Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 09/2012 zawartość

Polecane posty

A ja znalazłem błąd w samym piśmie.

Strona 105, sprzętowe info, news "Windows 8 tuż-tuż". Piszecie tam, że posiadacze XP, Visty i 7 mają czas na zaopatrzenie się w uaktualnienie do ósemki do... stycznia 2012. ;'d Domyślam się, że chodziło o rok 2013?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy recka Inversion rzeczywiście ma tak poodwracany tekst? Ramka z oceną do góry nogami. Nie wiadomo jak to czytać, co się z czym łączy. I tak na obu stronach. Tylko ramka gry jest na miejscu.

A więc tak ma być... Ludzie dajcie spokój z czymś takim, bo jak ktoś to będzie czytał w miejscu publicznym, to wyjdzie na czubkadiabelek.gif

I gitara. Odkąd natrafiłem na necie na pomysł, by do pustego słoiczka po majonezie wsadzić budyń waniliowy i zjeść go tak łyżeczką w miejscu publicznym to powstrzymuje mnie od tego tylko to, że w dzisiejszych czasach ludzie się zamiast śmiać, wstawiają cię z łatką "debil" na Kwejku :D

Numer bardzo fajny, Znowu dostaliśmy 3 fajne opowiadanie na płycie - mam nadzieję, że redakcja zrobi z tego mini-tradycję. Tipsomaniak całkiem ciekawy. Powrót moim zdaniem ciekawych i pomysłowych tematów w publicystyce, szczególnie artykuł o gangach w grach (mimo że "ludzie X" z branży mnie obchodzą tyle, co setki innych ludzi mijanych co dzień na ulicy a na kolejną wzmiankę o zakończeniu ME3 "wychodzę").

Jak dla mnie jeden z lepszych, o ile nie najlepszy, numer od kilku miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy zdąrzyłem prawie cały Tipsomaniak przelecieć. Zawartość z działu "Akademii Gier" jest dobra, ale po Tipsomaniaku spodziewałem się czegoś lepszego. Nie wiem czy mam jakiś inne, specyficzne poczucie humoru, ale naprawdę mało co mnie tam rozśmieszyło :\

Numer tylko "z grubsza" przejrzany, ale biją po oczach literówki i pozjadane litery... Wiadomo, że każdemu się zdarza (nawet najlepszym), ale niestety w CD-Action to nie jest pierwszy raz, ostatnio zdarza się to nad wyraz coraz częściej.

Nie to, że Was aż tak mocno krytykuję za to, ale przyłóżcie się bardziej ^^'

Tatuaż jak dla mnie to śmiech na sali, chyba dla dzieci zrobiony (już bym się bardziej cieszył z naklejki takiej, chlip chlip uklon.gif ).

Pisma na razie nie oceniam głębiej, bo nie zdążyłem się odpowiednio zaznajomić z treścią.

Ave.

@down. 101 strona - "CEKAWOSTKI" na przykład. Tak, tak to tylko jeden Koleżanka czytała mój nr bardziej szczegółowo i podobno jest więcej, ja jeszcze się nie zagłębiałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer tylko "z grubsza" przejrzany, ale biją po oczach literówki i pozjadane litery... Wiadomo, że każdemu się zdarza (nawet najlepszym), ale niestety w CD-Action to nie jest pierwszy raz, ostatnio zdarza się to nad wyraz coraz częściej.

Możesz podać przykłady? Bo też przejrzałem numer, trochę poczytałem, i nic nie zauważyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziś zakupiłem w pewnej sieci supermarketów CD-A, oczywiście ładnie zapakowane w folię. Wydawało mi się dość chude, ale na folii pisało, że płyty i wszystko są w środku, więc ok, uśpiło to moją czujność. Robiłem akurat większe zakupy, więc nie sprawdzałem dokładnie CD-A po zakupie, obejrzałem dopiero w domu. Niestety, ku mojemu zaskoczeniu i rozczarowaniu zawartość folii kryła w sobie jedynie pismo.... żadnego tatuażu, tipsomaniaka ani płyt (!!!).

Stąd moje pytanie - co teraz? Czy mogę jakoś uzyskać to, za co zapłaciłem, czy zostałem, mówiąc kolokwialnie, "zrobiony na szaro"?

Bo w końcu każdy będzie mógł mi teraz powiedzieć, że dokonuję próby wymuszenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się przyzwoicie. Niespodzianka miła ;) Co prawda za stara jestem na naklejane dziary, ale kto powiedział, że to musi być umieszczone na ciele? ;) Oba numery (ósmy i dziewiąty) przyjadą do mnie już w niedzielę - nie mogę się doczekać odprawienia rytuału z wygodnym siedziskiem, pysznym napojem i CD-Action :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja też nie dostałem tatuażu... czasopismo przejrzałem wzdłuż i wszeż chyba z 10 razy...

Ja jak za pierwszym razem przejrzalem to nie znalazlem. Dopiero za drugim bylo u mnie przy reklamie konkursu z Diablo III Zakon. Tatuaz jest na dosc malym kartoniku, wiec latwo go przeoczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem na 20 stronie, ale mam jedną uwagę. Otóż w dziale o wieściach ze świata gier ktoś napisał, że Steam jest praktycznie monopolistą na rynku cyfrowej dystrybucji! Kto wogle taką głupotę napisał! Gdyby było zdanie Steam ma domijącą pozycję na rynku elektonicznej sprzedaży to brzmiałoby to znacznie rozsądnej. Autor tego newsa chyba nie rozróżnia pojęcia dominującej pozycji na rynku od monopolisty. W tym przypadku widać, że ktoś ma braki w nauce w dziedziny z ekonomii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...