Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 09/2012 zawartość

Polecane posty

Duke Nukem, Ling Xiaoyu, Geralt, Ray Mccall, Rayne, Tobias Rieper, Faith, Gordon Freeman, Dovahkiin, Altair, Sam Fisher, Jade, Kratos, Batman, Lara Croft, Master Chief, Sub Zero, Creeper, Pac Man, Pinky, Inky, Mario, Luigi.

@Smuggler Mimo to jestem zadowolony z wyniku, bo przy niewielkiej pomocy Google dotyczącej Pinkyego I Inkyego resztę wiedziałem.uczen.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w Xboxa, więc wiem, że ten zahełmiony jest głównym bohaterem skoro nie nazywa się MC to pewnie Master Chief jest głównym bosem. Zerknąłem do CDA 2/04 i 8/08 (są na okładkach) i ta z BG&E to Jade a z ME to Faith. Skyrim jest za drogi, nie grałem, więc nie znam jego imienia. I rzeczywiście te stworki są z Pac Mana ale mnie zainspirowała okładka CDA DVD 8/06 więc dla mnie to spore :)

Ale skoro miałem 90% trafień to poproszę zieloną strzałkę od Smugglera :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet znał imiona duszków z Pac-Mana, nagroda jakaś się należy wink_prosty2.gif

Sam sie przyznal, ze wyguglal, ale i owszem. Prosze o kontakt na priv, wyslemy upominek.

Nie gram w Xboxa, więc wiem, że ten zahełmiony jest głównym bohaterem skoro nie nazywa się MC to pewnie Master Chief

Na PC tez byl...

Ale skoro miałem 90% trafień to poproszę zieloną strzałkę od Smugglera tongue_prosty.gif.

Uwazaj na zielonych strzalkach :) ale skoro chcesz...

http://krakoff.info/wp-content/images/zielona-strzalka.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w Xboxa, więc wiem, że ten zahełmiony jest głównym bohaterem skoro nie nazywa się MC to pewnie Master Chief jest głównym bosem.

Nie, w porządku to jest Master Chief. Po prostu jakoś go nie skojarzyłem.

Na PC tez byl...

Ano był, ale świata to nie zawojowałjezyk1.gif

Ogólnie nie znałem dwóch postaci, tej laski z kucykami oraz właśnie Master Chiefa nie skojarzyłem;) A z ciekawości: jaki ten upominek?tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

PCet PCetem ale żeby Xiao-Yu z Tekena nie poznać? tongue_prosty.gif Te kucyki to właśnie jej znak rozpoznawczy, choć tu rzeczywiście się z tłem zlewają.

A jak przypomnę sobie, wygrzebię i znajdę recenzję w którymś CDA z 2001 czy 2002 roku to przytoczę jak SMG kręcił nosem na wersję PC. O tym, że na kompach ona była "Nie Halo..." mówiła cała redakcja. Wtedy 6 chyba tylko dostała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kojarzyłem, że pani pochodzi z bijatyki jakiejś bo jest charakterystyczna i napewno ją wcześniej już widziałem. Problem w tym, że konsoli nigdy nie posiadałem więc miałem problem ze zidentyfikowaniem zarówno tytułu jak i jej imienia:P Heh wpisywałem w google dead or alive i street fightera a nawet virtua fighter xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

PCet PCetem ale żeby Xiao-Yu z Tekena nie poznać? tongue_prosty.gif Te kucyki to właśnie jej znak rozpoznawczy, choć tu rzeczywiście się z tłem zlewają.

Muszę się wtrącić, bo przecież jak można tak ludzi w błąd wprowadzać... ;]

914.3.jpg

Rings a bell?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w Xboxa, więc wiem, że ten zahełmiony jest głównym bohaterem skoro nie nazywa się MC to pewnie Master Chief jest głównym bosem. Zerknąłem do CDA 2/04 i 8/08 (są na okładkach) i ta z BG&E to Jade a z ME to Faith. Skyrim jest za drogi, nie grałem, więc nie znam jego imienia. I rzeczywiście te stworki są z Pac Mana ale mnie zainspirowała okładka CDA DVD 8/06 więc dla mnie to spore smile_prosty.gif

Ale skoro miałem 90% trafień to poproszę zieloną strzałkę od Smugglera tongue_prosty.gif.

