Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 08/2012 - zawartość

Polecane posty

Przeczytałem zapowiedź Most Wanteda i jestem lekko zniesmaczony. Byliście na targach, a zamieszczacie info o których wie już każdy. I jest to raczej bardzo oczywiste jak spogląda się na tegoroczną ekipę robiącą nowego NFSa (Criterion). Ponadto na płycie zero zdjęć, zero trailerów, gameplayów z Most Wanteda. Po sieci krąży tego multum, więc nie rozumiem za bardzo tak ubogiej relacji. Czytałem dzisiaj konsolową konkurencję - tam to się postarałi. Nie ma zawartości na płycie, ale usprawiedliwiam, bo nie dołączają krążków :D. Ale jest pełno informacji, o których nie wiedziałem wcześniej. Jak oni to zrobili? It's magic...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadki dla długoletnich czytelników:

1. Kiedy ostatnio CDA dało głównego pełniaka po angielsku?

2. Jaki tytuł nosiła poprzednia gra, która wymagał coverka do grania?

Ocena "Scania..." pozytywnie mnie zaskoczyła, więc jest na co czekać (czyli ETS 2)

Do poczytania sporo, po recce Spec Ops mam chętkę na tą grę. Szkoda, że Sleppnig Dogs na E3 wypadło tak słabo. Może to co trafi do sprzedaży będzie lepsze.

Odpowiem na te pierwsze : D Myślę że to Fallout 2 nr 50ty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska gra w języku angielskim. Ciekawa ironia. Kiedy w końcu udało mi się odpalić głównego pełniaka, zaskoczenia nie było. Ocena 5/10 całkowicie zasłużona, dla mnie szału nie ma, ale jako dodatek to pisma jest w sam raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja definicja "sezonu ogórkowego" do tego numeru jest jak najbardziej aktualna. Może przeczytałem tylko 2 recenzje. Za to publicystyka mnie zaskoczyła - szczególnie artykuł o brytyjskim informatyku. Naprawdę z CDA można dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy. Oczywiście NL świetnie. AR trochę słabsze, ale to można wytłumaczyć wakacjami.

Jak na razie zainstalowałem WRC. Nawet fajna ta ścigałka. Przygodówka mnie nie interesuje (bo nie lubię tego gatunku). Afterfall-a zainstaluje jak wyjdzie patch, updatujący grę do wersji rozszerzonej. Wspomniany ma wyjść na dniach i to za darmo będzie do pobrania. No nic czekamy na następne CDA... a to jeszcze chyba w lipcuwykrzyknik.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane jest:

"Wakacje, wakacje ale grać trzeba"

czy coś w ten deseń wink_prosty.gif

Tak dokładniej to jest tam napisane: "Wakacje wakacjami, ale grać trzeba".

Co do zawartości pisma: skupienie się na targach E3 niestety sprawiło, że w tym numerze jest mało recenzji i newsów - no ale coś za coś. Publicystyka też średnio mnie zainteresowała (spór EA i Acti - ile się już o tym mówiło?), a i w działach sprzętowych trochę ubogo... Główne danie stanowią jednak wspomniane targi, więc mimo małego zróżnicowania numer i tak zaliczam do udanych. A okładka jest wykonana naprawdę profesjonalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne moje spostrzeżenia: opis gry Need For Speed World - jedna wielka reklama. I jeszcze ten kupon na samochód. Same zalety wypisane, normalnie gra na 10 z plusem. Cały artykuł zrobiony pod jedną grę. Słabą.

Następna sprawa: w artykule 'kupujemy PC' - reklama forum.cdaction.pl. To akurat miłe, choć dziwi mnie stosunek redakcji do FA - kiedyś było bardziej zintegrowane ze stroną główną (blogi), a teraz postanowiono się od niej odciąć, żeby nagle zareklamować forum bezpośrednio w artykule. Btw. - nie podaliście autora tego tekstu, bardzo mnie ciekawi kto go napisał wink_prosty.gif

EDIT:

@CormaC - ach, dzięki. Myślałem, że Allor jest autorem tylko tego jednego tekstu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler muszę ci pogratulować, twój tekst o Turingu był świetny! Ogólnie twoje teksty historyczne czyta się z ogromnym zaciekawieniem i są łatwe do przyswojenia. Mam nadzieję że długo nie będę musiał czekać na kolejny twój artykuł smile_prosty.gif Natomiast zawiódł mnie tekst Grega o byciu hardcorem w Diablo 3. Takie rady by pakować w życie, kupować itemy na AH i ładować gemy to żadne odkrycie. Poza tym poradnik odnosił się tylko do poziomu normalnego, więc zawód ogromny a tekst to zapchajdziura.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny numer, są plusy jak relacja z E3 czy tekst Smugglera w Publicystyce ale też słabo w recenzjach (okres ogórkowy :() i w sumie mało interesujące teksty w publicystyce... O grach na coverze się nie wypowiadam bo ostatnio mało gram a w gry dodawane do CD-A praktycznie nigdy nie grałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter57

Kupiłem w piątek ,i nie mam większych zastrzeżeń ,co do zapowiedzi E3 to numer ok ,ale w recenzjach bieda, jedyna dość fajna to Spec Ops :the line,a reszta nie dla mnie w której i tak dominuje liczba 6,ale publicystyka i sprzęt ok,co do płyty to jak dla mnie może być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie bardzo dobry numer. Przegląd z E3, zapowiada się wieeele ciekawych gierek (Watch Dogs, Dishonored, AC III). Publicystyka jak zwykle na +. Pełniaki też całkiem ciekawe, IMO dobry Afterfall i wyśmienita przygodówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł o leczeniu za pomocą gier jest bardzo fajny, bo sam stosuję jedną metodę stamtąd 8) Otóż mam właśnie te "leniwe oko", i przed kompem sobie mocniejsze zasłaniam 8)

A recka Spec Opsa nie powinna być tą najważniejszą w numerze. Przecież ona była krótsza od recenzji Dragon's Dogmy, nie licząc tego arta z króciutkim wstępem do recenzji i informacjami o grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler muszę ci pogratulować, twój tekst o Turingu był świetny!

Pisalem lepsze, szczerze mowiac.

Ogólnie twoje teksty historyczne czyta się z ogromnym zaciekawieniem i są łatwe do przyswojenia.

A dzienks, staram sie zeby sie je dobrze czytalo, nie powiem nie.

A recka Spec Opsa nie powinna być tą najważniejszą w numerze. Przecież ona była krótsza od recenzji Dragon's Dogmy, nie licząc tego arta z króciutkim wstępem do recenzji i informacjami o grze.

A odkad to jakos recenzji mierzy sie jej dlugoscia? Uznalismy, ze SpecOps jest najrowniejsza z tych najwiekszych gier w numerze i tym samym zasluguje na te wyroznienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dotarłem do recki Gry o Tron i jestem z lekka załamany poziomem wiedzy recenzenta.

"Na początku były jednak książki - dziś to już siedem opasłych tomiszczy..." - jakie siedem? Dotychczas wyszło pięć tomów (w Polsce osiem, ze względu na podział trzech ostatnich).

"Rycerz, który po latach nieobecności, już jako kapłan ognistego boga R'hollera..." - jakiego znowu R'hollera? R'hllora, jeśli już.

Poza tym numer bardzo dobry. Tylko te pełniaki mogłyby być lepsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...