluje się tylko deinstalator i dwa puste foldery (chociaż gra melduje poprawną instalację) - może tylko tak u mnie... Ostatnio moja blaszanka lekko fiksuje. Po otwarciu płyty eksploratorem i dobrania się do folderu z grą : Arcania -> Data -> Setup - ruszyło i na razie się instaluje. Czy ktoś mógłby to sprawdzić na swoim egzemplarzu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do Arcanii dodanej jako pełniak - przy standardowej instalacji z menu płyty instaluje się tylko deinstalator i dwa puste foldery (chociaż gra melduje poprawną instalację) - może tylko tak u mnie... Ostatnio moja blaszanka lekko fiksuje. Po otwarciu płyty eksploratorem i dobrania się do folderu z grą : Arcania -> Data -> Setup - ruszyło i na razie się instaluje. Czy ktoś mógłby to sprawdzić na swoim egzemplarzu?

Tak samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...