Ten ze Skyrima to Dovahkiin.Tak poza tym-dobry jeste w odgadywaniu postaci, ja nie skumalem Bloodrayne, lary i call of juarez.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Co pokazuje tylko jakim jestem lajkonikiem, jeśli chodzi o gry konsolowe. Dla mnie Chun-Li wygląda jak Lana Lang i nie widzę różnicy (bo wszyscy Azjaci wyglądają tak samo)jezyk1.giftongue_prosty.gif. Niech CDA pisze porządne txty by to naprawić, bo w środowisku pc sprawili się bardzo dobrze smile_prosty.giftongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje to okres paradoksów. Z jednej strony za oknem przystępna pogoda, uczniaki mają masę wolnego czasu na gry - wszystko to kreuje atmosferę błogiej radości. Z drugiej, niewiarygodna posucha w branży - wszystkie najważniejsze premiery imają się tego okresu jak mogą, na czym cierpimy my gracze oraz redaktorzy, bo nie mają o czym pisać. To znaczy mają, ale większość materiałów, nie oszukujmy się, atencji nie zyska. Jak dla mnie zapowiada się najgorszy CDA w tym roku, no ale jeden numer musi być najgorszy. Na szczęście nie ma absolutnego rozczarowania i co nieco znajdę dla siebie.

Na pierwszy ogień elektryzujące zapowiedzi 'Borderlands 2' i 'Total War: Rome 2'. Na obie czekam z niecierpliwością i nadal mało mi informacji na ich temat. W dziale recenzji najwięcej uwagi poświęce dodatkowi do Skyrima, na którego PC-tową premierę czekam i nie mogę się doczekać, dodatkowi do Cywilizacji V oraz LEGO Batman 2. Wszystkie te pozycje plasują się wysoko na mojej liście do zagrania, zatem przyda się kolejny impuls popychający mnie do szybszego nabycia. Z kolei dziwne MMO The Secret World to gra, której nadal nie rozumiem, a trochę informacji o niej przeczytałem. Ciekawi mnie zatem, jak na ten eksperyment patrzą recenzenci.

Temat ostatni, okładka. Oczywiście, jest rewelacyjna i z pewnością jedna z najlepszych w tym roku, ale niedosyt pozostaje, bo Gunserker pojawia się drugi raz, a chciałoby się na jego miejscu Claptrapa lub Mayę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolutku w zapowiedziach zaczynają się pojawiać gry, o których chętnie poczytam. Recenzje również "wchłonę", ale oprócz Skyrim - Dawnguard nic mnie specjalnie nie interesuje. Publicystyka jak zawsze świetnie się zapowiada, od dłuższego czasu to mój ulubiony dział.

Maya nie pasowała na okładkę?wink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - SZYBKI KONKURS.

KTO PIERWSZY NAZWIE KAZDA POSTAC Z OKLADKI TIPSOMANIAKA?

To ja i moje analizy. :P Konkurs jest pod nazwą kto pierwszy nazwie każda postać z okładki Tipsomaniaka, a nie kto pierwszy poda prawdziwe imiona tych bohaterów... No więc górny rząd: Zdzisiu, Anetka, Grzesiu, Bolek, Karina, Tobiasz, Alicja. Srodkowy rzad: Andrzej, Dawid, Jan, Paweł, Emilka. Dolny rząd: Kalasanty, Magda, Marek, Szczepan, Michał, ten niebieski to Igor, ten różowy to Włodek, Wacek, Tomek i Heniek. Na dole dzidziuś w smoczku to Olgierd. :D

Nie mogłem się powstrzymać od analizy i czytania ze zrozumieniem. :)

Co do nowego numeru. Hmm... tatuaż jaki nosił Hitman? No nie możliwe będzie kod kreskowy z jego głowy (bo to jest jedyny tatuaż jaki ma/nosił Hitman w grach i w filmie). Podjerzewam, że chodzi jednak o symbol Agencji. A to jednak nie jest jedno i to samo. Tipsomaniak - będzie co poczytać. Pełne wersje to już mam Splinter Cell - Chaos Theory w wersji angielskiej z innego czasopisma, może z ciekawości sprawdze jak słabo/dobrze wypadła wersja polska. Pozostałe dwie gry średnio mnie interesują. Z recenzjami różnie, ale wiadomo to sezon ogórkowy jest. Za to jest dużo cziekawej publicystyki. Wiec będzie co poczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Kratos to tak podejrzanie wrocławsko wygląda wink_prosty.gif

Cieszę się z recenzji Tiny & Big: Grandpa's Leftovers, gra jest świetna szkoda że tak krótka confused_prosty.gif A sound track miażdży. Myślę że poświęciliście jej troszki miejsca w piśmie.

Ano! Ale z drugiej strony gdyby była ciut dłuższa, to ciekawa formuła mogłaby się wyczerpać.

PS - odnośnie okładki - a nie było ładnych grafik z Ellie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, patrząc na to, że w branży panuje generalna posucha - jak zawsze w wakacje - i wszyscy szykują się na Gamescon to i tak zawartość numeru osobiście mnie nie zawodzi ;) Kolejny raz udało się zebrać parę recenzji, zapowiedzi a teoretycznie suchszy okres wynagradza twórczość własna redaktorów w postaci Tipsomaniaka gdzie mogą niezużyte siły pisarskie włożyć ^_^ Najbardziej chyba czekam na tekst enkiego o DayZ, fenomenie jakiego dawno nie widziałem - ciekawi mnie w sumie co o nim sądzi. Generalnie numer zacny i pewnikiem kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...