Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 09/2012 zawartość

Polecane posty

Czytam już 7. czy tam 8. stronę tematu i nikt nie pisał o ukrytym przekazie na okładce. Jest napisane ''Nowe wiadomości o końcu świata! szczegóły w numerze.'' przejrzałem cały magazyn i niczego takiego nie widziałem. Czy ja jestem tak głupi i ślepy czy to jest jakoś specjalnie ukryte? : |

Tips: Poszukaj w jednym z tekstow o LEGO :P

Prawdopodobnie to ta mała ramka na dole, w recenzji LEGO: Batman DC Superheroes, czy jakoś tak.

Bingo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam już 7. czy tam 8. stronę tematu i nikt nie pisał o ukrytym przekazie na okładce. Jest napisane ''Nowe wiadomości o końcu świata! szczegóły w numerze.'' przejrzałem cały magazyn i niczego takiego nie widziałem. Czy ja jestem tak głupi i ślepy czy to jest jakoś specjalnie ukryte? : |

Tips: Poszukaj w jednym z tekstow o LEGO tongue_prosty.gif

Przecież jest tekst "Gandalf ma problemy z klockiem" w Lego LotR, więc świat się nie kończy tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Camizi

Dzięki za ten link. Sporadycznie natykając się na Forum na ślady obecności Berlina, wnioskuję, że to naprawdę zabawny i sympatyczny gość o dużym poczuciu humoru. A takich pracowników redakcji lubię najbardziej. Oby jak najwięcej jego txtów w piśmie. A w temacie "Który txt ci się najbardziej podoba w CDA?" to sam wrzucę parę przykładów plusów dodatnich i ujemnych z recenzji kaszanek :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się złożyło, że będzie to mój pierwszy post na forum, ale senstymentalne niuanse i inne duperele związane z moim przybyciem zostawię na kiedy indziej. Mimo tego wypada się przywitać, więc... bry wszystkim.

Wertuję najnowszy numer, część tekstów czytam, inne zostawiam na później, ale generalnie bardzo na plus. Nie jestem osobą, która ekstatycznie - bezkrytycznie podchodzi do rzeczy, które bawiły ją kilka lat wstecz (że to niby "wspomnienia" i inne sztuczne ckliwości), ale czytając intensywnie CDA w latach '98 - 2006, następnie rzadziej w '07 - '12, a wracając do comiesięcznego kupowania od ostatnich pięciu numerów jedno mi przyszło do głowy: to ciągle to samo, dobre i rzetelne pismo. I pomimo tego, że nie młodnieję, przynosi mi tyle samo "funu" co wcześniej.

Tipsomaniak - pasuje mi, jak zwykle przydatny i pomysłowy. Tatuaż - gratis, narzekał nie będę, pochwalę inwencję, bo, z obiektywnego punktu widzenia, to W KOŃCU nie plakat czy coś równie typowego. Zawartość pisma - sezon ogórkowy trwa w najlepsze, a mnie i tak czyta się dobrze. O. Żeby nie przedłużać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaby numer... :/ nie ma tego czegoś co przyciąga czytelnika... Chociaż gierki fajne :P i tipsomaniak ! :D

I jeszcze jedno: [beeeeeeeeeep][beeeeeeeeep]Gdzie jest artykuł o starych komputerach/konsolach/grach ? Tak zwany dział RETRO... Ja go tak lubię, a tu taka nie miła niespodzianka... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem numer już praktycznie od A do Z, jak zwykle świetnie się bawiłem. Bardzo, bardzo ciekawa publicystyka... W sprzęcie zainteresowałem się testami telefonów bo mnie te dwa interesowły. Szczególnie Samsung. Ocena Inversion mnie lekko mówiąc zmyliła.biggrin_prosty.gif

Na tym polegal dowcip L)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy otworzyłem stronę na recenzji Inversion pomyślałem,że to błąd w druku. Super pomysł. Pełna wersja Splinter Cella mnie zaskoczyła, bo wcześniej był Double Agent, a Chaos Theory dopiero teraz. Driver ma (dla mnie) świetny model zniszczeń i fajna jest w nim opcja zmiany ery. Na początku przeraziła mnie grafika, ale w 2006 było już lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Trymer105

Jest napisane w zapowiedzi: "(...) Finowie rozpoczęli produkcję przygodówki, w której gracz z perspektywy trzeciej osoby(...)" oraz "Obiecano nam (...) interesującą rozgrywkę w niewielkim, lecz otwartym świecie".

Przygodówka TPP w otwartym świecie? To jakiś szatański przekręt smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem aktualny numer raz i drugi hmm... tknęło mnie coś potem wziąłem numer 5/1997 i powiem tak: Dawne czasy, dawnymi czasami - miło jest je powspominać - ale robicie coraz bardziej profesjonalne pismo (nie licząc drobnego potknięcia w okolicach 1/99 - nie wiem co wam się wtedy działo...)

PS - ogoliłem głowę , myślę - "Będzie fajne zdjęcie do CDA - facet 33 lata łeb ogolił dla gazety, nie zdarza się to zbyt często, może Dead island wygram..." wstydnis.gif

Otwieram w aktualnym str 126 ... Noż murwa kać! klnie.gif

PS2: Bycie łysym coraz bardziej mi się podoba... diabelek.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, pasuje do tytułu gry wink_prosty.gif, ale jak mam takie coś czytać to mnie [beeep]. Mózgo[beep] można dostać. trollface.gif

Wez stare Gamblery i zobacz jak oni tam szaleli - tekst po spirali, zolte litery na bialym tle itd. :) Docenisz nasz umiar. :P

No i wielkie mi problemy - ze 2 razy pismo przekrzywic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez stare Gamblery i zobacz jak oni tam szaleli - tekst po spirali, zolte litery na bialym tle itd. smile_prosty.gif Docenisz nasz umiar. tongue_prosty.gif

No i wielkie mi problemy - ze 2 razy pismo przekrzywic...

To właśnie mi się nie podoba - nie styl tego artykułu - ale reakcja ludzi na to. Fajnie czasem zrobić coś odbiegającego od schematu (przykładem tutaj jest recenzja WoW:The Burning Crusade, pisana w stylu reportażu, z tego co pamiętam). Niestety... co chwila ktoś się przyczepi, że to jest "głupie".

Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby pojawiło się więcej artów o niekonwencjonalnej budowie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...