Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

Nie, to nie bedzie plakat - za 1 zl dodatkowo nie oczekujcie cudow.

Hmm... za 1 zł dodatkowo. Podwyżka jednorazowa czy stała Smuggler?

To chyba jasne, że jednorazowa, bo by nas o tym poinformowano. Poza tym podwyżka ma związek z dodatkową zawartością (Tipsomaniakiem).

Tyle, że CDA jest wydawane przez Bauer, który już podniósł o 1 zł cene PC Formatu i Świata Wiedzy więc można wnioskować, że spotka to i CD-Action

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na recenzję HoE z CDA 11/09. Kurczę niewesoło to wygląda, Qn'ik kręcił nosem i tylko 5 dał, a polecał zamiast tego Battlestations: Midway. Szkoda, że ta gra nie weszła zamiast HOE. Zobaczymy jak w praniu to wyjdzie - może mi się bardziej spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes Over Europe Super grałem w to kiedyś na Xboxie z kumplem czas pokaże jak będzie się spisywała na moim pececie :D co do dodatków brick-force dla mnie beznadziejne grałem i nie podchodzi mi ale cóż to tylko bonus :P, Tipsomaniak + nieznany bonus spoko im więcej tym lepiej będzie czym zapchać półki i ściany :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zejdźcie na ziemię! Marzenia marzeniami, ale trzeba być realistą. Co do pierwszego pełniaka się nie wypowiem. Jak dla mnie to fajny będzie tipsomaniak i gadżet ,,niespodzianka''. A moim marzeniem to ujrzeć coś zaskakującego na głowne danie(ale nie gra typu Afterfall Insanity). Liczę, że redakcja wymyśliła coś naprawdę fajnego jako numer jeden. I tak kupię numer ale... W każdym razie kibicuje CDA, że zaskoczy jakimś hitem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na recenzję HoE z CDA 11/09. Kurczę niewesoło to wygląda, Qn'ik kręcił nosem i tylko 5 dał, a polecał zamiast tego Battlestations: Midway. Szkoda, że ta gra nie weszła zamiast HOE. Zobaczymy jak w praniu to wyjdzie - może mi się bardziej spodoba.

Battlestations: Midway już było w CDA (nr 07/2010)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wymagania sprzętowe - gra zajmuje 9 GB, czyli pewnie będzie jedyną grą z płytki na której się znajdzie. Czyli co, następne pełniaki będą mniejsze? A gdy dodamy te pięć dem... no, ciekawe co dalej dadzą.

Akurat Heroes over Europe zajmuje na płycie 6.02 GB, więc i klient pewnie wejdzie. To ile gra zajmuje po instalacji nie ma żadnego znaczenia.

Ps. Czasem nawet piratebay może się do czegoś przydać.

a może zamiast jakiś plakatów czy czegoś takiego byście dali kiedyś jakieś naklejki na laptopa?

Jak można niszczyć komputer jakimiś naklejkami? ocb?

Ogólnie trzeci pełniak bardzo ciekawy i dobry, jak na trójkę oczywiście, ale...

Panie Boże, nie daj mi jutro narzekać na to, że drugim pełniakiem będzie przygodówka, Ciebieee prosimyyy, wysłuchaj nas Paanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes Over Europe? Toż to ponoć świetna gierka, wciągające, zręcznościowe "latadełko" w klimatach II wojny światowej i do tego z bardzo estetyczną grafiką. Jakiś czas temu chciałem kupić wersję pudełkową, ale widzę, że CD-Action mnie ubiegł. Dziękuję. Wiecie co dobre :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniak nie dla mnie,skany CDA z 2000 roku,ujdzie,tipsomaniak-kiedyś tak,teraz to nie,jakby byłaby wersja numeru bez płyt to bym kupił,ale jednak żal mi wydawać kasy na magazyn ze średnim pełniakiem,cóz poczekam na pełny spis numeru,jeszcze nic nie wróżę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ostatnio co miesiąc dostawałem zawału jak na płycie lądowała przygodówka, nawet nie instalowałem , a płytę użyłem w rodazju "latającego dysku" podczas urodzinowej imprezy. Gadżet za 1 zł - cudów nie będzie , fajne byłyby jakieś naklejki np. z logiem CDA ;) Nakleiłbym na środku monitora ... O której dzisiaj przeciek , bo nie mogę się doczekać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...