Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

@up Chociaż skoro na DVD,,9" w jednym z numerów zmieścił się np. zajmujący 12 GB Saints Row 2 i jeszcze zmieściło się malutkie Machinarium i antywirus, to pewnie jakaś dobra gra na pewno się zmieści. A pamiętacie nr. 08/2010 ? Tam to na jednym krążku zmieściło się 14 GB wink_prosty.gif. Jeśli tak, to taki Oblivion by się zmieściłsmile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem gadżetu, czy maszynka do golenia? Przyda się xD

Brick Force, w sumie i tak chciałem sprawdzić więc nadarza się okazja.

Dem raczej nie ruszę, E-book może sprawdzę jak coś ciekawego będzie.

A samo Heroes Over Europe jakoś mnie nie jara. Nie przepadam za zręcznościowymi "symulatorami" lotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblivion zajmuje po instalacji bodajże 5,5GB, więc spokojnie by się zmieścił. Do tego dodatki i kilka modów. Drugim pełniakiem mogłaby być jakaś przygodówka albo strzelanka... Kurczę, chciałbym się włamać do redakcji i zobaczyć okładkę najnowszego numeru smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuję. Za to widać, że wszyscy mają "chrapkę" na Obliviona smile_prosty2.gif

Nie narzekałbym w sumie. Ale pozostanę wierny mojej myśli: gry jako miły dodatek do świetnego magazynu wink_prosty2.gif

Czekamy na dalsze przecieki cool_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm... Tipsomaniak ok.gif Swoją droga nie rozumiem, czy 1zł więcej to naprawdę tak dużo? Nawet, jeśli byłaby to stała podwyżka, wychodzi 12zł rocznie... 6 bochenków chleba, 2 litry benzyny, kilka biletów autobusowych. Można mniej jeść albo chodzić na piechotę, i róznica w cenie akurat się wyrówna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no naprawdę by było fajnie jak by dali Oblivion ale jako na 3 pełniak Heroes over Europe to niezły strzał, lubię takie gry tego typu i tipsomaniak który nie wiem o czym będzie, tylko ciekawią mnie 2 ostatnie pełniaki i oczywiście ten tajemniczy gadżet ale coś mi mówi że dadzą Plan lekcji przecież to będzie wrześniowy numer ale jak by dali podkładkę pod myszkę to by było super ale lepiej żebym zapomniał o tym bo i tak nie dodadzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, TES IV: Oblivion to byłby dobry pomysł na pełniaka. Z tipsomaniaka, o czymkolwiek będzie, będę zadowolony. Jeśli chodzi o trzecią pełną wersję dołączoną do pisma, jestem z niej rad, ale zapewne będzie musiała odczekać na półce trochę czasu, do momentu gdy pierwszy raz ją odpalę. Czekam na dalsze przecieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie bedzie plakat - za 1 zl dodatkowo nie oczekujcie cudow.

Hmm... za 1 zł dodatkowo. Podwyżka jednorazowa czy stała Smuggler?

To chyba jasne, że jednorazowa, bo by nas o tym poinformowano. Poza tym podwyżka ma związek z dodatkową zawartością (Tipsomaniakiem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...